PDA

Prikaži potpunu verziju : Kako se instalira Adobe Premiere pro3?


srlle
13.11.2007, 20:49
Kako se pobogu instalira Premiere 3 pro.Svi moji pokusaji su propali.
Ajde neka me neko prosvetli.

dechkotzar
13.11.2007, 22:36
Zavisi od toga koji procesor imash! 2ojka neche da se instalira ako procesor nema podrshku za napredne instrukcije procesora kao MMX2,...
Mogu da zamislim shta treba, onda da bi pokrenuo 3ojku.

oluja
14.11.2007, 14:18
Verovatno nisi jos nasao "dobru verziju",... kao ni ja :(

NenadN
14.11.2007, 14:24
Isto SSE2 je potrebno i za trojku. Ja sam instalirao uz ceo Master Collection (9GB) i radi dobro.

srlle
17.11.2007, 1:18
Ma procesor je core2duo, ima sss2, znam za to.Imam neki solo imidz, koji nece nikako da se instalira.U stvari probao sam tri takve varijante, i nista.Osecam se kao kreten.Da skidam ceo sju tod 10,000 igabajta ne mogu.Rekoh da pitam dal jos neko ima isti problem il je moja glupost u pitanju. :mad:

LoneWolf
17.11.2007, 11:34
Prekopacu "Gusarski zaliv" pa cu se javiti ;)

srlle
18.11.2007, 1:07
Mislim da sam uplovljavao u taj zaliv,al tamo nisu imali rum za mene. :cool:

LoneWolf
18.11.2007, 12:22
Konsultovao sam se sa "zalivom" i ima full suite na 2 DVD-a (rekao si da te mrzi da skidas,pa zbrisi u neki internet klub i neka ti to srede za jedno popodne,posto vidim da ti je izgleda lose odradjen taj image ili je zapatio neki manji download error) :ciao:

srlle
19.11.2007, 22:10
Hvala Usamljenom Vuku i ostalim gusarima na savetu. :)

srlle
19.11.2007, 22:15
Aj kad smo vec kod Premijera pro, jel neko uspeo da izbaci sliku u overlej na klone mod .Ja se vozim na ati x1650pro.Posle premijera 6.5 kod koga je sve bilo OK, a sa ovim pro varijanti nikako da dobijem sliku iz timeline-a na svom TV-u.

LoneWolf
19.11.2007, 23:40
Aj kad smo vec kod Premijera pro, jel neko uspeo da izbaci sliku u overlej na klone mod .Ja se vozim na ati x1650pro.Posle premijera 6.5 kod koga je sve bilo OK, a sa ovim pro varijanti nikako da dobijem sliku iz timeline-a na svom TV-u.

Tokom pravljenja (renderovanja) videa ili tokom pripreme timeline?
Overlay tipa tranzicije ili "slika u slici"?
Meni sve radi normalno na kompjuteru a probacu i da prebacim sliku na tv pa cu javiti jel' sve ok.

srlle
20.11.2007, 21:26
Ma ne izbacuje sliku iz bilo cega kad mu stavis overlej u ful skrin a trebalo bi da izbaci timeline ili source prozor, sta imas od materijala unutra.Vidi mi se interfejs a ne ful skrin slika onoga sto montiram.Stara sestica je to 'ladno htela.Pitam se dal je u pitanju moj ati il' je adobe malo udario restrikciju na te stvari.Kao kupi editing kartu pa gledaj ako ti treba.Ajde probaj pa nas izvesti o tvojim iskustvima.

LoneWolf
20.11.2007, 21:49
Ma ne izbacuje sliku iz bilo cega kad mu stavis overlej u ful skrin a trebalo bi da izbaci timeline ili source prozor, sta imas od materijala unutra.Vidi mi se interfejs a ne ful skrin slika onoga sto montiram.Stara sestica je to 'ladno htela.Pitam se dal je u pitanju moj ati il' je adobe malo udario restrikciju na te stvari.Kao kupi editing kartu pa gledaj ako ti treba.Ajde probaj pa nas izvesti o tvojim iskustvima.

Probao danas,sve radi.
Vjerovatno si zapatio "polu-normalan" installer,probaj da nabavis od nekog isti program ali ISPRAVAN.
Kod mene radi sve normalno,a nikad ovo nisam pokusavao,znaci iz prve probam, pokopcam sve i ide mi "glatko".
Svi efekti,sve tranzicije,sve.

srlle
21.11.2007, 23:47
Cool.Koju graficku Imas?Da nije Nvidia?