PDA

Prikaži potpunu verziju : Pregled dela skinutog Avi fajla


Marti Misterija
6.1.2008, 15:20
Da li postoji neki program kojim bih mogao da pogledam deo filma skinutog utorrentom i vidim koji je kvalitet istog, kako u slucaju loseg kvaliteta ne bih morao da skidam ceo film od 700 MB ili cak 1.4 GB.
Da li to moze u nekom od playera da se uradi?
Hvala!

Patton
6.1.2008, 15:28
Tesko da ces ista moci da vidis jer svaki torent se ne skida od pocetka fajla, pa do kraja (kao kod DC++ na primer), vec se skida rasparcano... parce pocetka, parce kraja, parce sredine i tako u krug dok se ne sklopi ceo fajl. Tako rasparcan ti je bukvalno neupotrebljiv.

Marti Misterija
6.1.2008, 15:36
Meni bi bilo dovoljno da vidim i samo 5-6 sekundi, ne vise, cisto da mogu da uocim koji je kvalitet snimka, posto mi se desavalo da skinem film a snimak je ocajan.
Ovako ukoliko je na prvi pogled snimak losijeg kvaliteta da skidam preko drugog torrent fajla.

Patton
6.1.2008, 15:52
Jedino da nekako skines prvih 5mb torenta (ali ne znam kako ces to uspeti, s obzirom na tehniku kako rade torenti). Kad to uradis AVI i dalje ne mozes pustiti, jer je glup format :) Pored headera, on ima i neki index koji pise na kraju fajla, tako da ti je i on potreban za normalno pustanje u nekom playeru. Srecom, uz pomoc Virtual Dub-a, mozes pustati AVI fajlove bez indexa, tj. VD ce ih ponovo rekreirati, ako fale ili su koruptovani.

Samo je ostalo jos da provalis kako da skines par mega od pocetka torenta :D

noisy
6.1.2008, 17:50
Gom player (http://itcentar.blogspot.com/2007/11/gom-player.html) može da pušta video koji je u procesu skidanja, sad nisam siguran kako će to da radi sa torentima

tnenamrep
8.1.2008, 21:02
VLC player

Sasa90
9.1.2008, 1:31
Ja preko GOM player-a gledam filmove. Ponekad kada mi se skine 15-30% filma pogledam kakav je kvalitet ali to nije to kako bi trebalo da bude. Znaci mnogo je gori nego kad ga skroz skine. Tako da od tog nista... Ostaje ti jedino da citas komentare i da ne napravis takvu glupost da skines 2 pizode na spanskom kao sto sam ja napravio:kreza:

srlle
17.1.2008, 12:05
GOM, VLC, Mediaplayerclassic, sva tri mogu da puste nedovrsene fajlove.

nebojsa986
17.1.2008, 13:54
Imas neke nove torrent klijente koji parcicima na pocetku fajla daju veci prioritet, potrazi neki takav, na torrentfreak-u je opisano par, pogledaj , testiraj, neki ce ti sigurno odgovarati.