PDA

Prikaži potpunu verziju : Stiven Sigal fan club


[RHY]
27.1.2006, 13:55
Ne mogu da vjerujem da jedan glumac-legenda (ili bolje reci ikona), poput Stivena Sigala, nema ni malo posvecne paznje na ovako renomiranom forumu... :) Stvarno.. mislim...
Nego, da ne duzim,evo samo nabacanih par tema za razmatranje/raspravu :

1. Istocnjacki misticizam u liku i djelu S.S.
2. Nepodnosljiva lakoca postojanja imaginarnih pokreta, smrtonosnih po protivnika...
3. Najbolji combo S.S i zasto?
4. Legendarna recenica/citat iz filma?

i naravno... vjecita tema...

5. Ko je bolji: Stiven Sigal ili Arnold Svarceneger?

Master Neo
27.1.2006, 14:08
Arni je legenda u drugacijim filmovima, ne mogu se porediti njih dvojica.Bolje da si stavio npr cak norisa ili tako nekog koji zna martial arts a ne Arnija.
A sto se tice Stiven-a on je zaista legenda. Najvise mi se svidja dodir smrti(kako ga ja zovem) iz filma Trbuh zveri, kada na kraju iz celog tela crpi energiju i usmrcuje onog lika...Ima ih jos, sve u svemu niko mu nije ni do k....(kolena, hihihi)

ACHTUNG
27.1.2006, 14:09
Provociranje.Poredjenje Konana i napaljenog Aikido fageta.Steven Sigal ti je najpoznatiji tobdzija u Holivudu(preuzeto iz "pouzdanih" izvora).Konan,mighty warrior,is back!Pravi se Terminator 4.Reziser je Stiven Spilberg.[RHY] stvarno me ponekad zacudjujes!Poredis cuvenog Schvarcija sa Sigalom sirovinom. :)
Sigal voli da ljubi lebac.

[RHY]
27.1.2006, 14:16
Cak Noris? :eek: Svaka cast njemu, ali... nije ni primaci S.S., a ni Svarciju....

ccc... zelim da naglasim da poznavanje borilackih vjestina i praktikovanje istih nije platforma na kojoj se porede ova 2 velikana, vec njihov ukupan lik i djelo i utisak kakav ostavljaju :)

...think.. think... :)

Master Neo
27.1.2006, 14:17
Provociranje.Poredjenje Konana i napaljenog Aikido fageta.Steven Sigal ti je najpoznatiji tobdzija u Holivudu(preuzeto iz "pouzdanih" izvora).Konan,mighty warrior,is back!Pravi se Terminator 4.Reziser je Stiven Spilberg.[RHY] stvarno me ponekad zacudjujes!Poredis cuvenog Schvarcija sa Sigalom sirovinom. :)
Sigal voli da ljubi lebac.
Daj brate, ako volis da gledas kako Shvarci u svakom filmu sa po dve mashinke ubija po 100 ljudi odjednom...Ok je on, za decu do 5 godina!Ne mozes da poredis babe i zabe! Stiven je legenda aikido-a, i u stvarnosti, a Shvarci ce da umre uskoro od srca, pa ti vidi... Uostalom, ovo je topic o Stivenu ne o Shvarciju, pa ako ti se ne svidja, slobodan si, vojnice!

[RHY]
27.1.2006, 14:21
Najvise mi se svidja dodir smrti(kako ga ja zovem) iz filma Trbuh zveri, kada na kraju iz celog tela crpi energiju i usmrcuje onog lika...Ima ih jos, sve u svemu niko mu nije ni do k....(kolena, hihihi)


haha... dobar :)

Ja licno obozavam onaj kada u filmu The glimmer man izvadi kreditnu karticu iz novcanika (na vrhunsku foru) i njom prereze grkljane 'losim momcima' oko sebe jednim potezom :icon_eek: Ej, sta ti je ruska mafija za Stivena... mala maca :icon_lol:

Master Neo
27.1.2006, 14:28
A toliko scena u kojima Shwarci radi svakakve smesne stvari a nasao si da mi pricas o Stivenu...Strasne stvari!!! Pa covece, nije mi jasno jedno: gotivis Shwarcija i naucnu fantastiku, a onda kritikujes Stivena njegove poteze. Ok, ne gotivis ga pa sta. A sto Shwarci razdvaja resetke na konanu, rve se sa cudovistima, ubija sve zivo i mrtvo...Da ne nabrajam vise. Nemoj da mislis da ne gotivim Swarcija, ali meni licno je bolji Stiven. Da se ne raspravljamo ti i ja vise, nema smisla, obojica imamo razlicita misljenja, nikada se necemo sloziti, pa da ne spamujemo vise...

Marko_L
27.1.2006, 16:08
Uostalom, ovo je topic o Stivenu ne o Shvarciju, pa ako ti se ne svidja, slobodan si, vojnice!
Pa ne baš, pominje se i Švarci u prvobitnom postu :)
5. Ko je bolji: Stiven Sigal ili Arnold Svarceneger?
Vidiš ? :)
Mada si lepo rekao, ne mogu se porediti babe i žabe, jednostavno Švarci i Stiven snimaju potpuno drugačiji tip filmova. Švarci je Sirioz Sem filmskog sveta, ili u prevodu njegovi akcioni filmovi su onako za opuštanje i razbibrigu, bez potrebe da se preterano udubljuješ u samu radnju filma. Doduše ima i izuzetaka, recimo "Totalni opoziv" moraš baš da ispratiš da bi ga razumeo. Mada, ja iako nemam 5 godina, volim da gledam njegove filmove, a i iskreno govoreći Konan, Predator, Treminator I i II...su ipak kultni filmovi i malo je glupo reći "Hej, ja to ne gledam, to je za decu". Mislim da smo svi gledali Terminatora, barem dvojku, ne ?
Sa druge strane, Stiven Sigal snima filmove gde do izražaja dolazi njegovo poznavanje aikida, i obožavam da gledam njegove filmove još o malih nogu. Ono što posebno volim u njegovim filmovima, pored njegove specifične vrste humora ("Well...in about two months") i genijalne hladnokrvnosti (kod njega nema onog smornog "ijahaaaaaa ju ju ijaaaaaaa hu", nego ćuti i bije :)), jeste i to što isti ne prate stereotipe koji su već ustanovljeni u filmovima sa borilačkim veštinama. Na primer, svaki takav film se obično sastoji iz sledećeg, glavni junak se nekako uplete u nešto (dobro ovoga ima i kod Stivena :)), pa onda lepo lomi redom, ali kad naiđe na "gazdu" onda prvo pola sata "pije" batine što po glavi, što po leđima, i umesto da, kao i svaki normalan čovek, padne u duboku komu sa dobrim izgledima da se više ne digne, on se odjednom seti nečega, i za pola minuta ubije boga u ovom što je do malopre brisao patos sa njim. E kod Stivena toga nema, on kad bije onda bije, a tek "gazdu" kad dohvati :)

ACHTUNG
27.1.2006, 18:48
Steven Sigal je najveci seljak koji se ikada pojavio u filmovima.Znaci kao ja znam da bijem i sad cu ja ceo prokleti film da posvetim samo SEBI.O vidi kako sam lepo udario ovoga,pazi ovog crnca sad cu glavu da mu otkinem.A zasto?Zato sto sam seljak pa cu cisto malo da pokazem kako 30 godina vezbe nije otislu u vetar.Brus Li u svojim filmovima ne igra seljaka.Obicno bude ono ako bas trazis batine ce ih dobijes.Ovaj je stakno nesto nadrkan.Nasmeje se kad i Mika Hakinen.
Svarci je car.Uvek ima DOBRIH fora za smejanje.A i KVALITETNI.Najcesce.Znas li ko je rezirao T2?Dzejms Kamerun.Svarci nije neki glumac,ali mu sve uloge stoje!Gledao sam film kada Sigal kao glumi italijanskog mafioza,pa kao ubili mu caleta,i mora da se sveti.I jos zabarski naglasak.Uzas.Ko da sam Ljubu Zemunca(Bog da mu dusu prosti) stavio da glumi francuskog ljubavnika.

