PDA

Prikaži potpunu verziju : ps2 i igre za ps1


megan
28.12.2007, 17:52
skoro sam kupio ps2 i ubacio igru za ps1(resident evil) i igram i da je sacuvam ono pise da memorijska kartica nije ubacena. posle sam saznao da se igre sa "keca" ne mogu sevirati na dvojci. ali da li postoji neki drugi nacin?

che daboli guz
28.12.2007, 18:35
:eek::eek:Malo ti konstrukcija recenice pravi problem...any way...
treba ti memorijska kartica kao i za keca.Rijec koju si spomenuo"servira",da nisi mislio na "sejvovanje(save position)?

wolfologin
28.12.2007, 18:40
skoro sam kupio ps2 i ubacio igru za ps1(resident evil) i igram i da je sacuvam ono pise da memorijska kartica nije ubacena. posle sam saznao da se igre sa "keca" ne mogu sevirati na dvojci. ali da li postoji neki drugi nacin?
Ubaci Memory Card od keca bar na Ps2 sa Matrix Infinity to radi ko podmazano :dedica:

megan
28.12.2007, 22:23
Ubaci Memory Card od keca bar na Ps2 sa Matrix Infinity to radi ko podmazano :dedica:
sta je Matrix Infinity ?

wolfologin
28.12.2007, 22:45
sta je Matrix Infinity ?
Vidi PM :dedica::ciao:

chris
28.12.2007, 22:47
Ako ti treba, ima na jednom mestu u gradu nove mem. kartice(za ps1) za nekih 400 dinara, a ako jos nekom zatreba imaju i kontroleri...

Za dalji info - PM ;)

MaxXx
6.2.2008, 20:45
Ovo ne pitam za sebe jer PS2 ne posedujem, no drug iz razreda me je pitao kako se na PS2 igraju "igre" za PS1? Konzola ima neki chip za pirateriju, a ne chita piratske PS1 igre. Shta da radi?

wolfologin
6.2.2008, 20:56
Ovo ne pitam za sebe jer PS2 ne posedujem, no drug iz razreda me je pitao kako se na PS2 igraju "igre" za PS1? Konzola ima neki chip za pirateriju, a ne chita piratske PS1 igre. Shta da radi?
Neznam o kom se chipu radi alli neka proba pritiskanjem L i R dugmica dok se igra uchitava :ciao:

bobo cc 2001
7.2.2008, 21:13
Kad je moja dvojka bila potpuno nova jedina igra sa PS1 koju sam mogao da pokrenem bila je Crash Team Racing(sada sigurno ne bi mogla ni nju).Ako se ne varam u chasopisu Bonus je pisalo da se CD u konzoli okrece nekoliko puta brze od DVD-a.Iz mog lichnog iskustva piratske igre na CD-u(bez obzira da li su za PS1 ili PS2 ) samo shtete konzoli.

Iilija64
7.2.2008, 21:18
Kad je moja dvojka bila potpuno nova jedina igra sa PS1 koju sam mogao da pokrenem bila je Crash Team Racing(sada sigurno ne bi mogla ni nju).Ako se ne varam u chasopisu Bonus je pisalo da se CD u konzoli okrece nekoliko puta brze od DVD-a.Iz mog lichnog iskustva piratske igre na CD-u(bez obzira da li su za PS1 ili PS2 ) samo shtete konzoli.Ne bih baš reko. U mene (imam ga od kada je izašo i nisam kupio niti org.) i još radi bez problema. Čipovo ga i bio miran 5 g. Ali opet ne volim konzole. Za konzole imam brata fanatika.

guza88
7.2.2008, 22:23
Kad sam kupio stari PS2 (debeli) bio je cipovan (messiah, ako se tako pise) rekli su mi da ne mogu da citam igre sa keca. Medjutim, nekim cudom kad samo ubacim igru sa keca i resetujem jednom (standardna procedura za to vreme) igra nije radila ali ako resetujem par puta (3-5) igra se ucita i radi!!! Probao sam ih tako jedno 20ak i sve su radile savrseno. Kad sam kasnije uzeo cipovan slim (infinity 1.92) opet nisam imao nikakvih problema sa igrama za PS1.
"Od ukocenog vrata i glavobolje sam patila celog zivota ali sada mi jastuk kontur ZAISTA pomaze!"