PDA

Prikaži potpunu verziju : Jedan sasvim drugačiji blog/bloger od ostalih!


freeminder
13.10.2007, 13:19
Evo na neko drugom forumu (koji nema nikakvih dodirnih tachaka po pitanju oblasti delovanja sa SK forumom) na kojem sam redovan posetilac, neko je bio postavio temu o ovom blogu sa naznakom "Obavezno pogledati..."

Ajde, pogledam, kad ono na linku se prepoznaje da je blog! "Pihhhhh.... opet neki blog sa filozofiranjem, mrachnim temama, temama koje mogu da svarim sa kilo soda bikarbone" pomislih ja.

Ali ajde da pogledam...kad ono....prochitah tamo u prvom naletu cca 10 tema...naredni dan odmah sam ukucao opet tu adresu da prochitam prethodne teme....

Taj bloger je kralj, kamo srece da ima vishe ovakvog shtiva ne netu na srpskom jeziku!

http://dudarim.mojblog.co.yu/

SirDuck
13.10.2007, 13:29
Сваки дан гледам свраке, имам неко дрво испред куће па ми се може. Седнем тако на веранду, пушим и гледам свраке.

Јуче ме пита једна сврака, каже, који к*рац нас гледаш сваки дан?! И баш ме добије, ем су ружне ем не умеју певају, неам појма што их гледам...

И тако сам оставио цигарете...
:rofl::rofl:

Dobar je :D

noisy
13.10.2007, 13:47
kakvo ludilo, čovječe...
najbolji blog koji sam ikad čitao

Dio37
13.10.2007, 14:11
Koji car. :D
Pogledajte Road Trip sagu.

M1los
13.10.2007, 14:28
:rofl::rofl::rofl:

Ovaj nije normalan :D

Psychon@ut
13.10.2007, 15:00
A dobar je, baš piše "narodski" :D . A i Svet Kompjutera spominje u tekstu "Ajpod" :D

freeminder
13.10.2007, 15:43
Evo sad sam prochitao svih pet delova "Road trip" pricha i nemogu da dodjem ebi....shta reci vishe nego, BRAVO MAJSTORE! :aplauz::n_klanja::kreza::n_klanja::kreza:

Srlandand
13.10.2007, 16:49
Covek je neverovatan. :rofl::rofl::rofl:

iMa_NeKo_PljUgU
13.10.2007, 20:17
- Само секунд, значи нећеш да ми даш апарат? А сети се како си се ложио на мене у другом основне...
- У другом основне сам мислио да има струје у трамвајским шинама и пробао сам своју шорку да видим какав је укус, био сам идиот.

Svaki post je bolji nego prethodni i obrnuto....:kreza::rofl:

Bokile
13.10.2007, 20:19
Kraljina,najbolje je sa paukom...:D

freeminder
13.10.2007, 20:30
- Па хоћеш брзо?
- Не ако будеш стајао поред врата!
- Океј океј... ај само пожури, плиз.

После још десетак минута изашла је, а мени се у међувремену гадно пришорало па сам улетео чим је њен посао био завршен. Ау сине. Прво сам мислио да је дошо деда из села, упао на превару у клоњу и побего са лица места. Само он је био у стању да ис******************************** мрвторођено јаре. Није, нема деде. И даље сам био убеђен да је у питању неки трик, неслана шала, подвала...

:rofl:

Wolverine
14.10.2007, 15:20
Ako ovaj nije car, ne znam ko je!!!
Neka sve ovo izbaci u knjizi, pa na sajam!!!

Ghost
14.10.2007, 16:00
Који је овај манијак:rofl:

WhenDarknessFalls
14.10.2007, 17:08
Znaci... nemam reci, ostadoh bez texta. Kakav je lik kralj :eek: Nisam procitao smesniju stvar na netu od Roud Tripa...
@Freeminder hvala ti jos jednom za link. :aplauz:

freeminder
14.10.2007, 17:19
Nema na cemu :D I ja sam na taj link naleteo, pa sam eto mislio da bi bilo shteta da neki ljudi budu uskraceni za ovakvo shtivo!

