PDA

Prikaži potpunu verziju : Samsung SH-S203B best buy SATA DVD


Master Neo
6.12.2007, 4:04
E ovako, vidim da se vode neke polemike oko kupovine DVD rezaca. Ne znam za IDE rezace, ali sto se tice novih 20x SATA rezaca, mislim da imamo pobednika sto se tice sveukupnih performansi. To je Samsung SH-S203B sata rezac.

Na testovima je ubedljivo najbrzi rezac u rezanju dvd-r diskova, i jedan od brzih u rezanju obicnih. Takodje reze DVD-RAM diskove.
Na cdfreaks je ocenjen kao najbolji SATA rezac trenutno, i bukvalno nisu mogli da mu nadju manu.

http://www.cdfreaks.com/reviews/Samsung-SH-S203B-DVD-Burner-Review/Introduction.html

Jedina mana je sto ga je malo teze naci kod nas, ali ukoliko se spremate za kupovinu SATA DVD rezaca, nema potrebe da se dvoumite. Samsung SH-S203B je tu da otkloni sve vashe sumnje.

Jos jedna napomena: rezac nije nista skuplji nego svi ostali DVD rezaci, znaci nema nikakve cake, jednostavno Samsung je odlicno odradio posao ovog puta, kao sto to i zna i kod ostalih komponenti.:)

Borowatz
6.12.2007, 6:05
Sećam se, pre jedno 5-6 godina je Samsung izbaci jedan combo uređaj, koji je bio fenomenalan. U svim recenzijama su ga hvalili.
Iako im to nije primarni proizvod, ljudi znaju da ga naprave. samo šteta što nije zastupljeniji kod nas.

Master Neo
6.12.2007, 6:09
Delimo misljenje. I ja sam pre jedno 5-6 godina imao obican cd player samsung, i bogami trajao je bas dugo, sve dok ga nisam prodao.

belgrade_boy
8.2.2008, 23:02
Planiram da kupim SATA DVD uredjaj.
Da li pored ovog Samsunga ima neko jos neku preporuku.

muki85
9.2.2008, 0:33
Pa pioneer 212d stvarno super radi :)

buyjoon
9.2.2008, 13:35
Imao sam do skoro Samsung SH-183a (sata) ili tako nesto, i mogu da kazem da i nije neki rezac.
Treba mu celih 7-8 sekundi od ubacivanja diska do ucitavanja, nikad nije uspeo da izvuce 18x pri rezanju, a probao sam mnogo razlicitih brendova dvd-a. A pre nekih 10-ak dana je nesto prslo dok sam rezao disk i od tad nece da ucita nijedan. Nisam narezao ni 200 diskova a vec je vrisnuo. A moram da napomenem da je bio najskuplji od tih jeftinijih rezaca kad sam ga ja uzeo.