Marko_L
27.1.2006, 19:57
Steven Sigal je najveci seljak koji se ikada pojavio u filmovima.Znaci kao ja znam da bijem i sad cu ja ceo prokleti film da posvetim samo SEBI.O vidi kako sam lepo udario ovoga,pazi ovog crnca sad cu glavu da mu otkinem.A zasto?Zato sto sam seljak pa cu cisto malo da pokazem kako 30 godina vezbe nije otislu u vetar.
Ovaj, a jesi li ti nekada čuo za scenariste i režisere ? To su one divne čikice koje pišu scenarija (priču) i režiraju (upravljaju kompletnim procesom snimanja) film. A znaš li koliko je filmova režirao Sigal, a za koliko je pisao scenario ? Evo ja ću ti reći, od 23 filma u kojima je glumio režirao je 1 (On Deadly Ground) i pisao scenario za 1 (Into The Sun), što znači da su sve ostale (21 film) radili neki drugi ljudi. I kako onda on može da posveti film samo sebi ? To su učinili scenaristi, režiseri i ljudi zaduženi za kasting koji su očigledno procenili da Stivenu takva uloga pristaje i nisu pogrešili. Jednostavno, Stiven je originalan, a tebi ako se to ne dopada, pa ko te tera da gledaš njegove filmove.
Brus Li u svojim filmovima ne igra seljaka.Obicno bude ono ako bas trazis batine ce ih dobijes.Ovaj je stakno nesto nadrkan.Nasmeje se kad i Mika Hakinen.
A zašto uopšte porediti Brusa i Sigala. Brus je bio majstor, to niko ne spori, ali u pitanju je potpuno druga borilačka veština, kao i drugačiji tip filmova. A ovaj drugi deo izlaganja ti je prosto pogrešan. Ne znam koliko filmova Brus Lija si gledao, ali ja se ne sećam da se ni on nešto preterano smejao, čak vrlo retko...a i ne vidim kakve to veze ima sa glumcem. Ako piše u scenariju "Đokica ulazi nadrndan u kafanu" onda Đokica treba da uđe nadrndan u kafanu, a ne da uđe i onda počne da se smeje k'o lud na alevu papriku. A sa druge strane, ne vidim šta to suštinski razlikuje filmove Brus Lija, i jedan i drugi su obično igrali ljude kojima neko nekog povredi, pa krenu da se svete, s tom razlikom što Stiven bije do kraja, dok Brus prvo dobija batine, sve dok ne popizdi i počne da mjauče :)
Uostalom, u kom to filmu Stiven kreće da se iživljava ili bije nekog bez razloga. Navedi jedan film. Obično ima debeo razlog :) No, to samo govori da nisi gledao baš previše njegovih filmova. Nego, uzmi ti gledaj nešto od Van Dama, recimo "Neopravdano Odsutan", to ti je barem realno, znaš ono onaj medved Atila mu dokači svaku koščicu u telu, plus ga raspali po polomljenom rebru, što bi slona onesposobilo, ali ne i Van Dama, koji onda ustaje, i onako ladno sav izlomljen mlati vola od 120 kila. How yes no :)

[RHY]
27.1.2006, 20:57
Svarci nije neki glumac,ali mu sve uloge stoje!

... a najvise ona u "Junioru" :mrgreensa

TheDude
27.1.2006, 22:42
Stiven Sigal je mozda aikido dikica, kad je u pitanju gluma ( pogotovo uloge nekog italijanskog lika, mislim stvarno... ) svrstao bi ga u grupu talentovanih glumaca poput Van Damma, Chuck Norisa i hiper britni spears...

p.s. Ne zaboravljajte caleta... BRUCE LEE LIVES:cool: ....

Rocker
28.1.2006, 0:45
Cool je Seagal, samo što nikad ne bih pomislio da je on neki f16ght3r da ga vidim na ulici.
Ima previše blagu facu i deluje miroljubivo i dobrodušno. Doduše, kad počne da lema...svaka mu čast.
Vidi se da zna znanje. Krivo mi je samo što su njegovi filmovi uglavnom B produkcije. Da neko hoće da zvekne
koje milionče više, mislim da bi filmovi mnogo bolje izgledali. Mada se ni ovako ne bunim.
Moram da pomenem Jet Li-ja koji je moj favorit! Onaj mali bije k'o Sveti Ilija! Oni Kinezi i Japanci su prosto
stvoreni za dogfight. Mislim da je to zbog njihove fizičke konstitucije (mali a za*ebani).
Voleo bih da vidim pravu borbu između njega i recimo Van Dama (ubio bi ga Jet k'o zeca) ili recimo Chuck Norisa.
Doduše voleo bih da ga vidim i protiv Seagala.Mislim da bi Stivi dobro dobio po njušci. Jeste li raspoloženi malo za ovakve tripove?
Ono dečje: "moj tata može da bije tvog!". 'Ajmo malo hipotetičke fajtove. Mislim da ovo ne spada u off opic. Pozdrav za [RHY]! Odlična ti je ideja ova tema!:icon_cool

[RHY]
28.1.2006, 1:08
Krivo mi je samo što su njegovi filmovi uglavnom B produkcije.

Pa i citava poenta odusevljenja Stivenom Sigalom je u tome sto su njegovi filmovi B produkcije :)

Da je on usminkani glumac A odjeljka filmske industrije.... carolija bi nestala :)

Covenant
28.1.2006, 1:54
Znas......Svarci rules!
Moj heroj iz detinjstva(a bogami je jos uvek)-kako sam samo bio odusevljen i omadjijan Conanom(film je deset puta bolji od LOTR gluposti) i Terminatorom 2(ni do danas ne nije proslo)-prvi filmovi koje sam gledao sa njim-u naponu snage bio je Svarci:)
I'll be back....
PoZ!

ACHTUNG
28.1.2006, 13:34
Kakvi bre scenaristi.Lepo rekoste,filmovi B produkcije.Brdo napacenih likova koji hoce nesto da postignu u svetu filma,al nemaju pare.Pa onda po fazonu daj onog sabana,taj ce radi i za dzabe,samo da bije.Uostalom,ko garantuje da Sigal ne namesta scena.Covek koji zna da bije ce da namesta scene tako da njemu odgovaraju.Uvek je kao :"Sta me gledas,imam malo paste za zube na usnama??" I onda ga ugazi kao ***** u bazenu.Covek je sirovina.Paljon.Ne zna bre recenicu da sastavi.Taj bre i svoju kevu peglao kad nije htela da mu da za grad.Lepo mu je govorila sedi sine uci,nisi ti Brus Li.Ne,diabola je ostala diabola.I jos hoce da snimi filmove.
Za to vreme "glupi" Svarci odlazi u Ameriku,postaje Mister Univerzum(najveci obim sisa u to vreme) ,dobija ulogu Konana(koja mu stoji za razliku od vecine Sigalovih uloga-nadrogirana svinja koja pegla) i osvaja svet.Eto tako jedna "glupi" Austrijanac postao predsednik Kalifornije.Jbg ceo svet je glup posto se pali na njegove glupe filmove.Ima vas koji cenite pravu umetnost.Mozda i dogurate negde.

