PDA

Prikaži potpunu verziju : Sonic Gear Evo 7


Axis
26.12.2007, 15:58
Sta mislite o ovom proizvodu? A ako ga neko ima malo detalja bi dobro doslo.:opanachke

buzzer
26.12.2007, 16:40
pa imas test u svetu kompjutera 10/2007 (http://www.sk.co.yu/2007/10/sktd10.html), kazu da sam kvalitet zvuka nije opravdao ocekivanja.

Axis
26.12.2007, 18:50
pa imas test u svetu kompjutera 10/2007 (http://www.sk.co.yu/2007/10/sktd10.html), kazu da sam kvalitet zvuka nije opravdao ocekivanja.

Da znam, ali interesuje me iskusto nekoga ko vec ima neko vreme ove zvucnike.

Markius
26.12.2007, 19:58
imam ih ja..zvuk nije losh malo se promeni kada pojacash blizu kraja, za cenu od 3380din. za koju sam ih ja nashao su extra.lepi su woofer sa prednje strane lakiran kao i sateliti, bas je prijatan itd. jedina je zamerka shto nema nikakva zashtita na satelitima tako da sam ja oba visokotonca ulubio mislim jedan mi je stigao tako al sam ja skinuo foliju pa tek video a jedan mi je pijani drug kad ga je uzeo palcom ulubio:boodala: i druga zamerka svi kablovi su prekratki i za satelite i za struju, a ove za satelite mozesh najprostije da sasecesh i produzish jer je onaj klasican dvostruki kabal...:dedica:

Axis
26.12.2007, 20:10
imam ih ja..zvuk nije losh malo se promeni kada pojacash blizu kraja, za cenu od 3380din. za koju sam ih ja nashao su extra.lepi su woofer sa prednje strane lakiran kao i sateliti, bas je prijatan itd. jedina je zamerka shto nema nikakva zashtita na satelitima tako da sam ja oba visokotonca ulubio mislim jedan mi je stigao tako al sam ja skinuo foliju pa tek video a jedan mi je pijani drug kad ga je uzeo palcom ulubio:boodala: i druga zamerka svi kablovi su prekratki i za satelite i za struju, a ove za satelite mozesh najprostije da sasecesh i produzish jer je onaj klasican dvostruki kabal...:dedica:

Hvala:)

Axis
26.12.2007, 20:12
imam ih ja..zvuk nije losh malo se promeni kada pojacash blizu kraja, za cenu od 3380din. za koju sam ih ja nashao su extra.lepi su woofer sa prednje strane lakiran kao i sateliti, bas je prijatan itd. jedina je zamerka shto nema nikakva zashtita na satelitima tako da sam ja oba visokotonca ulubio mislim jedan mi je stigao tako al sam ja skinuo foliju pa tek video a jedan mi je pijani drug kad ga je uzeo palcom ulubio:boodala: i druga zamerka svi kablovi su prekratki i za satelite i za struju, a ove za satelite mozesh najprostije da sasecesh i produzish jer je onaj klasican dvostruki kabal...:dedica:

Nadao sam se da kablovi nece biti kratki kao sto je spomenuto u SK i kao sto si ti to potvrdio. Steta sto su ti tako isporucili sa ulubljenjem.Nadam se da meni nece:mad: Hvala:) Dodacu svoje utiske u petak( kada ih dobijam):D:D

Markius
26.12.2007, 20:16
ma ja sam se zeznuo shto nisam pogledao pre nego shto sam skinuo zashtitne najloncice, posle sam znao kad sam video da ne vredi da se ubedjujem sa njima jer sam skinuo najlon, zato prvo pogledaj za svaki slucaj.dobri su zvucnici i za ove pare sigurno vrede.pozz:ciao:

JohnnyB
12.1.2008, 13:34
Ima li ovde još ponosnih vlasnika Sonic Geara? Zagrejao sam se za SG enzo 500 pa me interesuje ima li ko ove zvučnike. Inače svi zvučnici im izgledaju fantastično, pogotovo Armagedon... Ali ne znam ništa o kvalitetu zvuka.