PDA

Prikaži potpunu verziju : Screen Video Capture


Ben Dover
27.1.2006, 13:56
Dakle koji progam mogu koristiti da bih u video obliku sacuvao sadrzaj sa desktopa...
Hvala

rylle
29.1.2006, 1:45
Camtasia studio.Snima u avi formatu.Ja sam koristio taj program i ima najvise mogucnosti.Postoji i BB Flashback (ili slicno).Snima u flashu.Nije los ali Camtasia je mnogo bolja i profesionalnija stvar.

rapidshare.de/files/11382661/TechSmith_Camtasia_Studio_3.1.0.rar.html

Naravno sa rapidshare skidas bez download managera,ali je zato full verzija;)

[Imzadi]
30.1.2006, 0:18
Ne znam samo po koji put ovo spominjem na ovom forumu, ali reći ću još jednom: Snagit je zakon! Zašto? Nabavite Snagit i uverite se sami.;)

rylle
30.1.2006, 3:03
Ne znam samo po koji put ovo spominjem na ovom forumu, ali reći ću još jednom: Snagit je zakon! Zašto? Nabavite Snagit i uverite se sami.;)

Slazem se.Ista firma (www.techsmith.com) pravi i Snagit i Camtasia studio,ali covek trazi program za VIDEO snimanje ekrana.To je Camtasia.

Ben Dover
30.1.2006, 15:40
Hvala svima skida se Camtasia, probao sam i Screen VidShot 2.1 odradio mi je posao ali ipak cu sacekati Camtasiu...
THNX

LoneWolf
1.2.2006, 14:01
Ne znam samo po koji put ovo spominjem na ovom forumu, ali reći ću još jednom: Snagit je zakon! Zašto? Nabavite Snagit i uverite se sami.;)
Ej sefe ja imam snagit 7(full version) i jedno vrijeme mi je super funkcionisao video capturing sa desktopa.I sad funkcionise ali sam nesto s*ebo u settingsu pa mi snima samo jedan "kvadratic" na desktopu umjesto citavog desktopa..Kako to da sredim?Ajde ako znas,posalji mi pm sa uputstvom.Hvala

doom_lord
4.4.2006, 19:39
Da li postoji neki ovakav program koji moze da se stavi na portabilan disk (flash).

A M G
26.7.2006, 23:05
Cam Studio...program je neverovatno lak za upotrebu.:cool:

Mladja
31.7.2006, 18:54
SnagIt je dosta dobar,samo nece da snima video klipove

Win32
16.3.2007, 12:12
Ja takodje koristim SnagIt za video capturing desktopa, dosta je dobar ali , sam se i dosta namucio dok sam ga provalio , tj oce da mi snima samo sa DivX encoderom u realnom vremenu, sto daje dobre rezultate ali audio capturing je dosta slab, sto moze audio zapis da snima samo u PCM tj. wav formatu, pa da bi bio kvalitetniji audio zapis mora se postaviti na stereo + 44KHz i 128kbps, tako da onda audio zapis ispadne mnogo veci od video zapisa, e sad kad bi audio zapis mogao da ide u mp3 bilo bi super, ne znam da li to moze sa Camtasia-om, i da li mi vredi da je uopste skidam, zato sto je 30mb a za to treba dosta vremena na dial up-u. Pozzz

PDarko
16.3.2007, 15:14
Ja sam koristio Snagit od verzije 6 do 8, a onda mi je osmica tražila da instaliram štampač :confused:. Inače uglavnom mi je trebao za Screenshoot-ove. Program je glomazan i ima boljih. Za Screenshoot-ove preporučujem WinSnap (nešto teži od 1 MiB), a za Video Captureing Fraps (oko 3 MiB).

Predrag Stankovic
16.3.2007, 22:56
Skini slobodno Camtasia-u ponudice ti dosta bolje mogucnosti od SnagIt-a, audio zapis moze da snima ne samo u mp3 formatu vec u svim formatima za koje imas instalirane kodeke, isto vazi i za finalni avi fajl posle snimanja izaberes encoder sa kojim ces da ga iskompresujes (divx,xvid,...) kao sto mozes i da ga odradis u drugim formatioma kao swf, wma, dvd itd..

Win32
16.3.2007, 23:10
Ok skinuo ja Camtasiju, ima strasne mogucnosti, samo treba malo vremena dok provalis sta sve moze i kako se radi.