Sasa011
28.1.2006, 13:57
Covek koji zna da bije ce da namesta scene tako da njemu odgovaraju.Uvek je kao :"Sta me gledas,imam malo paste za zube na usnama??" I onda ga ugazi kao ***** u bazenu.Covek je sirovina.Paljon.Ne zna bre recenicu da sastavi.Taj bre i svoju kevu peglao kad nije htela da mu da za grad.Lepo mu je govorila sedi sine uci,nisi ti Brus Li.Ne,diabola je ostala diabola.I jos hoce da snimi filmove.


Bas lep komentar za Sigala!
Aikido je na vrhu piramide borilackih vestina,Sigal je internacionalni majstor koji drzi seminare.Shihan ili Fuku-Shidoin je njegovo zvanje ili rang.
Ako ga vec poredis sa Brus Lijem,pogledaj dokumentarni film koji predstavlja njihove privatne zivote.
Kako nazvati coveka koji svojom vestinom borbe uspeva da utera strah u kosti okorelim kriminalcima?
Paljon,sirovina,nabucani,diabola....
Netreba takav biti,bolje je sa ledja kukavicki,da te niko nevidi,jer ukoliko budes primecen da pred publikom upotrebljavas silu,neko ce te prozvati da si diabola,pajser itd.:cool:

ACHTUNG
28.1.2006, 14:10
Ima i ovde brdo takvih paljona.E ti idu na utakmice kod nas kao "vatreni" navijaci.U stvari idu da izbiju nekom zube.Bre vise ne mozes sa curom da odes na tekmu.
Mislim,izgleda da sam glup pa zadnji deo uopste nisam ukapirao.Dzeki Cen zna da bije pa je totalna pozitiva.Kaskader na svojim filmovima.I nemojte da se zavaravate.Covek je majstor mnogih vestina,a ne klovn.To sto on ima takve filmove to je zato sto ima drugaciji pristup.A i filmovi su mu uspesniji od Sigalovih.Toliko.

Highlander
28.1.2006, 15:52
Kakve sam sve gluposti ovde video! Uporedjujete babe i žabe! Kako možete da poredite Švarcija i Sigala, kad glume u filmovima potpuno različitog karaktera.
Švarceneger koristi oružje, sve što mu dodje do ruke.
Sigal koristi ruke, pesnice, šamare, udara čime stigne.
Meni glupo zvuči uporedjivati njih dvojicu jer mi se svidjaju njihovi filmovi, svaki ima svoj šmek. Kao što su mnogi rekli ovde, Sigal je majstor aikido veštine, pa da obavestim ovog što misli da je Sigal neki napaljeni uličar, narkoman ili šta već, da aikido ne podrazumeva napad već odbranu. Da si gledao neki film video bi da se čovek uglavnom brani.
Da ne ispadne da je ovo offtopic, veoma mi se svidjaju Sigalovi filmovi. Pogotovu ona scena u Exit Wounds kad preskoči kola u pokretu.:cool:

Možda bi mogli da otvorite neku temu i o Džeki Čenu, da vidim šta će zli jezici da kažu o njemu!

DorianGrey
3.2.2006, 1:58
Vidim da je tema malko usporila pa...

Što se Stivena Sigala tiče, čovek je majstor Aikida, jedini belac koji je podučavao Aikido u Japanu. Najbolji njegov film mi je Aljaska u plamenu, a najbolja scena kad je on "kolačić":aplauz:

A to poređenje je smešno, to su dva glumca potpuno različitog tipa, pa poređenje nema smisla

Marko_L
3.2.2006, 2:44
Najbolji njegov film mi je Aljaska u plamenu, a najbolja scena kad je on "kolačić"
:aplauz: "He's a man, and I'm a cookiepie" :)
Baš to proglasih jednom od mojih najomiljenijih scena pre neki dan :)

Night Hawk
3.2.2006, 3:28
Nisam neki ljubitelj Stivena Sigala ( pa cak ni Svarcija ) . Obojica su u stanju da "pobiju pola Tajvanske vojske" :D ali ipak je Svarci legenda . Treba se setiti Terminatora 2 , Predatora 1 ,........ koji su snimani kada je on bio pun snage. Za mene je Terminator 2 legenda od filma.

ACHTUNG
3.2.2006, 15:23
S tim sto Svarci to radi sa stilom.Ovaj saban to radi zbog kompleksa.:kreza:

VojaM
3.2.2006, 15:35
S tim sto Svarci to radi sa stilom.Ovaj saban to radi zbog kompleksa.:kreza:
Ja bih pre rekao da radi za pare ;)

ACHTUNG
3.2.2006, 16:20
Svako to radi za pare.Ali je pitanje kako.Ali da se ne upustamo vise u dalju raspravu.Svarci bi :boxing: Sigala ko konja.

Jim Bravura
3.2.2006, 17:43
Nisam neki ljubitelj Stivena Sigala ( pa cak ni Svarcija ) . Obojica su u stanju da "pobiju pola Tajvanske vojske" :DDa,ali razlika je u tome sto Svarci cesto dobije batine,udarce,biva ranjen i sl., a ovaj Sigal izigrava nekog poluboga od koga se neprijatelji i meci samo odbijaju.Stvarno ga pretera.Mislim,odvratan mi je uvek bio. Ljudi,pa ni Brus Li nije bio nedodirljiv,imao je meru.

ACHTUNG
3.2.2006, 18:53
Ma na to se ovi ljudi i loze.ON je nepobedljiv,opasan,brz.Njemu niko nista ne moze.I to je to?Ceo film da gledam kako on pegla neke likove a niko ni pusku da potegne da ga ubije?Da igra u nekom Svarcievom filmu bilo bi odavno za njega :ciao:

Slick
3.2.2006, 22:20
Sigal je bruka za film!
Necu da sporim te njegove vestine(i ne interesuju me) ali tolika kolicina gluposti u svakom njegovom filmu je neverovatna! U svakom filmu POTPUNO isti lik! Ej bre pa ko da gledam neku seriju. A to da nema smeka(sto je neko pomenuo) je takodje evidentno. I pitam dokle? Ko jos gleda takve filmove? Svaki na isti kalup. Ima li granica gluposti? Verovatno u njegovom slucaju - NE. Bas mi je zao kad vidim cemu se neki useri ovde dive :(

nikolaf7
3.2.2006, 23:06
Sigal je cudan lik...majsor aikidoa ali i borbenog/taktickog pucanja(citao sam u kalibru o tome i njegovoj kolekciji custom 45-ica).On nije glumac jer u svakom filmu glumi sebe,sve su mu filmovi isti,samo se detalji mijenjaju,prate njegov zivot.Jeste provalili da u zadnje vrijeme nosi neke kosulje i majce sa raznim zmajevima i onim kineskim vezenim za****ncijama?To se malo produhovio,pa sad u svakom filmu tako.Isto je sa pucanjem,obratite paznju na pistolje koje nosi u zadnjih 4-5 filmova-sve njegove skupe custom 45-ice.Pa onaj film kad ide na jamajku,ima kuci radionicu za punjenje metaka.On je sad u tom tripu, kao i mnogo amerikanaca-ja cu da punim metke sa zrnima i barutom kojim ja hocu i koji znam da mi treba,a ne sto mi fabrika ponudi.
Ne sporim ja da je dobar aikido,mada kad ga on izvodi izgleda mi nerealno jako....ja kad bi trenirao,isao bi na ninjutsu-to vam je all in one:D ,par najbolje tehnika za borbu bez oruzja i sa oruzjem

