PDA

Prikaži potpunu verziju : VOIP free telefoniranje


Robert
21.1.2006, 0:25
Evo nasao sam 2 programa sa kojima mozete da telefonirate besplatno ali samo po 1 minut pa onda prekinete i ponovo pozovete i tako razgovarate.
www.vopibuster.com
www.voipstunt.com

sa ovim drugim sa naprimer uspeo da iskoristim i da zovem hrvatsku 30 minuta besplatno ali i jedan i drugi nedaju SRBIJU nikako besplatno .Za Austriju moze 1 minut pa se prekine pa ponovo i tako .Jedino sto valjda mora te da imate malo brzu konekciju prema internetu znaci preko telefonske zice nemoze mislim probajte pa vidite.Ako neko cuje da postoji program gde je SRBIJA besplatna za zvanje neka kaze posto zivim u Austriji a imam rodjaka i prijetelja koliko hoces-

jele
30.1.2006, 19:23
Probao sam ovaj drugi program da zovem strica u Australiji ali mi je program trazio kredit.Posle sam pogledao cenovnik na njihovoj adresi i pise da je australija besplatna.Ako mozes da mi pomognes bio bi ti veoma zahvalan ! ! !:confused:

Robert
3.2.2006, 18:43
Probao sam ovaj drugi program da zovem strica u Australiji ali mi je program trazio kredit.Posle sam pogledao cenovnik na njihovoj adresi i pise da je australija besplatna.Ako mozes da mi pomognes bio bi ti veoma zahvalan ! ! !:confused:

Ja sam sada probao voipstunt zvao sam francusku nemacku austriju i svajcarsku i radi besplatno i to preko 20 minuta a za australiju neznam nemam nikoga tamo probaj sada ponovo

Robert
8.2.2006, 15:34
Danas sam dobio upozorenje od njih da mnogo zovem pa mi vise nedozvoljavaju .Dobro ja sam zvao skoro 1 sat dnevno i tako da sada nemogu ali kada sam se ponovo registrovao sa novom email adresom ponovo sam mogao da zovem ali sada idem dnevno 20 minuta pa dok me ponovo ne iskljuce.

jele
14.2.2006, 0:15
Jel znas neki program gde moze da se prica duze od 1 min.

Robert
15.2.2006, 13:08
Jel znas neki program gde moze da se prica duze od 1 min.

Pa rekao sam da VOIPSTUNT radi preko 1 minuta ali ako predjes neku njihovu normu onda te iskljuce ali ja se onda ponovo registrujem pod drugim imenom i drugi email i ponovo radi dokle neznam ali probaj pa ces da vidis .Ja zove iz Austrije Nemacku , Svajcarsku i Francusku a probao sam i za Hrvatsku kod jedno coveka i radi za ostale zemlje neznam.Normalno za Srbiju mora da se plati .

vladale
15.2.2006, 16:54
Probajte Skype, jeste da vam trebaju krediti za zvanje mobilnih i kucnih brojeva, ali moze da pomogne. Ukoliko korisnik koga hocete da pozovete ima internet, preporucite mu Skype.

jele
3.3.2006, 23:19
Na voipstunt ako ne uplatis kredu mozes da pricas po minut.A mene zanima jel ima neki program gde moze da se prica malo vise.Jer je glupo da zoves svaki minut,ako pricas 20 min moras 20 puta da pozoves tu osobu.

Robert
6.3.2006, 18:00
Koliko ja znam da sam sa VOPISTUNT prvi put zvao 3 puta i preko 1 minuta znaci oni ti daju da probas 3 puta besplatne pozive e onda te uslovljavaju posle toga.Ja sam uplatio 10 evra ustvari oko 12 evra posto uzimaju neki procenat ili je to porez neznam ali znam da sada razgovaram kao lud i da sam za sada zadovoljan jedva cekam da i Srbija bude jeftinija i da zovem.

vladale
6.3.2006, 19:03
Koliko je za Srbiju?

jele
23.3.2006, 22:24
Koliko ja znam da sam sa VOPISTUNT prvi put zvao 3 puta i preko 1 minuta znaci oni ti daju da probas 3 puta besplatne pozive e onda te uslovljavaju posle toga.Ja sam uplatio 10 evra ustvari oko 12 evra posto uzimaju neki procenat ili je to porez neznam ali znam da sada razgovaram kao lud i da sam za sada zadovoljan jedva cekam da i Srbija bude jeftinija i da zovem.
Preko cega si uplatio.

alendin
9.1.2007, 11:43
ja sam probao voipstunt i nazvao sam dajdjincu u njemacnkoj i ja nju super cujem a ona mene ne.moze li neko da mi objasni o cemu se radi iako sam cuo da voipstunt radi i na 56 kb/s modemu i na dial up kjonekciji.u mene je dial up konekcija i ne mogu da ostvarim poziv.zasto?

Robert
19.1.2007, 15:56
Nije m bilo odvano ali evo me ponovo ovako uplatio sam 25 evra MONEYBOOKER.COM tj prvo sam se registrirao kod njih ali moras da ostavis tacne podatke i adresu onda ti oni posalju na email poruku i na sajtu ces onda videti gde trebas da uplatis .Posto ja zivim u Austriji kod mene nije problem ja posaljem iz moje banke 25 evra na njihov racun i za otprilike 3-5 dana stizu pare.Onda kada stignu pare onda ides na voipstunt ili voipbuster stranicu i kazes ocu da kupim kredit on te pita preko koje banke ja kazem moneybooker i onda ubacim sifru i mail ime prezime tacnu adresu od pocetka i onda potvrdim i za 1 sekundu mozes da pricas.
E sada kako je stanje dole u Srbiji neznam ali znam da sam ja uplatio na reifeisen banku u Wien.
A to sto nemoze preko 56 kb pa ja neverujem da moze jer to je ipak sporo .
Ja ovde imam download 4096 kbita i upload 512 kbit pa nije bas savrsen zvuk ponekad to kazem kada zovem Srbiju ali kada zovem ostale zemlje u Evropi onda je super narocito ove besplatne .
Javitemi dali ste nesto uradili.