Нема више Чеде, мог мачора. Није долазио кући дуже од дан па сам се забринуо и изашо да га потражим око зграде. Не бих га ни нашо да ми неки клинци нису рекли да је у грмљу мртва мачка. Изгледало је као да је отрован, није било трагова борбе. Ставио сам га у кесу с ледом па у замрзивач, заслужио је бољу сахрану. И баш сам био тужан, и не знам шта ми би да прво позовем Бриксија да се њему изјадам...

- Де си Брикс, умро ми Чеда.
- Е?! Не сери?!
- Аха, мајке ми.
- Па хоћеш да зовем Пелета?
- А што њега?
- Па, он је necromancer level 43, може да проба да га summonuje, хахаха!
- Ма дувај га бре, говедо...

:rofl:

mmn2911
14.10.2007, 21:36
freeminder, hvala sto si mi ulepsao dan. Road trip saga je neverovatna :tapsh::tapsh::tapsh:
Sad cu da iskoristim RSS fid!!! :D

iMa_NeKo_PljUgU
15.10.2007, 17:43
Dudarim je postovao nesto danas + ima svoj sajt na adresi њњњ.дударим.цом (http://www.dudarim.com):aplauz:

dudarim
17.10.2007, 18:33
Овај што тражи пљугу ме позвао да свратим, хвала на подршци, дабогда вам свима 8800gts пао с неба.

Daky
18.10.2007, 18:29
Него, јел се сећаш како смо се ****************************************авали заједно с малом Маријом овде у песку?
- Па како чега, углавном слабо, сећам се да су нам маторци бранили да се играмо у песку.
- Да, због мачијих и керећих ************************************************... ех да су само знали...
- Ја мислим да су ипак знали да је циљ наше игре у ствари био скупити што више ************************************************. :rofl::rofl::rofl:

Skols
18.10.2007, 18:49
ili ovo
"У почетку ме Јелица игнорисала aли онда је схватила да нисам глуп колико ружан па смо почели фино да комуницирамо а убрзо и да се дружимо после школе јер се испоставило да смо комшије.

ili naci "RIjaliti Blou"

hehhehe:tapsh::rofl::aplauz:

kojot
23.10.2007, 21:11
Dudarime magicno je
svak ti cast ali svak ti cast!!!!
samo nasatavi!!

PeTkO
23.10.2007, 22:28
- Човече са Сандром си био три године.
- А је*ига, мислим, реално, никад нисам прешо Дијабла са Друидом.

Najaca fora koju sam procitao na ovom blogu.Inace blog je zakon

freeminder
9.11.2007, 14:27
.....evo sad sam bio na novoj adresi ( www.dudarim.com ) i postavljena je nova pricha...Futoski tvist....pod obavezno, da se prochita :D

Mrka Kapa
29.11.2007, 0:15
Ako se ne varam, ovo je blog, iliti "online diary" (http://silentbobspeaks.com/) Kevina Smita (Silent Bob).:)

nebojsa986
10.12.2007, 22:04
E ne znam kad sam se zadnji put ovoliko ismejao, inace ne citam domace blogove, vecinom su smorni ali ovaj je zasluzio da mi bude home page.

Pjanovic
10.12.2007, 23:00
Ja ne mogu da pristupim ostalim temama (za ponavljace) na http://dudarim.mojblog.co.yu/. Kaze url missing, da ih nije negde drugde prebacio.
Jel ima neki alternativni link ka njima ?
Ili da pitam dudarima :).

edit: sad videh da ih je sve prebacio na dudarim.com

vuxpfc
12.12.2007, 19:22
Svaka čast svima, Dudaludi posebno, ali meni je najjači Mehov blog:

www.cvecezla.mojblog.co.yu

Preporuke textova:
novembar - Muzička slagalica, gej parada, Velja Ilić i Mehmet ili
(na naslovnoj je, jer je zadnji);
jul -Prava istina o Egzitu ili http://www.cvecezla.mojblog.co.yu/p-prava-istina-o-egzitu/100899.html

a na ovo strani nađite text o srpskim rokerima, ubedljivo najjače što sam čitao ove godine:
http://cvecezla.mojblog.co.yu/arhiva-1-2007.html

Inače, ovaj mojblog.co.yu je mnogo loš postao, što zbog ekipe, koja forsira loše blogere, što zbog novog dizajna koji je katastrofa i nefunkcionalan.