Svarci je legenda,ali je star sa terminatora.U zadnjem dijelu se vidjelo da ne moze vise,ipak je velika razlika u njegovoj gradji prije i sad.
Koliko se sjecam,on je vise puta bio mister olimpija
Najupecatljiviji(po pitanju fajta) od svih likova je on u konanu,pocetak filma,kako odrasta na tocku i u ringu.Nenormalno jak,prejak za sigalove poluge,bezosecajni koljac koji samo kida....ja sam gledao taj film opet prosle godine,znaci 20 godina nakon prvog puta i nisam mogao da vjerujem kakvo klanje smo mi djeca bezbrizno sa roditeljima gledali.....a kad pijan nokautira kamilu:D :D :D

nikolaf7
3.2.2006, 23:28
Ovaj, a jesi li ti nekada čuo za scenariste i režisere ? To su one divne čikice koje pišu scenarija (priču) i režiraju
Oni pisu i reziraju ono sto sigal hoce,znaci on uvjek isti samo druga pozadina

Dzet Li je faca,i volim da ga gledam
Dzeki Cen,najsmjesniji kinez,prosjecno polomi 1.5 kost po filmu....sjecate se na kraju svakog filma scene sa snimanja kako se razbija.Ima jos nesto-najbolje koristi stvari oko sebe u scenama tuca-pepeljare,flase,case,vrata od frizidera:D

Cak Noris,i ona njegova kao da je pojeo ***** faca je pravi konkurent za Sigala
Iz CKM-a:"Ni on ni Sigal nisu nikada pokazali ni najmanju naznaku nedoumice,oklevanja ili emocije,osim furiozne pravedne zestine":n_klanja:

I samo o Chaku su napisane ovako dobre provale da placem od smijeha kad ih citam:
Chuck Norris can cause a forest fire just using the magical properties of his beard, he can then, if he chooses, extinguish the fire by roundhouse kicking it.
Chuck Norris took the Blue Pill and still found out the truth.
Chuck Norris' roundhouse kick is so powerful, it can be seen from outer space by the naked eye.
Chuck Norris' tears cure cancer. Too bad he has never cried.
Chuck Norris does not sleep. He waits.
Chuck Norris sold his soul to the devil for his rugged good looks and unparalleled martial arts ability. Shortly after the transaction was finalized, Chuck roundhouse kicked the devil in the face and took his soul back. The devil, who appreciates irony, couldn't stay mad and admitted he should have seen it coming. They now play poker every second Wednesday of the month.
When the Boogeyman goes to sleep every night he checks his closet for Chuck Norris.
If you can see Chuck Norris, he can see you. If you can't see Chuck Norris you may be only seconds away from death.

nikolaf7
3.2.2006, 23:33
:D Evo jos:

If at first you don't succeed, you're obviously not Chuck Norris.

Chuck Norris sleeps with a night light. Not because Chuck Norris is afraid of the dark, but the dark is afraid of Chuck Norris

Chuck Norris has already been to Mars; that's why there are no signs of life there.

When Chuck Norris sends in his taxes, he sends blank forms and includes only a picture of himself, crouched and ready to attack. Chuck Norris has not had to pay taxes ever.

A blind man once stepped on Chuck Norris' shoe. Chuck replied, "Don't you know who I am? I'm Chuck Norris!" The mere mention of his name cured this man blindness. Sadly the first, last, and only thing this man ever saw, was a fatal roundhouse delivered by Chuck Norris.

According to Einstein's theory of relativity, Chuck Norris can actually roundhouse kick you yesterday.

Superman owns a pair of Chuck Norris pajamas.

Chuck Norris died ten years ago, but the Grim Reaper can't get up the courage to tell him.

As a teen Chuck Norris impregnated every nun in a convent tucked away in the hills of Tuscany. Nine months later the nuns gave birth to the 1972 Miami Dolphins, the only undefeated and untied team in professional football history.

Before he forgot a gift for Chuck Norris, Santa Claus was real.

Most reported Bigfoot sightings are just Chuck Norris with his shirt off. Loch Ness sightings, on the other hand, are Chuck with his pants off.

Someone once tried to tell Chuck Norris that roundhouse kicks aren't the best way to kick someone. This has been recorded by historians as the worst mistake anyone has ever made.

Chuck Norris appeared in the "Street Fighter II" video game, but was removed by Beta Testers because every button caused him to do a roundhouse kick. When asked bout this "glitch," Norris replied, "That's no glitch."

Chuck Norris' action figure has slept with more women then most men.

Similar to a Russian Nesting Doll, if you were to break Chuck Norris open you would find another Chuck Norris inside, only smaller and angrier.

Chuck Norris does not know about this site. Otherwise he would have deleted the internet.

A man was once stranded on the side of the road after his car ran out of gas. Chuck Norris drove by, got out, and looked the man in the eye. The man knew that everything would be fine. Then Chuck proceeded to piss into the man's gas tank and to this very day that man has never had to fill his gas tank up again. That was 14 years ago.

Bullets dodge Chuck Norris.

Chuck Norris, Vin Diesel and Arnold Schwarzenegger have all died and are in Heaven. Each of them hope to occupy the seat next to God. God asks Vin Diesel why he thinks he should have the seat and Vin replies, "I believe... I should have the seat because of the virtuosity in my toughness and pride." Arnie says, "I believe... that I should be the one sitting next to you because of all my achievements." God then turns to Chuck Norris, who replies with, "I believe... you are sitting in my seat."

Jim Bravura
4.2.2006, 1:21
E ovo za Norisa je ludnica. Umro sam od smeha. :rofl:

Kum Ruzvelt
12.2.2006, 23:19
Auuuuuu!?!
Auuuu!
Auuuuuu...
Kakav li je mozak koji je ovo smislio? Prosto sam zabezeknut.

101st Airborne
13.2.2006, 0:01
Hehehe, ovo za Caka je ludilo...posebno ono za slepca:)))

bizent
13.2.2006, 0:17
ALO MODERATORI!!!!zakljuchavajte ovo!!!!
ljudi jeste li vi normalni?!??!!?!?..gledam topic i mislim sprdnja na rachun navedenog glumca kad gle on stvarno ima fanove.....jbt-e.....

evo da budem dobar...:dzavo:

www.chucknorris.com
www.stevenseagal.com

napomena..dotichne adrese su preuzete iz CKM-a...(reklama...:))...

Ocelot
11.8.2006, 15:14
Nije u redu da ga pljujete, kad uopste i ne znate nista o njemu. On je trenirao neku vrstu aikida jos od svoje sedme godine, u Japanu. Mnogi delovi njegove proslosti su nejasni; prica se da je radio i za CIA-u. U njemu su tibetanski svestenici videli reinkarnaciju Lame. Za razliku od nekih glumaca, on stvarno poznaje borilacke vestine. Gledao sam ga nekoliko puta na nekim turnirima kako savladava po 15-16 boraca, koristeci njihovu (ne)ravnotezu i snagu protiv njih samih.
Neki bi trebalo prvo da se malo informisu, pre nego sto pocnu da lupaju gluposti.

ACHTUNG
11.8.2006, 15:58
Au,opet je Sigal nekom pretio preko telefona?

Ocelot
11.8.2006, 16:25
Samo mi je bilo dosadno, pa sam pretrazivao po starijim temama. Slucajno sam video kako ga vecina pljuje, i nije mi se svidjalo sto neko stvarno moze da pomisli, iz vasih poruka, da je obican cirkuzant.

