PDA

Prikaži potpunu verziju : dvd/divx plejer


Cvrcak
18.1.2006, 2:20
Da li kod nas postoji nešto bolje od Skajvižna i Stilandije?

Vaše preporuke (uz kratko objašnjenje) i okvirna cena.

PS da li neki od plejera nudi manipulaciju sa prevodom (subtitle) tipa povećanje i menjanje fonta?

Dimo
18.1.2006, 17:01
Sony je odlicna marka,skoro sam negde procitao opis plejera RDR-HX710 bas su ga zestoko ishvalili(kvalitet slike mu je vrh).Mana mu je sto nema mnogo prikljucaka,mada ima i vise nego dovoljno ako nisi mnogo zahtevan.Cena mu je oko 500 eura(j*b*g*,skupo ali sta se moze)pa ako si zainteresovan raspitaj se.

Skyvision i Stylandia playeri su isto dobri,a mnogo su jeftiniji od Sonija:)

ivicca
19.1.2006, 20:31
Nedavno sam kupio LG DVX9900....sam plejer bez zvucnika...cca 7000 din.
Mana - nema izlaz za 5.1

Kada sam ga uzem prevod na Divx filmovima je bio izuzetno mali, otisao sam na net i tamo pronasao firmware koji je taj problem odlicno resio!!!
Dobio sam mogucnost manipulacije titlovima i to radi !
Sve moje preporuke idu za taj plejer...

Heinz
23.1.2006, 0:44
Da li kod nas postoji nešto bolje od Skajvižna i Stilandije?

Vaše preporuke (uz kratko objašnjenje) i okvirna cena.

PS da li neki od plejera nudi manipulaciju sa prevodom (subtitle) tipa povećanje i menjanje fonta?

Pioneer, 585 ili ako ima noviji, nisam skoro pratio :) Cena? 2x ovi gore navedeni, ali koliko para toliko i muzike .)

neutron
24.1.2006, 19:32
ja imam xoro 402 i mogu ti reci da je dobar,citao sam danima po raznim forumima i dosao do zakljucka da je xoro ono pravo,sky vvision je ok ali je brate osetljiv ali isto dobar,xoro samo nece da cita ostecenje diskove ni malo

ZoNi
25.1.2006, 0:03
ja sam prezadovoljni vlasnik Xoro 415 - sve sto sam do sada ubacio (a imalo je oblik CDa ;) ) - procitao je!

Cvrcak
8.2.2006, 16:17
A koji je najbolji u klasi do 50e i zašto?

brankos
15.5.2007, 18:03
Da li kod nas postoji nešto bolje od Skajvižna i Stilandije?

Vaše preporuke (uz kratko objašnjenje) i okvirna cena.

PS da li neki od plejera nudi manipulaciju sa prevodom (subtitle) tipa povećanje i menjanje fonta?

Za sada samo Xwave 9300 i 9400 plejeri podržavaju manipulaciju titlova skoro kao na računaru. Detalje ćeš pronaći na adresi http://dvd-region-codes.com/blog/?p=22