PDA

Prikaži potpunu verziju : Toribash


MiDa
22.12.2007, 22:34
Toribash 3 je borilachka igra sa ragdoll fizikom koja se igra na poteze. U toku jednog poteza, liku zadajete naredbe tako shto mu oznachite na telu koji ce zglob i mishic da pomeri i onda krece akcija! Potezi koji se mogu napraviti su extra, trailer mora obavezno da se pogleda: http://www.youtube.com/watch?v=XRNHei9Yqxg
Dekapitacije su veoma cheste :)
Igra je besplatna i moze se skinuti ovde: http://www.toribash.com/Toribash-3.06-Setup.exe (14 MB)
Moze da se igra i online - multiplayer.

16192

Sun Tzu
22.12.2007, 23:50
U ovo je super. Sad sam je igrao malo, ali mi baš nešto ne ide. :kreza:
Inače obećava, samo da se malo uvežbam... Pa ćemo online, ako hoćete :boxing:

jonathan
31.12.2007, 13:13
sta trebam da uradim da se mogu takmiciti online.. ...na koji god odem server pise mi faild.. ne kontam

inace igra je odlicna.. ne znam kako je slab odziv ..izgleda da je ovde niko ne igra

MiDa
31.12.2007, 17:45
I meni se to desilo, pa sam provalio da sam je sluchajno blokirao u Zone Alarm-u. Bez registracije na servere mozesh da udjesh kao spektator. A da bi igrao, na login ekranu ukucash Username i shifru i kliknesh ''Click this to register'' da bi se registrovao. Mislim da je to to. :icon_smil
A to shto je slab odziv... verovatno svi tajno razradjuju poteze da bi posle bilo tepanje. :D

jonathan
31.12.2007, 19:11
ma treba se prijaviti i registrovati na njihov forum.. u tome je fazon i onda mozes ucestvovati.. snasao sam se

nego sada imam drugi problem, nisam rankiran.. nesto nije ok.. pobedim par likova (naravno na srecu :D ) i djabe mi to kad nisam ni na jednom mestu.. sta treba ili sam ja na pogresnom serveru

Sun Tzu
31.12.2007, 19:31
nego sada imam drugi problem, nisam rankiran.. nesto nije ok.. pobedim par likova (naravno na srecu :D ) i djabe mi to kad nisam ni na jednom mestu.. sta treba ili sam ja na pogresnom serveru

Ja prvi put kad sam igrao, isto mi nije bilo ranka... Onda sledecio put kad sam se ulogovao, dobio sam rank (8000 i neki...:boodala:)

Ice-Man
31.12.2007, 19:47
Super je igra i uz malo vezbe se dosta moze nauciti.:)
Ja za sada samo znam kako da sutnem. Pokusavam da provalim kako da ga udarim rukom.:boxing:

jonathan
31.12.2007, 19:52
Sun Tzu ma evo razbio dvojicu ali nista..

ma imate na zglobovima one kao "poklopce" zastita.. e sad na koju je stranu okrenut na tu se sklapa.. i drugo.. zglobovi kad su zuti onda su opusteni (bez poteza) a kada u crveni onda su ukoceni.. zato telo na pocetku pada jer su svi zglobovi opusteni ili ti ga "zuti" ... pa pre svega prvo sto morate jeste da sve zglobove obelezite da budu crveni, da bi telo bilo cvrsce

nadam se da ste me skontali :) i ako sam ja jos uvek mrtvi pocetnik.. juce tek skinuo igru a danas tek poceo online

jonathan
1.1.2008, 15:34
malo sam se ustimao.. evo razbio sam desetoricu za redom.. ne mogu biti veci pocetnici od mene ali i dalje nisam ni na jednoj lestvici.. i stigao sam do naracastog pojasa

http://img88.imageshack.us/img88/8274/01ss3.jpg

stvarno ne znam staje.. reinstalirao sam igru, pravio drugi ac, ali nista ne pomaze

EDIT: evo malo se igram i sada sam rangiran na 766 mesto.. sa dva dana online borbe, nije lose nikako :boxing:

Ghettoman
4.1.2008, 21:11
Ups! Treba razmisliti pre nego sto se upustis u chat sa nepoznatom osobom (ja sam Syllar)
16584

jonathan
5.1.2008, 14:35
Heh.. ja sam ih zagazio nedavno oko 35 za redom.. ne pisu vise zvezdice dole koliko sam ih pobio nego pise MANY

nije da se tucem fenomenalno ali vala nije ni za odbaciti.. nema mi nista draze kada slomim nekog debila koji ima crni pojas pa se dosao na nama pocetnicima izivljavati.. stigao sam do zelenog pojasa a ono rangiranje nikada nije isto.. sada hiljadu i neki, sada ovako onako a sinoc bio recimo 109

evo jedna borba meni naj draza.. jesam ga ugazio :D
http://www.youtube.com/watch?v=X5E8KA6yack

crazy_chicken
5.1.2008, 15:24
Ups! Treba razmisliti pre nego sto se upustis u chat sa nepoznatom osobom (ja sam Syllar)
16584

Jao bre... Pa zasto bi mu to rekao in any case?!
Posle smo lose predstavljeni u svetu...:boodala:

rudar
5.1.2008, 18:10
Ups! Treba razmisliti pre nego sto se upustis u chat sa nepoznatom osobom (ja sam Syllar)
16584

Anyways... Poshto ljudi sa EX-YU prostora prvo pominju tudju majku u svadji (:D) (ukljuchujucji i mene) juche sam se poklao sa jednim preko toribash i , guess what, i njemu je majka umrla od kancera... LOL

Izgleda da je to glavna fora strancima. Da te natjeraju da se izvinjavash.

Kreteni... Kod nas se to zove "Slutnja" :D

Ne znam kako je to prevedeno :)


BTW: Za mene je Toribash bio fatalno zanimljiv (stvarno!). Juche i prekjuche sam ga igrao od kada sam se probudio, do vecheri. Toliko sam se uplashio zavisnosti da mi je jutros prva stvar bila da izbrishem exe i sve ostalo shto ima veze sa igrom. Ljudi stvarno, igra je previshe zanimljiva (bar je za mene bila :()

jonathan
5.1.2008, 21:03
da.. igra je prezavisna.. noc kada sma je instalirao igrao sam je jednosat vremena i onda izasao malio vani s drustvom.. jedva sam cekao da dodjem kuci.. evo igram je jedno 5 dana i tek sad sam zasicen.. sve isto :( ..mislim da cu je ostaviti da stoji jedno mesec dana da je pozelim.. preporucujem ti da je ponovo instaliras ;)

i dajte ljudi, koji su vam nickovi..

Sun Tzu koliko vidim nema te tamo.. gde si nestao ?

Sun Tzu
5.1.2008, 21:10
Sun Tzu koliko vidim nema te tamo.. gde si nestao ?

Ovde http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=24624:D
Vidim ti si baš uvežbao ovo, a? Onog lika si pokidao :eek:, nisam verovao kad sam video...A i muzika je dobra... :D

jonathan
5.1.2008, 22:03
heh.. hvala..

ma navukao sam se pravo i mislim da igra zasluzuje ogroman respekt.., malo cu se zadrzati na ovom clasic rezimu a onda cu pogledati koji mod ima malo interesantniji, judo, sumo ovo ono.. ali igra je beton

Dr Zoidberg
5.1.2008, 22:07
Ups! Treba razmisliti pre nego sto se upustis u chat sa nepoznatom osobom (ja sam Syllar)
16584

Standardna fora, uvek ce to da kazu kad nemogu da smisle kontru...

rudar
6.1.2008, 0:46
heh.. hvala..

ma navukao sam se pravo i mislim da igra zasluzuje ogroman respekt.., malo cu se zadrzati na ovom clasic rezimu a onda cu pogledati koji mod ima malo interesantniji, judo, sumo ovo ono.. ali igra je beton

Najbolji je twinsword :D ... Ludilo koliko ti srecje treba, a i ima krviii :D