Apostol
12.8.2006, 22:26
Ali ovo za Chuck Norris-a je prva liga. Narocito za mrak.

player1
13.8.2006, 0:35
']Ne mogu da vjerujem da jedan glumac-legenda (ili bolje reci ikona), poput Stivena Sigala, nema ni malo posvecne paznje na ovako renomiranom forumu... :) Stvarno.. mislim...
Nego, da ne duzim,evo samo nabacanih par tema za razmatranje/raspravu :

1. Istocnjacki misticizam u liku i djelu S.S.
2. Nepodnosljiva lakoca postojanja imaginarnih pokreta, smrtonosnih po protivnika...
3. Najbolji combo S.S i zasto?
4. Legendarna recenica/citat iz filma?

i naravno... vjecita tema...

5. Ko je bolji: Stiven Sigal ili Arnold Svarceneger?

Ovo me strašno podseća na Američku fascinaciju sa Čak Norisom.

Bolje da si pitao Stiven Sigal ili Čak Noris?

Mada porediti njih dvojicu je ko porediti Koka-kolu i Pepsi.

Oboje su mastori nekih borilackih vestina.
Oboje glume u filmovima B produkcije.
Oboje su neunistivi, itd...

Neuro
13.8.2006, 2:09
Ovo me strašno podseća na Američku fascinaciju sa Čak Norisom.

Bolje da si pitao Stiven Sigal ili Čak Noris?

Mada porediti njih dvojicu je ko porediti Koka-kolu i Pepsi.

Oboje su mastori nekih borilackih vestina.
Oboje glume u filmovima B produkcije.
Oboje su neunistivi, itd...
Grešiš, ovaj, grdno grešiš sine.
Sigal jeste majstor aikida, ako se ne varam. Švarc se nikada nije ozbiljno bavio nijednom borilačkom veštinom.
Sigalovi filmovi uglavnom spadaju u B produkciju, dok Švarcovi uglavnom spadaju u A produkciju.
Kod trećeg nemam zamerki... :kreza:

player1
13.8.2006, 15:29
Gresis ti sine, ovo je bilo poredjenje Caka Norisa i Sigala.

Ispeci, pa reci...

ACHTUNG
13.8.2006, 15:33
@Neuro:
E bre,tebi stvarno otisli nervi...Covek je poredio Stiven Sigala i Chak Norisa.Znas ko je Chak?Onaj sto se pegla sa Brus Liem pa mu ovaj malo pochupa "ljubavni tepih".Kad vidis da je on glavni glumac u filmu znas da ce da bude "mesa ko drva".

Po meni je Chak i kultnija i uspesnija faca od gospodina Sigala.a Shvarci je za obojicu :to_care:

Roronoa Zoro
13.8.2006, 18:27
Da li ste možda primetili da svaki filmski cover gore pomenutog Stiven Sigal-a liče jedan na drugi, a čovek je snimio xyz filmova.

GrimReaper
13.8.2006, 19:16
Chuck Norris died ten years ago, but the Grim Reaper can't get up the courage to tell him.

Hahaha, lol. :rofl: :rofl:

Neuro
14.8.2006, 9:28
Gresis ti sine, ovo je bilo poredjenje Caka Norisa i Sigala.

Ispeci, pa reci...
Kakav pucanj! Iz nekog razloga sam skontao da se post odnosi na Švarca (pošto je bio pomenut u citatu)... :opanachke
E bre,tebi stvarno otisli nervi...Covek je poredio Stiven Sigala i Chak Norisa.Znas ko je Chak?Onaj sto se pegla sa Brus Liem pa mu ovaj malo pochupa "ljubavni tepih".Kad vidis da je on glavni glumac u filmu znas da ce da bude "mesa ko drva".

Po meni je Chak i kultnija i uspesnija faca od gospodina Sigala.a Shvarci je za obojicu :to_care:
Ma nisu nervi - umalo da zaspim za tastaturom. Dobro je da sam uopšte pogodio temu... Inače, potpuno se slažem sa tobom po pitanju poređenja sve trojice. Mada, s obzirom na tvoju naklonost prema "Germanima", pitam se koliko je to poređenje objektivno... :D ;)

drgonzo
14.8.2006, 21:33
Cool je Seagal, samo što nikad ne bih pomislio da je on neki f16ght3r da ga vidim na ulici.
...........................................
Vidi se da zna znanje.
...........................................

...........................................
Doduše voleo bih da ga vidim i protiv Seagala.Mislim da bi Stivi dobro dobio po njušci. Jeste li raspoloženi malo za ovakve tripove?
Ono dečje: "moj tata može da bije tvog!". 'Ajmo malo hipotetičke fajtove.
Da, raspolozen sam :) Hmmm, majstor aikidoa... Mislim da je pomalo nepravedno porediti aikido sa drugim borilackim sportovima, zbog njegove miroljubive filozofije i velikog udela spiritualnog, pored "borbenog" dela. Aikido je vestina koja je nastala iz kretanja sa macem, koje se pokazalo primenjivim i u samoodbrani i kombinovano sa nekim zahvatima i polugama, pre svega na rucnom zglobu. U skladu sa njegovom miroljubivom filozofijom, u aikidu se ne odrzavaju takmicenja. Borilacki sport bez takmicenja? - to je smrt za svaki borilacki sport. Kako testirati borilacku vestinu bez full power sparinga? Na ulici? Tada vec moze biti kasno.
Koliko je dobar Stiven Sigal? Znam da je odbijao ponude nekih drugih majstora borilackih vestina da suoci svoje ucenike sa njihovima, a ni aikido ne uziva veliki ugled kod stvarnih poznavaoca realne borbe ili u ultimate fightu.
Ako ga vec poredis sa Brus Lijem,pogledaj dokumentarni film koji predstavlja njihove privatne zivote.
Brus Li? Po meni, mnogo bolje je shvatao borilacke vestine od Sigala. Brus Li je trenirao wing tsun, da bi kasnije razvio svoj borbeni sistem poznat kao jeet kune do. Wing Tsun je jedan oblik kung fu-a, najozbiljniji za primenu u stvarnom zivotu, ali je prosao prilicno neslavno u sukobu sa drugim vestinama u ultimat fajtu. Jeet kune do - koristi sva moguca resenja za prezivljavanje na ulici - prsti u oko, koleno u mu...prepone :o , laktovi, udarci glavom, grizenje protivnika, sve... Ono sto je pozitivno kod Brus Lija je to sto je bio otvoren za druge borilacke stilove i trenirao je ono u cemu nije bio narocito vest - npr. borbu u parteru. Drugim recima - shvatio je ono sto se danas kod boraca pokazalo kao obavezno - crosstraining - istovremeno treniranje vise razlicitih borilackih stilova. Brus je nesumnjivo bio znacajna pojava u svetu borilackih vestina, a hendikep mu je svakako njegova sitna gradja.

drgonzo
14.8.2006, 21:34
Bas lep komentar za Sigala!
Aikido je na vrhu piramide borilackih vestina,Sigal je internacionalni majstor koji drzi seminare.Shihan ili Fuku-Shidoin je njegovo zvanje ili rang.
Po cemu je aikido na vrhu piramide borilackih vestina?
Moram da pomenem Jet Li-ja koji je moj favorit! Onaj mali bije k'o Sveti Ilija!
Voleo bih da vidim pravu borbu između njega i recimo Van Dama (ubio bi ga Jet k'o zeca) ili recimo Chuck Norisa.
Chovek ubija ledenim pogledom :) Akcione scene sa njim stvarno izgledaju spektakularno! Ne znam koja je njegova vestina, ono sto znam za Jet Lija, sto sam citao u nekim intervjuima sa borcima iz americkog UFC-a koji su snimali sa njim ovaj film (http://www.imdb.com/title/tt0306685/), jeste da je Jet Li chovek sa obe noge na zemlji, odnosno da je svestan da bi ga u stvarnom zivotu oni razmazali o zid.
Sto se tice Van Dama - on je trenirao balet i karate(nekontaktni sport). To ne obecava bas previse. Secam se da je jos u 80-tim godinama bio izazivan od nekih majstora borilackih vestina da se okusha sa njima u ringu, sto je on glatko izbegao :)

Mislim,izgleda da sam glup pa zadnji deo uopste nisam ukapirao.Dzeki Cen zna da bije pa je totalna pozitiva.Kaskader na svojim filmovima.I nemojte da se zavaravate.Covek je majstor mnogih vestina,a ne klovn.To sto on ima takve filmove to je zato sto ima drugaciji pristup.A i filmovi su mu uspesniji od Sigalovih.Toliko.
Jeste, Jackie Chen je jedan od retkih "tradicionalnih" likova koji sam glumi u svojim akcionim scenama. S obzirom na razvoj kompjuterske animacije zadnjih par godina, toga ce biti sve manje - setimo se samo akcionih scena iz Matrixa 1.

