PDA

Prikaži potpunu verziju : Pleomax PSP-5000 - kvalitet zvuka?


slezena
16.12.2007, 19:42
Kakav može biti kvalitet zvuka ove "vaze" ? Piše 3W, što je realno malo a opet... ne treba mi ništa preterano, odnosno ne treba meni, no dobro. Neka sobna varijanta, filmovi muzika i to. Isplati li se dati 10e za to?

Rocker
16.12.2007, 20:32
Isplati se. Ja sam testirao taj zvučni sistem i napisao text i zaista mislim da je odličan za tu kintu. Zvuk je prilično kvalitetan, prosto da ne poveruješ da nešto tako čudnog oblika i tako malo daje tako kvalitetan zvuk. Nema distorzija (preteranih) ni kad se odvrne do kraja, a pojačalo se ne guši ni kad je bas pojačan do kraja. I da ne pomisliš možda da sam ga poredio sa nekim kršem od zvučnika, pogledaj u profilu koje zvučnike i zvučnu karticu ja imam, a pored njih su tu i Altec AHS515 sluške, koje su veoma kvalitetne. Ako ova vaza može sasvim dobro da se nosi sa svim nabrojanim, onda mislim da ćeš biti zadovoljan/na zvukom. ;) I da se razumemo, 3W uopšte nije tako slabo za solo uživanje u muzici/filmovima. :dedica:

slezena
17.12.2007, 0:32
Ja (nekybrate) ću biti zadovoljan ako devojka (slezena) bude zadovoljna, jer zvučnike planiram za poklon. Hvala Rockeru. :qliranje:

Rocker
17.12.2007, 0:38
Mislim da će biti zadovoljna, dizajn je baš neobičan a i kvalitetom će sigurno biti zadovoljna. Pozz