PDA

Prikaži potpunu verziju : Heroes III Armagedons Blade


Dark Champion
24.12.2007, 18:10
Kako da instaliram Heroes III?

Dark Champion
24.12.2007, 18:14
Već sam instalirao Heroes III "In the wake of the gods", potom "The restoration of Earthia", potom "The shadow of death", ali hoću i Armagedons Blade. Kako to da uradim jer ima neko ideju????????

Geronimo
24.12.2007, 18:32
Dovoljan ti je samo Wake of the gods, on ima sve valjda

Dark Champion
24.12.2007, 18:55
E hvala ti!

Sarmatian
24.12.2007, 19:50
Koliko se ja secam WOG se ne moze instalirati ako nemas SOD. Mislim da ne postoji nacin da instaliras AB preko SOD-a. Doduse SOD sadrzi sve novine koje je AB doneo, ali ne mozes igrati AB kampanju ja mislim...

mad_skillz
24.12.2007, 20:00
Ne mozesh tako je, da bi igrao Armageddon's Blade kampanju morash ga instalirati odvojeno, Conflux grad dodushe imash u Shadow of Death ekspanziji..

Ulmawen
24.12.2007, 20:01
WOG nema sve, i ne može da se instalira ako nije instaliran SOD. On mu dođe više kao patch nego kao propisna igra. Armaggedon's Blade i SOD sadrže Restoration of Erathia, tako da nema potrebe instalirati Erathiu uopšte.
Instaliraš prvo SOD, pa onda Armageddon's blade i na kraju WOG i sve lepo radi, s tim što i SOD i Armageddon možeš da pokreneš sa bilo kog od ta dva diska, kao i Erathiu.

Dark Champion
24.12.2007, 23:35
Gde da nabavim neke dobre mape tako da budu XL i sa dosta resursa i artifakta?

Sarmatian
25.12.2007, 6:36
WOG nema sve, i ne može da se instalira ako nije instaliran SOD. On mu dođe više kao patch nego kao propisna igra. Armaggedon's Blade i SOD sadrže Restoration of Erathia, tako da nema potrebe instalirati Erathiu uopšte.
Instaliraš prvo SOD, pa onda Armageddon's blade i na kraju WOG i sve lepo radi, s tim što i SOD i Armageddon možeš da pokreneš sa bilo kog od ta dva diska, kao i Erathiu.

Cek, cek. Da bi instalirao Armaggedon's Blade, moras imati Restoration of Erathia, tj. originalnu kampanju. Ako nemas, nem'res instalirati AB. Shadow of Death jeste donekle stand-allone varijanta, tj. ne moras imati Restoration of Erathia, da bi je instalirao, ali neces dobiti ni Restoration of Erathia ni Armaggedon's Blade kampanju. Dobices samo nove artefakte, heroje i stvorenja + mogucnost da sklapas artifakte... Nemojmo zbunjivati coveka...

Znaci, za potpun ugodjaj ide ovim redom.
Restoration of Erathia -> Armaggedon's Blade -> Shadow of Death i na kraju WOG ako zelis...

Ako ti je bitan samo WOG, onda na instaliraj SOD u bilo kojoj varijanti (da li samog ili preko ROE ili ROE+AB, nebitno je), pa na to onda instaliraj WOG


Sto se mapa tice, otvori google, ukucaj heroes 3 maps i izbacice ti brdo sajtova...

Ulmawen
25.12.2007, 17:32
Cek, cek. Da bi instalirao Armaggedon's Blade, moras imati Restoration of Erathia, tj. originalnu kampanju. Ako nemas, nem'res instalirati AB. Shadow of Death jeste donekle stand-allone varijanta, tj. ne moras imati Restoration of Erathia, da bi je instalirao, ali neces dobiti ni Restoration of Erathia ni Armaggedon's Blade kampanju. Dobices samo nove artefakte, heroje i stvorenja + mogucnost da sklapas artifakte... Nemojmo zbunjivati coveka...
Nisi u pravu. Ja već godinama instaliram samo SOD, pa preko njega Armageddon i imam sve kampanje (osim WOG-a koji mora nezavisno da se instalira preko SOD-a).
Nego, mogao bi Dark Champion da nam kaže jel uspeo sve da instalira?:)

voodoo_
25.12.2007, 17:42
Najbolje je da se ne bakćete s tim nego nabavite Heroes III Complete verziju. Ima da se skine svuda i zauzima samo dva CD-a, a ima i original da se kupi, košta ispod 800 dinara i naravno vredi svaki dinar :)

Dark Champion
25.12.2007, 18:02
Jer zna neko kako da postavim svoje mape na netu?

Dark Champion
25.12.2007, 18:45
Pa...jesam. Donekle sam i uspeo sa instaliranjem.

Sarmatian
26.12.2007, 3:50
Jer zna neko kako da postavim svoje mape na netu?

Pa to verovatno zavisi od sajta do sajta. Pitaj nekog na sajtu, oni ce sigurno hteti da ti pomognu i znace bolje nego mi...