PDA

Prikaži potpunu verziju : Firefox ne radi !


hitmanneverdead
26.12.2007, 23:13
Pre 1 mesec bio sam ponosni korisnik mozille ali jednog lepog J3&3H** dana posle restarta kompa firefox kada se ukljuci kaze da nema konekciju.Prvo sto sam uradio jeste proverio kablove od neta i konekciju sve u divnom stanju.Drugo upalio stari IE i za cuda radi jeeeee problem je resen jos samo da upalim firefox i sve je uredu 0ces 0ces 0pet isti problem.Onda ja sav:n-cc2: odem da skinem operu.Ona lepo radi ali zalim za firefoxom.Onda skinem IE naj noviji i on NERADI.
Tako ja ostanem i bez IE i bez FF .Osudjen na operu koja mi se ne dopada i ne pitajte zashto. To je to.E da samo da napomenem siknuo sam FF opet i instalirao,opet isti problem . To je to . Sad stvarno :D

Beagle
27.12.2007, 0:17
Idi na File\work offline i dechekiraj tu opciju (ako je chekirana).
Imash josh alternativa, Flock i Netscape(moja preporuka) se isto zasnivaju na Gecko-u (kao i FF) i vecina pluginova radi sa njima, pa pokushaj.

PS. Netscape po defaultu puno lichi na FF, razlike su male, svode se na skin i na josh neke sitnice.

Marko 0401
27.12.2007, 2:12
Imas mozda neki firewall koji je blokirao Firefox i IE? :confused:

nighthawk
27.12.2007, 16:46
Ili, ako prva dva koraka ne uspeju, onda uradi reinstalaciju firefoxa, moguce je da je neki fajl korumpiran.

FooFighter
27.12.2007, 19:40
Ако будеш хтео да деинсталираш Firefox, поред класичнe Add/Remove Programs процедуре не би било лоше да и ручно избришеш неке фајлове које остају као репови после уклањања програма.

Значи одеш на C:\Documents and Settings\***\Application Data\Mozilla\Firefox и избришеш све што се тамо налази.

Ако ни то не успе, претражи регистар са "Firefox" и ручно избриши entry- je.

hitmanneverdead
27.12.2007, 23:35
NEce neCE i nece aksdkadjkdasjasjddasjldasjadsdjlasddajjadskla arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgh:n-cc2::n-cc2::n-cc2: