PDA

Prikaži potpunu verziju : C&c Firestorm


B@NE
25.1.2006, 17:57
DA LI GA JE NEKO UBACIO U SVOJU MAKINU,KAKVI SU UTISCI!
PRICA SE DA IMA BRODOVE+STOSTA:worshippy :worshippy :worshippy

ivan011
25.1.2006, 23:03
je li bre jel to nesto novije od C&C nikad cuo za tu igru sta je to i kad je izaslo:confused:

nesonjacc
26.1.2006, 13:18
Eh da je samo novo.
Firestorm je expansion pack za C&C Tiberian sun.
I osim sitnih izmena u balansu( oslabljena artiljerija npr...) donosi po koju novu jedinicu( cyborg reaper, juggernaut, mobile war factory....) kao i nove kampanje. ali To je SVE:icon_wink

I daleko je OD NOVOG

ivan011
26.1.2006, 14:16
ok thx

SFRJ-Forever [CG]
26.1.2006, 14:18
Ovu temu si trebao da stavis u "Stare igre" jer je igra prastara :icon_eek:

Patton
26.1.2006, 14:49
Nije bas toliko stara. Pricamo o 2000.-toj godini. A i sve sto nije abandonware ne moze se nazvati starom igrom. Tako da tema moze da ostane na svom mestu. Inace, sada sam pogledao neke screenshotove, solidno izgleda za tako jednu "staru" igru :D

bully
1.2.2006, 23:14
Tiberian sun, podsetite me secam se da sam je igrao ali to bejase davno, ali cini mi se da je bila dobra, jao da fora slicna Red Alertu.. evo sad sam se setio. ALi nikako nisam mogao da pobedim u skirmisu!!!

nesonjacc
2.2.2006, 19:15
Ne znas sta je tiberian sun. eh

Pa naravno da je slicno red alertu jer je u pitanju nastavak originalnog C&C-a odnosno storije o sukobu izmedju GDI-a i NOD-a. Na istu temu je i jedini C&C fps - RENEGADE a bice i c&c3( koji svi zeljno ocekujemoooooooooo)

GDI - global defence initiative
Broderhood of NOD - gomila tiberijumskih mutanata + varijacije.

pozdrav.

saratov
7.2.2006, 16:52
A da, stara igracka vremena c&c je jedan od najboljih serijala rts igara...
Nikada nisam video add-on firestorm a igra ne moze da se instalira na xp tako da ne credi da se trudim...
Kad se setim samo koliko sam dana proveo uz tu igru dok nije izasao red alert 2, a tu je bio i NOX...

nesonjacc
7.2.2006, 20:04
Naravno da vredi da se trudis jer sve moze da se uz malo truda instalira na XP.
Postoji patch koji ovo omogucuje.

Pozdrav

madass
17.2.2006, 0:53
Pocelo je sa tiberian sun,pa red alert,pa red alert 2,pa Yuri's revange, pa generals,i na kraju ZERO
sve igre su fenomenalne.hvala ti sto si me podsetio sad cu da je instaliram da se igram (nostalgija bre)
a kada ce da izadje novi serijal C&C,zna li neko?:dedica:

Atila
17.2.2006, 1:06
Pocelo je sa tiberian sun,pa red alert,pa red alert 2,pa Yuri's revange, pa generals,i na kraju ZERO
sve igre su fenomenalne.hvala ti sto si me podsetio sad cu da je instaliram da se igram (nostalgija bre)
a kada ce da izadje novi serijal C&C,zna li neko?:dedica:
Tiberian sun је изаш'о после RA1, ево линк (http://www.imdb.com/find?q=Command%20%26%20Conquer;s=all) :)

nesonjacc
17.2.2006, 5:37
I nije pocelo sa Tiberian sun nego sa

COMMAND AND CONQUER - Tiberian Dawn

POsle koga sledi RA1
zatim Tiberian sun i tako dalje

Mrmot
17.2.2006, 13:07
Firestorm je sasvim OK, uz cinjenice da 'ispravlja' NODovsku i uvodi GDIevsku artiljeriju i par fensi jedinica tipa cyborg reaper i mobile stealth generator (my favourite) kao i mobilne fabrike i simpaticnu kampanju (dve, tacnije), humans vs poludeli cabal.
I onaj core guardian transformers na kraju je bas lepo uradjen (mada transformacija mu i nije nesto, pojedini delovi se smanje, neki nestanu... kolega nesa bi to mnogo bolje uradio :dedica: )...

sto se tice novih cnc-ova, bice bice... kad zavrse/izdaju novi battle for middle earth.