Ne sporim ja da je dobar aikido,mada kad ga on izvodi izgleda mi nerealno jako....ja kad bi trenirao,isao bi na ninjutsu-to vam je all in one:D ,par najbolje tehnika za borbu bez oruzja i sa oruzjem

Ninjutsu? Ono sto se danas moze dobiti kao ninjutsu je cista prevara, bezhite od toga :)

Na kraju, ko su prave face u svetu borilackih vestina? Ljudi poput Gene LeBella koji je snimao filmove sa svim tim zvezdama glumeci negativce itd. (evo nekih njegovih prica (http://www.genelebell.com/stories.html)), ili Bas Rutten, koji je na zalost glumio u malom broju filmova, uglavnom B produkcija, ali se nadam da ce dobiti sansu u Holivudu kakvu zasluzuje.

player1
15.8.2006, 10:03
Jer neko gledao crtanu seriju Family Guy?
Ima tamo jedan lik sto se mnogo pali na Stiven Sigala.

tuti m
3.12.2006, 18:58
ja se mnogo palim na Stivena S. :love: mada, obozavam ricard gira, bombonica moja mmmmmmmmmmmm :a_bleh:

Master Neo
3.12.2006, 20:09
Sto se tice Van Dama - on je trenirao balet i karate(nekontaktni sport). To ne obecava bas previse. Secam se da je jos u 80-tim godinama bio izazivan od nekih majstora borilackih vestina da se okusha sa njima u ringu, sto je on glatko izbegao :)

J
Ne znam ko ti je to rekao da je karate nekontaktni sport. Stani na crtu bilo kojem ozbiljnijem karatisti, ako smes. Zato prvo proveri nesto pa onda reci. Da je Van Dam truba u karateu, to jeste, ali zato pogledaj Dolph Lundgren-a, to je jedan od pravih karatista(negativac iz univerzalnog vojnika, onaj plavi).Inace u stvarnom zivotu je bacio Van Dama u nesvest. Inache i Chuck Norris, je karatista. Marko Nicovic, da ne nabrajam sad. Kontakt je na takmicenjima zabranjen u glavu, u telo je dozvoljen. Prema tome proveri nesto pre nego sto kazes.

SirDuck
3.12.2006, 22:05
Citam temu i ne mogu da verujem sta vidim!!
Stiven Sigal prevarant i slabic?!?!
Arnold baja?!?!

Arnold je glupi meathead koji se ceo zivot bilduje i pije steroide i "vitamincice"!!!
Jeste, guverner Kalifornije, ali to je samo zbog medijske paznje. Ja stvarno ne znam kako moze da vodi drzavu.
Stiven je majstor aikidoa i ima 7. dan (aj da vidim nekoga od vas to da postigne, obracam se onima koji tvrde da mogu da biju Stivena sa zatvorenim ocima).
Mozda malo preteruje u filmovima, ali samo mozda.

I jos nesto, Stivena mozete da dirate, ali nemojte da vredjate aikido, a da ne znate o cemu se radi!!!! Treniram aikido vec 8 godina i malo znam vise od mnogih ovde o njemu.

Iris
3.12.2006, 23:59
Interesantno kako upravo oni koji smatraju da vladaju borilačkim veštinama nalaze za shodno da galamom i osornošću brane svoje stavove, što je u potpunoj suprotnosti sa pravilama waza-e koju, navodno, veoma dobro poznaju...

Upozorenje za sve - po pravilniku foruma vređanje bilo koje vrste rezultiraće momentalnom akcijom moderatora ili administratora, te vas molim da ne podlegnete želji za prepirkom i ne iskušavate nas... o ovoj temi može opušteno i lagodno da se priča i bez hejta.

Uživajte i :cool:

Rocker
4.12.2006, 0:12
I jos nesto, Stivena mozete da dirate, ali nemojte da vredjate aikido, a da ne znate o cemu se radi!!!! Treniram aikido vec 8 godina i malo znam vise od mnogih ovde o njemu.
A što se ti ljutiš? Zato ga i ne treniraju svi, jer ne znaju o čemu se radi. Ja sam 10+ godina trenirao Karate. To mi je tradicionalno u porodici. Znam mnoge viđenije domaće face raznih borilačkih veština. Oni se nikada neće pravdati i objašnjavati bilo kome ko im oponira. Postizanje samokontrole sa oba aspekta (psihičkog i fizičkog) je cilj većine borilačkih veština i zato takve izjave ne treba da izazivaju bes u tebi. Samo mirno i nastavi sa treningom!;)

Master Neo
4.12.2006, 0:17
Interesantno kako upravo oni koji smatraju da vladaju borilačkim veštinama nalaze za shodno da galamom i osornošću brane svoje stavove, što je u potpunoj suprotnosti sa pravilama waza-e koju, navodno, veoma dobro poznaju...

Upozorenje za sve - po pravilniku foruma vređanje bilo koje vrste rezultiraće momentalnom akcijom moderatora ili administratora, te vas molim da ne podlegnete želji za prepirkom i ne iskušavate nas... o ovoj temi može opušteno i lagodno da se priča i bez hejta.

Uživajte i :cool:
Ko se prepire i vredja?! Lepo objasnjavamo ljudima... Nema tu nikakvog hejta, ali nije u redu da se neko pravi pametan, da sve zna, a u stvari nista ne zna. Zato smo mi tu da objasnimo sta su borilacke vestine:D

SirDuck
4.12.2006, 0:32
A što se ti ljutiš? Zato ga i ne treniraju svi, jer ne znaju o čemu se radi. Ja sam 10+ godina trenirao Karate. To mi je tradicionalno u porodici. Znam mnoge viđenije domaće face raznih borilačkih veština. Oni se nikada neće pravdati i objašnjavati bilo kome ko im oponira. Postizanje samokontrole sa oba aspekta (psihičkog i fizičkog) je cilj većine borilačkih veština i zato takve izjave ne treba da izazivaju bes u tebi. Samo mirno i nastavi sa treningom!;)

Ja sam specifican slucaj aikidiste sa kratkim fitiljem :D
Ali eto, sada polazem za 1. kju, sa 18god. za shodan.
Salim se, nisam tolko kratak fitilj:), takvi ne izdrze dugo u aikidou (da ne bude zabune, moze da se kaze aikidou i aikidu, a ovo aikidou se cita sa naglasenim i kratkim o), nemaju zivce za to pa odu da treniraju boks gde mogu da bespostedno mlataraju po vreci bez mnogo razmisljanja :).
Nervira me samo kada neki pametnjakovic koji ne zna da broji do deset, ali zna da digne teg od 200 kila 10 puta pocne da prica kako su borilacke vestine glupe i za pi**e. (ovde nije to slucaj ali bilo ih je inace u zivotu)
Ne vredi njemu sto je jak kada mogu tu njegovu svagu da iskoristim protiv njega:dzavo:

Aikido takodje ima mnooogo tehnika za instant lomljenje ruku, sto nisam do sada pokusao, ali cik da me neko nepoznat napade na ulici (necu ortacima da lomim ruke ma kolko se mrzeli):)

@Iris
Znam, jesam vredjao, sorry, overreacted :(
Procitao sam previse uvreda odjednom.

SirDuck
4.12.2006, 1:12
Karate je vise napadacka vestina, dok je aikido prvenstveno odbranbena.
Trenirao sam i ja kratko karate u sklopu aikidoa (da znamo i udarce, a ne samo odbranu od istih).
Koliko sam ja shvatio nema tu mnogo zaebavanja, udri i razbij glavu, a ne ruke i noge :D .


Najgore je kada neko gleda dok radis tehniku pa kaze da to ne moze da se stvarno uradi, i da oni majstori sve glume da bi uzeli pare:n-cc2: .
Pa naravno da ne moze da se uradi skolski, ali da vidite majstora u pravoj akciji....:a_whistli

Ne znam koliko se razumes, Neo, u aikido, ali ajde: Npr. ide napadac jokomen uchi. Skolski bi mu samo uhvatio ruku sa unutrasnje strane (recimo da idem na ikyo) i tom rukom kojom hvatam samo prosao pored glave, a u stvarnosti bu ga odvalio po glavi da me zna gde je, a onda bi mu, dok je tako malaksav, uhvatio ruku i polomio na 2-3 dela:dzavo:
Dok je neprijatelj stabilan tesko je da se uradi, ali posle udarca je vec lakse, a?:)
A nece majstori da se stvarno udaraju na vezbanju, i zato mnogi misle da je to bezveze :(

Master Neo
4.12.2006, 1:21
Karate je vise napadacka vestina, dok je aikido prvenstveno odbranbena.
Trenirao sam i ja kratko karate u sklopu aikidoa (da znamo i udarce, a ne samo odbranu od istih).
Koliko sam ja shvatio nema tu mnogo zaebavanja, udri i razbij glavu, a ne ruke i noge :D .


Najgore je kada neko gleda dok radis tehniku pa kaze da to ne moze da se stvarno uradi, i da oni majstori sve glume da bi uzeli pare:n-cc2: .
Pa naravno da ne moze da se uradi skolski, ali da vidite majstora u pravoj akciji....:a_whistli

Ne znam koliko se razumes, Neo, u aikido, ali ajde: Npr. ide napadac jokomen uchi. Skolski bi mu samo uhvatio ruku sa unutrasnje strane (recimo da idem na ikyo) i tom rukom kojom hvatam samo prosao pored glave, a u stvarnosti bu ga odvalio po glavi da me zna gde je, a onda bi mu, dok je tako malaksav, uhvatio ruku i polomio na 2-3 dela:dzavo:
Dok je neprijatelj stabilan tesko je da se uradi, ali posle udarca je vec lakse, a?:)
A nece majstori da se stvarno udaraju na vezbanju, i zato mnogi misle da je to bezveze :(
Znam skoro sve udarce na japanskom da kazem ali u karateu, u aikido-u ne. Ne znam koliko ti znas, ali skolski mae geri u glavu svakoj budali na ulici prolazi zar ne?:D Nego da ne spamujemo vise ovu temu, aj na pm.

Rocker
4.12.2006, 1:25
Karate je vise napadacka vestina, dok je aikido prvenstveno odbranbena.
Koliko sam ja shvatio nema tu mnogo zaebavanja, udri i razbij glavu, a ne ruke i noge :D
Pa napad je najbolja odbrana!:a_whistli Nisi u pravu, cilj je da se odbraniš a ne da

u stvarnosti bu ga odvalio po glavi da me zna gde je, a onda bi mu, dok je tako malaksav, uhvatio ruku i polomio na 2-3 dela:dzavo:

Ne priliči nekome ko treba da polaže za "prvi dan" da ovako razmišlja!:dedica:
Smirenost & koncentracija su osnove samokontrole koja ti je neophodna da bi pobedio u borbi. Afekat i iživljavanje nad protivnikom ne doprinose tome, ali ti to, naravno, znaš. Samo još da počneš da se pridržavaš toga!;)

SirDuck
4.12.2006, 1:29
Polazem za prvi kju, a dan posle, za koju godinu.:)

Ono sto sam napisao je realnost i nije izivljavanje nad protivnikom.
Ako polomis nekome ruku za kratko vreme si ga onesposobio da dalje napada , sto je vazno kada se bijes protiv vise neprijatelja.

www.filmofili.com
18.12.2006, 16:54
jeste slusali album stivena sigala??

peva ko miroslav ilic u mladjim danima.. a ima i dobar rad prstima na gitari

deus[awesome]
19.2.2007, 23:47
xaxaxa ne mogu da vjerujem... jeste da je mozhda on majstor istochnjachkih borilachkih vjeshtina ali brate choek ne zna da glumi bash ono ni malo :)
To ti je kao shto je Bata Zhivoinovic htio da se kandiduje za predsjednika misleci da ce da pokupi neshto glasova jer ima ime. xaxxxa
To mozhe jedino da uspije Arniju i to ti je dokaz da je bolji od Stivena Sigala - Arni je guverner najbogatije drzhave na svijetu[poslije Vatikana] - Kalifornije.
Ma kakav Stiven Sigal, moja baba bolje glumi od njega.
Pogledaj samo na Youtube.com nadji 'Mad TV - Steven Seagal' i pogledaj kako su mu se nasprdali.

player1
20.2.2007, 0:33
Jel sledao neko na Cartoon Networku crtani Samurai Jack. Da li se meni cini ili taj lik mnogo podseca na Sigala?

Kaiser Soze
20.2.2007, 0:36
Stiven je verovatno ok, kao covek, ali je ipak bio suvise tvrd za uloge koje je glumio. :(
Respect to Sigal!

Master Neo
20.2.2007, 0:43
Upravo sam citao sta je sve snimao. Ima nesto vise od 30 filmova, i dosta njih su popljuvani, samo je par njih uspelo. Kao mladji je mnogo bolje prolazio, nego sad, kada je omatorio, nekako kao da je izgubio volju da zaista glumi, vec sve radi rutinski. Inace cini mi se da je veliki lav u stvarnom zivotu. Ako bih morao nekog od slavnih da upoznam, onda bi to bio on.

Chester
22.2.2007, 16:44
Da li neko zna koje zvanje ima i koji stil Aikidoa je masterizovao Stven Sigal???

giga
22.2.2007, 21:18
Stiven Sigal je uzet za glumca iz istog razloga kao i Bruce Lee.Zna da bije i to cini dosta dobro.Njemu ne treba neki glumacki talenat jer se to od njega ne trazi.Pokreti su mu stvarni samo ne znam da li glumci od njega dobijaju prave udarce kao u slucaju Bruce Lee-a.

SirDuck
25.2.2007, 11:20
Da li neko zna koje zvanje ima i koji stil Aikidoa je masterizovao Stven Sigal???
On je 7. Dan.

Master Neo
25.2.2007, 23:24
Bas sam mu juce poslao mail, ko zna, mozda mi i odgovori... Inace citao sam dosta o njemu, i gledao dosta klipova sa njegovih seminara i polaganja, kao i demonstracija, zaista je majstor, sa njim nema foliranja. Sto se tice njega kao coveka, kazu da je dosta prijatan, i spontan, u svemu je tecan, i odlucan. Razmisljam da se jedan dan zaputim u Ameriku da ga upoznam...:D Inace, nije trenirao samo aikido, trenirao je i Karate, i Judo, kao i Busido, vestinu iz koje je proistekao Aikido.