Beagle
12.12.2007, 20:35
Станем у ред иза бабе, иза мене неки исправни wannabe домаћин.
- Јел имате пилуле за дан после?
- Пилуле за дан "ПОСЛЕ ЧЕГА"?
- За дан после среде, јел су све апотекарке ретардиране?!
- Види момак, ја би пазио како причам згоспођом, због таких ко што си ти Србија пати од беле куге, ја би и кондоме забранио, за абортусе убијао (?!)...
- Е, види! Дража!!!
- Где где где?!
Ха! Утекао сам!

Тада сам први пут идеализовао женско. Мирисале су божанствено, као и цео њихов стан. Моја соба је углавном здибала на акваријум са корњачом и чарапе које су умрле негде испод кревета. Ј*бига, културолошке разлике.

Hhahaha, priceless :rofl::rofl::rofl::rofl:

Beagle
16.12.2007, 12:41
Malo da ozivim temu: Izashao je novi broj nasheg omiljenog bloga pod naslovom "registrator".

Mrka Kapa
18.12.2007, 13:20
A ko kaže da bake ne koriste Internet: eBaka online (http://ebaka.wordpress.com/).;)

Beagle
22.12.2007, 16:03
A ko kaže da bake ne koriste Internet: eBaka online (http://ebaka.wordpress.com/).;)

Bezveze, sada dobijam napad za heklanjem :)

Ice-Man
22.12.2007, 21:39
E i ovaj blog mi nije super. Totalno je random i ima dobrih stvari.:)

Just Whatever (http://www.just-whatever.com/)

WhenDarknessFalls
28.12.2007, 5:09
Dudarim postovao novu prichu.. :rofl:

Braveheart
28.12.2007, 5:35
Hahahahaha, koji car od coveka:rofl:
Znaci citam i umirem od smeha:rofl::rofl:

zWest
28.12.2007, 20:49
ludak je, stvarno se svaki put od srca nasmejem

Ghost
28.12.2007, 21:18
Ево у СК га ставили. :)

Marko
28.12.2007, 21:29
SUZE SUZE :rofl::tapsh::alealeee:

NSadian
3.1.2008, 21:32
:rofl: Jaoooooo..... Koji kralj od čoveka....... Ne mogu da prestanem da se smejem.....:rofl:

- Брате не јављам му се ја.
- Јављаш, или ћеш стопираш ко Руџер Хауер.

:rofl: Kralj...

Djuka:
6.1.2008, 12:48
blog je prejak!
umrem svaki put kada ga citam... moglo bi se ovde izvlaciti hiljade citata, svaki prica za sebe...

nebojsa986
12.2.2008, 12:29
Jel ova nova prica samo paljevina (meni deluje da jeste) ?

SirDuck
12.2.2008, 12:44
Jel ova nova prica samo paljevina (meni deluje da jeste) ?

Nadam se da jeste :paranoia:

Deathclaw
12.2.2008, 13:02
He, he, pogledajte druge vesti na ovom "b(e)92" sajtu.

Jbt, na trenutak sam se totalno smorio....:(

Ghost
12.2.2008, 13:04
Шта је ово?
Погледао сам Бе92 линк што је на врху стране и води на један блог који хостује сајт мојблог.

Је л' се он ово опет глупира или шта?:confused:

SirDuck
12.2.2008, 13:09
Ma glupira se, pogledaj vesti, "Umro mali mrav"...
Mame mu ga, baš me je istripovao :D

Edit: Sad vidim da je mali mrav neki pevač, shit.
Ali od kad B92 drži vesti na mojblog.co.yu

Ghost
12.2.2008, 13:17
Пише тамо да је Ристићевић победио у другом кругу изобора. :)

Ghost
13.2.2008, 12:06
Је л' овај планира да се пензионише из блоговања или му је досадно, па нас завитлава.

