PDA

Prikaži potpunu verziju : Imam osecaj kako mi poruke nestaju!


Drixsus
19.10.2007, 15:22
Naime, imam osecaj kako su mi do sada bar sedam poruka misteriozno nestale sa ovog foruma:eek:.Kod teme je ova slika http://www.sk.co.yu/forum/images/statusicon/thread_dot_hot.gif a nema nijedne moje poruke u temi:eek:!Objasnite to.Osim ako neki moderator namerno brise moje poruke.Znam da za neke spam poruke dobijam negativne kaznene poene i poruka se brise, ali ipak ovoliko.PRvo nisam premecivao dok nisam danas postovao 111. poruku, onda sam postovao jos dve i otisao da igram malo BiteFight a kada sam se vratio 112. poruka su bile!:icon_scra

galebns
19.10.2007, 15:24
Pa mozda je poruka bila offtopic pa eto... to se i meni desavalo :) A ni ove nece dugo :D

zoran845
19.10.2007, 15:27
Uživaj, to je na forumu k'o "dobar dan". Tek ima da ti brišu, a po svoj prilici i ovo će.:) Verovatno nisi pitao da otvoriš novu temu, inače bi ti moderatori/moderatorke već rekli.

Drixsus
19.10.2007, 15:32
Ne , nisam pitao.Hteo sam da mi obicna raja odgovori na poruku.A po obicaju neki moderator ce da se pojavi i zadnjom poruku -lock.To je pravilo foruma....

Drixsus
19.10.2007, 15:33
A jer imate vi veterani neke povlastice na forumu, kao sto su: vidite reputacije korisnika, vidite ko vam je postao...itd

jonathan
19.10.2007, 15:39
hmmmm.. ako ti je poruka obrisana, naime, ako nema ni jedan tvoj post u temi onda ti ne sme biti ta strelica, a inace sto se ostalog tice procitaj sta ti kaze ForceWare

ForceWare
19.10.2007, 15:41
Pročitaj pravilnik (http://www.sk.co.yu/forum/faq.php). Ponekad se pokaže koristan.
Kad možeš da pogodiš gde da postaviš ovu temu, možeš da pročitaš i osnovni red.

Zabranjeno je postavljanje tema tipa „Zašto mi je obrisana poruka?” i slično. Za tako nešto sigurno je postojao dobar razlog. Ukoliko imate pritužbu na nekog od korisnika/moderatora možete se obratiti nekom od administratora putem lične poruke.

zoran845
19.10.2007, 15:41
Hteo sam da mi obicna raja odgovori na poruku.

A jel imate vi veterani neke povlastice na forumu, kao sto su: vidite reputacije korisnika, vidite ko vam je poslao...itd
Ne. To samo vide "top brass" administratori. Mi "veterani" smo boranija.:D

A sada da prekinemo, ako imaš još neko pitanje, pošalji na PM (koristi privatne poruke).;)

Drixsus
19.10.2007, 15:44
Pa ,,pravilnik,, je mnogo osusen,izdeljan i izmleven.Dodajte bar malo vise opisa sta se sma a sta ne.:mad:

ForceWare
19.10.2007, 15:47
Pa ,,pravilnik,, je mnogo osusen,izdeljan i izmleven.Dodajte bar malo vise opisa sta se sma a sta ne.:mad:
Pa ovo ti i jeste izvod iz pravilnika! :tapsh:

Zabranjeno je postavljanje tema tipa „Zašto mi je obrisana poruka?” i slično. Za tako nešto sigurno je postojao dobar razlog. Ukoliko imate pritužbu na nekog od korisnika/moderatora možete se obratiti nekom od administratora putem lične poruke.


Bolje reci: nisam ni čitao.

Drixsus
19.10.2007, 15:49
Ma procitao sam ja pravilnik, ali u tom pravilniku nije mnogo receno.:mad:

ForceWare
19.10.2007, 15:51
Ma nema svrhe da se raspravljam.
Sad će doći neki supermod ili admin i ovo će izbrisati čak ga neće ni lockovati. A tako i treba da urade.

Dimo
19.10.2007, 15:54
A jer imate vi veterani neke povlastice na forumu, kao sto su: vidite reputacije korisnika, vidite ko vam je postao...itd
Ne, nema povlastica, ni kad se radi o Veteranima, ni o Inventarcima. Oni su potpuno isti kao i bilo koji drugi clan na forumu (osim moderatora i administratora), sem sto imaju drugaciji natpis ispod imena. Znaci, ne vrijedi spamovati krvnicki da bi dobio neku povlasticu :)
Jedina, hipoteticki gledano, prednost je ta sto ce recimo rijec jednog clana sa 2000+ postova teziti vise nego tvoja, sto se najbolje ogleda u raspravama i diskusijama, a i generalno na forumu.

Drixsus
19.10.2007, 15:59
Znaci mi se sada ovde raspravljamo i cekamo da dodje neki mrzovoljni moderator da izbrise temu.:mad:

@Dimo Ali ja imam najvise prosecnih poruka po danu:p:a_bleh:

ZoranM
19.10.2007, 16:12
Znaci mi se sada ovde raspravljamo i cekamo da dodje neki mrzovoljni moderator da izbrise temu.:mad:

@Dimo Ali ja imam najvise prosecnih poruka po danu:p:a_bleh:
Nije bitan kvantitet nego kvalitet.;)

Chivan
19.10.2007, 16:13
Ostali korisnici su ti sasvim lepo objasnili zašto ti nestaju poruke, zašto će ova tema biti zaključana, gde se nalazi pravilnik i zašto ga treba pročitati.
@Dimo Ali ja imam najvise prosecnih poruka po danu:p:a_bleh:Ima naziv i za takve. Nije bitan kvantitet, već kvalitet poruka.

VojaM
19.10.2007, 17:39
Ma procitao sam ja pravilnik, ali u tom pravilniku nije mnogo receno.:mad:
A jesi li upotrebio i mozak?