Zarkus
27.2.2007, 4:25
mnogo je dobar onaj film u kome on gine u prvih 15 minuta :D
Zaboravih sad kako se zove...

Master Neo
27.2.2007, 14:40
mnogo je dobar onaj film u kome on gine u prvih 15 minuta :D
Zaboravih sad kako se zove...

Konacna odluka, i ne gine, ima padobran...:)

Ocelot
28.2.2007, 21:31
Konacna odluka, i ne gine, ima padobran...:)

No, no. Nema padobran. Poginuo je.

Mrka Kapa
29.5.2007, 2:40
Kaže u naslovu "Steven Seagals emotion chart" (http://www.digitalfog.com/index.php/2006/03/steven-seagals-emotion-chart/), da ne kometntarišem previše videćete i sami. :)

Mario Pavićević
29.5.2007, 10:42
Sto se tice njega kao coveka, kazu da je dosta prijatan, i spontan, u svemu je tecan, i odlucan.
Takodje kazu da je bije zene pa ti vidi koliko je prijatan...

absonic
29.5.2007, 13:02
Ma to su zli jezici :)

Ja licno ne mirisem ni jednog od njih...
Likovi su dosta istripovani i ne znaju da glume (moje misljenje, ne pljujte me previse zbog njega).

Stivenovi filmovi su dosta nerealni, mislim, covek poubija 50ak terorista u vozu, voz obidje i spolja i iznutra (a voz je inace u pokretu) i frizura mu se ne menja! Takodje smatram da malo previse koristi te vestine u filmovima, u fazonu da se kurch*i.

A Arni? Ma nije ni on nista bolji (svaka mu cast za Terminatora, i Konana, ali filmovi poput Juniora?!). A i on je sav u fazonu ''****** ti kevu'', samo sto ne zna borilacke vestine nego roka oruzjem...

ACHTUNG
29.5.2007, 13:06
Cekaj, ovde je i dalje natezanje da li je Sigal faca ili ne? Neko stvarno gleda njegove filmove i isprima se na njega? :boodala:
Ali sto mora da u svakom filmu ispadne smeker, da "slucajno" smuva neku zenu i da je brani od njenog "zlog, nasilnog" muza,... :rofl: De znam, on je tu neka klasa kao Chak Noris, samo sto se vise lozi na sebe i nema tepih na grudima.

Iron Maiden
12.6.2007, 22:32
Kod mene Seagal ima prednost nad Arnijem, mada je u nekim filmovima predstavljen kao godlike (ima neki kad ga napadne boldy kinez i udariga jedno 15-20 puta nogom a on u stavu 'mirno' jednom rukom blokira i nakon toga ga Roundhouse-kickuje kroz prozor)

Covenant
13.6.2007, 12:40
Stiven Sigal....
Svaka cast coveku na odlicnom umecu u borilackim vestinama,ali svako mora da se slozi da je lik jezivo los glumac,a kao za prokletstvo glumi u jos gorim filmovima uz pokoji izuzetak

DukeofSerbia
11.7.2007, 12:44
PITANJE

Da li neko zna (treba mi na engleskom) ime filma kada Sigal glumi agenta neke Savezne agencije za ekologiju, pa ide u nekakvo selo gde neki bogataš ostavlja otpad? Pomažu mu neka ženska, a skoro svi u selu pokušavaju da ga sabotiraju.

Mislim da je film nešto stariji (199x.). Gledao sam ga na Pinku, mislim, ali ne znam ime filma. :confused:

Mrka Kapa
11.7.2007, 12:52
Mislim da je to On deadly ground (http://www.imdb.com/title/tt0110725/), često je bio na TVu. Film je iz '94. inače.:)

101st Airborne
11.7.2007, 13:07
Svaka cast svakome ko uspe da razlikuje njegove filmove. Svaki put kad ugledam njegovu zalizanu zurku na ekranu, pomislim da sam taj film vec gledao jer svi prokleto lice jedan na drugi. Ne znam ni da li odelo menja.

DukeofSerbia
11.7.2007, 13:59
Mislim da je to On deadly ground (http://www.imdb.com/title/tt0110725/), često je bio na TVu. Film je iz '94. inače.:)

Nije. Ali hvala za link, pa sam malo kopao i pronašao sam ga Fire Down Below (http://www.imdb.com/title/tt0119123/) ;)

Mrka Kapa
11.7.2007, 14:00
Svaka cast svakome ko uspe da razlikuje njegove filmove. Svaki put kad ugledam njegovu zalizanu zurku na ekranu, pomislim da sam taj film vec gledao jer svi prokleto lice jedan na drugi. Ne znam ni da li odelo menja.

Menja one perlice oko vrata. ;)

Marshall George
7.8.2007, 21:56
Nije u redu da ga pljujete, kad uopste i ne znate nista o njemu. On je trenirao neku vrstu aikida jos od svoje sedme godine, u Japanu. Mnogi delovi njegove proslosti su nejasni; prica se da je radio i za CIA-u. U njemu su tibetanski svestenici videli reinkarnaciju Lame. Za razliku od nekih glumaca, on stvarno poznaje borilacke vestine. Gledao sam ga nekoliko puta na nekim turnirima kako savladava po 15-16 boraca, koristeci njihovu (ne)ravnotezu i snagu protiv njih samih.
Neki bi trebalo prvo da se malo informisu, pre nego sto pocnu da lupaju gluposti.
Odlično rečeno...:tapsh::aplauz:

Covenant
7.8.2007, 22:06
Stiven Sigal....
Svaka cast coveku na odlicnom umecu u borilackim vestinama,ali svako mora da se slozi da je lik jezivo los glumac,a kao za prokletstvo glumi u jos gorim filmovima uz pokoji izuzetak

Reci cu samo ono sto sam vec rekao ;)
Niko ne dovodi u pitanje njegovo umece borilackih vestina vec glumacke domete koji su blago receno....jezivi :kreza:
Ako uopste mogu da se nazovu glumacki :rofl:

ForceWare
7.8.2007, 23:04
Pa dobar je Stiven.
I ovo je tema Stiven Sigal fan club a ne tema Pljujte po Sigalu.

@Ocelot bravo. :D

Covenant
7.8.2007, 23:20
Pa dobar je Stiven.
I ovo je tema Stiven Sigal fan club a ne tema Pljujte po Sigalu.


Jeste,ali bolji bi bio za potapanje kupusa nego za filmove :opanachke
Fan klub ne mora da se odnosi na njegove lousy filmove vec i na borilacke vestine gde nema pogovora ;)

Master Neo
8.8.2007, 7:51
Americki producenti trazili su osamdesetih zamenu Bruice Lee-ja, i trebao im je neko ko poznaje borilacke vestine. Tako su i nabasali na Sigala. A i u tada prvim filmovima odlicno je glumio. To sto on sada sam pravi filmove pa to lose izgleda, to je druga prica. Svaki film gde je on glumio, a da nije on reziser, i da je malo veci budzet filma, on je tu odradio odlicnu ulogu, to da se ne lazemo. Ali recimo od 30-ak filmova koliko ih je snimio, broj tih dobrih filmova ne prelazi 10. Kad se setim recimo Nico-a sva tri dela, ekstra filmovi, legende...

Iris
14.10.2007, 21:43
Pa dobar je Stiven.
I ovo je tema Stiven Sigal fan club a ne tema Pljujte po Sigalu.

@Ocelot bravo. :D

Posto ne umete da izlozite svoje argumente na civilizovan nacin i skacete jedni drugima u rec cim se tema ponovo aktivira, ona ce do daljeg biti zakljucana!