Sol-Badguy
13.2.2008, 12:25
Jel ovo 4 real?

Црвено светло однело два живота

БЕОГРАД - Двојица младића су изгубила живот, док је један задобио тешке телесне повреде у саобраћајној несрећи која се у уторак ујутро, око 2.35 сати догодила у Београду, на раскрсници улица Војводе Добрњца и Деспота Стефана. Несрећу је изазвао Душан Дарим (27), који је из још неутврђених разлога својим „фолксваген голфом" прошао кроз црвено светло на семафору на раскрсници и ударио у „шкоду фабију" којом је управљао С. К. (26). Од силине удара „голф" се одбио од „шкоде", слетео са коловоза и ударио у бандеру. Осим Дарима, погинуо је и сувозач у „голфу" Н. М. (25), док је возач "фабије" С. К. услед тешких повреда главе збринут у Ургентном центру.

Душан Дарим био је познат као аутор блога "Дударим" који је водио на Интернет локацији http://www.dudarim.com. Блог је за кратко време стекао бројне читаоце и убрзо постао један од најпосећенијих у домену забаве на српском вебу.

Детаљи о сахрани биће објављени накнадно.

Dio37
13.2.2008, 13:00
Jel ovo 4 real?

A sta mislis, o cemu pricaju ovi ljudi iznad tebe?
Inace, Dudarim se verovatno smorio od blogovanja pa sad rezira vlastitu smrt.

Teva
13.2.2008, 21:35
Ja i dalje ne verujem...
Nemoguce...
Ma sigurno nije platio racun za net pa mu iskljucili pa sad kao strajkuje :D

nebojsa986
13.2.2008, 21:41
Moguce je da ovo radi iz dva razloga IMO : smorio se ili ima neke velike obaveze IRL pa je virtuelno umro (ako je ovo onda do q*ca :( ), samo testira kako ce ce publika da reaguje pa ce kasnije magicno da ozivi ( nadam se da je ovo u pitanju )

Dark_Runger
13.2.2008, 23:06
Uspelo :kreza:

Braveheart
17.2.2008, 1:25
Cekajte jel onda ovo stvarno ili neka za*****cija ?:confused:

EDIT: diskontektovao :rofl:
Znaci ne verujem...

Ghost
17.2.2008, 2:10
Ма лик је луд. :rofl:

LoneWolf
17.2.2008, 13:46
Ma glupira se, pogledaj vesti, "Umro mali mrav"...
Mame mu ga, baš me je istripovao :D

Edit: Sad vidim da je mali mrav neki pevač, shit.
Ali od kad B92 drži vesti na mojblog.co.yu

Mali Mrav = Tomislav Colovic.
I stvarno je umro.

Pjanovic
17.2.2008, 14:56
Mali Mrav = Tomislav Colovic.
I stvarno je umro.

Ugusio se u grudima... zalutao (nestao) :kreza: :D.

zoran845
17.2.2008, 15:02
Mali Mrav = Tomislav Čolović.:to_care:
Izvođač takvih gromada od hitova kakvi su: "Profesore, danas me ne pitaj", "Crn je gavran, a ja crnji", "Majka Muju šišala na struju", "Lepa Sneža nagazila ježa",
"Deda babu gleda, a baba mu ne da". :kreza::D:boodala:

LoneWolf
17.2.2008, 15:10
:to_care:
Izvođač takvih gromada od hitova kakvi su: "Profesore, danas me ne pitaj", "Crn je gavran, a ja crnji", "Majka Muju šišala na struju", "Lepa Sneža nagazila ježa",
"Deda babu gleda, a baba mu ne da". :kreza::D:boodala:

Pa covjek je prvi parodista,zapravo je davao parodije na muziku svog vremena i muziku nakon njega,dok se nisu pojavili DJ Krmci i ostali i bio je :to_care: za parodije.

Izvinjavam se za off ali morao sam ukazati na ovo.:ciao:

SirDuck
17.2.2008, 19:44
Mali Mrav = Tomislav Colovic.
I stvarno je umro.

Koji si ti spamer. Ovo nema veze sa temom, shvatili smo to i sami...

