PDA

Prikaži potpunu verziju : Warblade


MilanSM
20.1.2006, 23:05
jel igrao neko ovu igricu? jel zna neko kako da se otkriju sve tajne (secretc)?

Gyle
21.1.2006, 3:16
Ja presao celu (svih 100 nivoa ako se dobro secam :)
Jedini secret koji sam otkrio je iz odjavne spice kada autor igre kaze da je njegova baba bolja u warblade-u od njega :D :D :D :D

Highlander
23.1.2006, 15:10
Igrao sam do skoro demo verziju, a baš pre neki dan sam nabavio full!
Nikad nisam kupio Game secret, ne bacaju mi se pare na tako nešto! Ja sam mislio da je to isto kao onaj ? što pada ponekad. A u njemu može biti svašta, od single shotke, do para!

Mali Mrav
3.7.2006, 19:09
Imas veliki walkthrough na ovom sajtu sve je lepo objasnjeno

http://www.mobygames.com/game/windows/warblade/hints/hintId,6056/

Bole-M
1.9.2006, 1:07
Definitivno zarazna igra.....

napravite profil,pa ce te tako pri narednom startvoanju.naravno iz profila u zavisnoti koji vam je najbolji rezultat,te koliko iamte otkrivenih tajni i koliki van je rank dobiti na pocetku para,stit i auto fire i dabl shot....

Igra ima 9999 nivoa i posle svakih 100 predjenih se dobija po jedna stavka ispod buleta,speeda i timea....posle prvih 100 se dobija bulet speed....

Ja sam presao 200 i kusur nivoa i tada sam dobio najvisi rank WARBLADE MASTER 3 GOLD STAR....sada kada krecem izpocetka odmah na startu imam 500 dolara,doble shot i auto fire i narovno ship armor....

Ako vas zanimaju tajne,pitajte...
:ciao:

Rockford Rock
12.11.2006, 1:54
Pozdrav,
Malo me sramota da pitam, ali moram. Da li za ovu igru postoje varanja tipa da se ima neograničen broj života, ili da recimo ne može da se izgubi dobro oružje kad se pokupi znak koji daje slabije.
Za 2-3 nedelje povremenog igranja sam uspeo da dođem tek do 50 nivoa, a najveći problem mi predstavlja to što u brzini slučajno pokupim znak koji mi neko dobro oružje pretvori u single ili double shot.:n-cc2: Da li postoji rešenje ?

rudar
3.3.2007, 19:38
Odavno sam ja poznat kao "temodizach iz mrtvih" ... Ali ovo MORAM da pokazem... Ajde pogadjajete shta sam uradio poslije upload-a ove slike? Mala pomoc, gledajte mi nick :P

B@NE
3.3.2007, 20:12
Daj sta kacis ovo, nista posebno taj tvoj rekord se obori za 20-ak minuta igranja warblada.

rudar
3.3.2007, 20:22
Daj sta kacis ovo, nista posebno taj tvoj rekord se obori za 20-ak minuta igranja warblada.

Pa nisam ja rekao da ga je nemogucje oboriti, nego da me je igrica toliko namuchila da sam je batalio. Inache warblade sam nabavio prije 4 dana...:rolleyes:

B@NE
3.3.2007, 20:35
Warblade ti je jako prosta svimska arkadna pucacina,u kojoj IA neprijatelja je na primitivnom nivou. Kada bi odigrao par puta jedan nivo uocio bih da su kretanja ista i da je smao fora u postavljanju.Ok da ne duzim...nisi trebao postavljati ss da bi nam rekao da ces da odustanes!

kish
4.3.2007, 22:11
@rudar
Pa nije fora igrati na easy. Na tom nivou tezine mozes igrati skoro do bezkonacnosti. Jednostavno predjes sve nivoe i igra krece izpocetka, tako da ti se tada smuci zivot i namerno se spucas u neki metak. Kako god, probaj da igras barem na normal nivou tezine. Priznaces, mnogo je veci izazov ;)

rudar
5.3.2007, 19:03
@rudar
Pa nije fora igrati na easy. Na tom nivou tezine mozes igrati skoro do bezkonacnosti. Jednostavno predjes sve nivoe i igra krece izpocetka, tako da ti se tada smuci zivot i namerno se spucas u neki metak. Kako god, probaj da igras barem na normal nivou tezine. Priznaces, mnogo je veci izazov ;)

PI! Mislio sam da niko nece primijetiti da sam igrao na easy...:to_care: Igrao sam na normalu i jeste mnogo bolje ali me toliko nervira kada ne mogu ni chestito da skupim za Super Triple Shot :(

MARCCONI
30.3.2007, 2:34
http://img237.imageshack.us/img237/1781/admiralca8.th.jpg (http://img237.imageshack.us/my.php?image=admiralca8.jpg)
Ovo je moj rekord 164 nivo,nisam prvi ali sam drugi a Joka je razvalila cifru...a ja nivoe i to sve posle 3 dana igranja. :boxing:

mciggzy
30.3.2007, 17:36
ja sam se smorio kad sam presao 200 i prestao, morao sam negde da idem. Naravno, igra se preko profila tako da za dobr erezultate kasnije u startu imas bonuse...

A sve Tips ^ Tricks je najlakse izgooglati ;)

Predrag Stankovic
1.4.2007, 2:42
Mislim shta reci, domaci zadatak

djole_u2
30.5.2007, 11:50
Warblade ti je jako prosta svimska arkadna pucacina,u kojoj IA neprijatelja je na primitivnom nivou. Kada bi odigrao par puta jedan nivo uocio bih da su kretanja ista i da je smao fora u postavljanju.Ok da ne duzim...nisi trebao postavljati ss da bi nam rekao da ces da odustanes!

jeste prosta igra, ali da li je neko popunio kompletan profil, pokupio sve "god badgeve" i planete...

B@NE
30.5.2007, 11:54
@djole_u2

Jeste onaj ko ima vremena...