DaySleeper
21.2.2008, 19:41
http://dudarim.com/media/1/20080212-um2r.jpg

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

DaySleeper
21.2.2008, 19:45
Ma dajte, valjda se na pravim vijestima ne pisu skracena imena (S.K, N.M.) osim ako se ne radi o maloljetnicima, lik je totalno opicen, podsjeti me na onog komicara sto ga glumi Jim Carrey. :D

DaySleeper
21.2.2008, 19:48
Jao, pogledajte samo komentare na post

urial_septim
24.2.2008, 11:50
Dudarim se javio skoro,i ziv je,naravno,a ono je "be92"blog,i samo je parodija na domacu radio i TV stanicu.

Teva
24.2.2008, 13:23
To smo znali :D

urial_septim
24.2.2008, 21:24
Otkud znam,na forumu ima svakakvih...:D

urial_septim
29.2.2008, 17:18
Evo i njegovog posta:

Само да се јавим да сам добро стигао. Једино што одавде не могу да се улогујем. Недостајете ми, гледајте да дођете што пре. Објавио dudarim (Neregistrovan) u 23. februar 2008 20:51:21 (http://dudarim.mojblog.co.yu/#c#809185)

Pollux
15.9.2008, 19:40
Светислав Шуваковић, читаоцима "Дударим" блога познатији као "ујка Шуле", пронашао је испод Дудијевог кревета свеску са којекаквим необјављеним расписанијем. Обзиром да човек споро куца, извесно је да ће текстове објављивати ретко али нередовно, али биће. Ево шта је он том приликом изјавио: - Биће!

http://dudarim.com/index.php?itemid=52

Pjanovic
15.9.2008, 20:02
Светислав Шуваковић, читаоцима "Дударим" блога познатији као "ујка Шуле", пронашао је испод Дудијевог кревета свеску са којекаквим необјављеним расписанијем. Обзиром да човек споро куца, извесно је да ће текстове објављивати ретко али нередовно, али биће. Ево шта је он том приликом изјавио: - Биће!

http://dudarim.com/index.php?itemid=52

Koji je to kralj, malo je bio punio baterije, i provalite kakav nacin za comeback.
Posthumna dela :n_klanja:.

Dio37
1.10.2008, 21:28
Novi tekst na sajtu. :)

http://www.dudarim.com/index.php?itemid=54

Pjanovic
1.10.2008, 22:33
- Нема ту нека патрола на дужности у парку, да вам они помогну?
- Има керова колко оћеш ал не у униформи.

:rofl: :n_klanja:.

Wolverine
1.10.2008, 22:35
Genije! Raketla...
- Imas pljugu?
Ovo mi ulepsalo dan (noc:D)

Red Dragon
1.10.2008, 23:38
Pitam se na cemu li je ovaj? Da da i nama malo toga. Meni bi dobro doslo pred ispit.:D
Verovatno ce sledeci put tranzistor da mu se transformise.

Jamiroquai
2.10.2008, 0:15
Kralj :)

Gordon Freeman
2.10.2008, 8:20
- Ма какве, шипку, супер моћи... да имам супер моћи сваком керу би ампутирао бешику... :aplauz::aplauz::rofl::rofl:

freeminder
3.10.2008, 1:58
Tooo...vraca se formu :)

Dio37
13.10.2008, 2:08
Kako to da uvek ja prvi naletim na najnovije tekstove?

http://www.dudarim.com/index.php?itemid=55#c

Daky
2.11.2008, 21:15
Интересантно је да на свакој од радњи пише "Лили дрогерија", а ако уђете и тражите нешто луцидно и омамљујуће, продавачица ће бити у фазону "Од крема за лице имамо само Нивеу", ал добро.
Него, оно што је специфично за ове парфимерије је то што се ја сваки пут кад уђем у неку осећам као да сам доспео у конц логор. Поред сваког рафа стоји по једна "продавачица" која будним оком мотри да неко нешто не апи. Без претеривања, у сваком тренутку бар десет њих стражаре у радњи која не може да прими више од петнест муштерија, а притом имају и видео надзор. Ако у "Лили" уђете заједно са неким, или не дај Боже имате ранац или било какву торбу, тетка на каси одмах притиска црвено дугме за узбуну. Само чекам дан када ће им поделити оне електро-шок палице, па кад те омаје једном а ти после гледај коме си нашо да крадеш шампон од брезе у кесици, **************************************** ти лоповска...


Covek je genije :rofl:

GoranSTX
10.11.2008, 11:04
Nov post
http://www.dudarim.com/index.php?itemid=56

Gordon Freeman
10.11.2008, 11:11
malo je zardjao....al je i dalje kralj

- Добро, настави да пијеш, само смањи мало, немој да претерујеш...
- Доб... ро, и ти настави да ми се*еш, сао смањи мало, немој да предерујш...:rofl:

Ghost
18.11.2008, 1:13
Ау, ја тек сад приметио да се лик вратио...

Keki
18.11.2008, 14:14
Ma budala.Verovatno hteo da prestane pa objavio smrt na nacin da bi znali da nije istina a onda se vratio jer se uzeleo pisanja.A mozda je sve vreme hteo da nas lozi.I onda,da ne ispadne da je duh,stavio ujka Suleta da stavi njegove ludarije na sajt.Ma da,sigurno...Bilo bi ekstra kad bi napravio pricu kako ga je Bog vratio u zivot jer smo poceli da se gubimo ili tako nesto.Na kraju krajeva,to je Dudarim,ne bi me cudilo.Jeste primetili u tekstu o njegovoj smrti ono S.K.?Da li on skriveno asocira na nas voljeni casopis i forum?To je i dalje misterija...;)

Ketchua
20.11.2008, 2:05
Cini mi se da je malko zatupeo od kad je pauzirao...mislim, postovi vise nisu onoliko smesni (jesu smesni, ali ne u onoj meri kao pre)...steta...

LoneWolf
20.11.2008, 17:57
...ili se odao narkoticima...kao svaki "moderni pisac" :Freddy:

Game fever
24.11.2008, 21:28
Novi text. Legendarno :);)

Dio37
24.11.2008, 21:45
E, sad se stvarno vratio. :)

Keki
24.11.2008, 22:36
E ovaj novi tekst vec lici na nesto.Pa dobro,posle tolike pauze trebalo se malo zagrejati.Sad podseca na one stare tekstove.

У соби до мене нека цура плаче ли плаче. У ствари прво плаче, па нариче, па сриче, па кука и на крају рида. Онда се ресетује па опет. Звуци су такви да сам прво мислио да неко игра "Мортал Комбат.

Ketchua
24.11.2008, 23:05
Ovo je vec na nivou...:opanachke Bezi bre Hilda...:)

Gordon Freeman
24.11.2008, 23:51
Не вреди ********************************га, човек мора да га баци пред спавање да би био миран, то је просто тако.

epic :D

shrafko
27.11.2008, 23:45
Novi tekst na dudovom blogu :aplauz:(vraća se u svoju top-spisalačku formu).

Kao teaser izdvajam njegovo zapažanje:

"ал је зато Линда Хамилтон предобра. Мислим, тад ми је била, сад би је прескочио, ишо би на нешто мекше и нежније по могућству. Али за оно доба, онаква коса, продорне очи, мајица на брателе коју смо тада звали поткошуља, бицепси, трицепси и наравно сисе."

Car :to_care:

Predlog SK Redakciji: Najurite Kuzmu i angažujte Dudarima (bar za "Ja, igrač", što bi se onda moglo preimenovati u "Ja, bloger".. i to ima veze s računarima :D).

WhenDarknessFalls
22.12.2008, 17:16
Dud okachio novu pricu :) Nije lose, nije lose... Tu mi je negde u rangu sa prethodnom. I dalje ima provale za medalju :D

Ketchua
22.12.2008, 17:26
Da, izgleda da staje na noge ponovo... Bilo bi lepo...:)

Keki
22.12.2008, 18:49
E budale neopisane... strasan je.:)Cela prica je toliko odvaljena da sam umro od smeha.- Млада јес добра, а шта мислиш да је она аморфна маса здесне стране, тамо...
- Не знам, одавде ми мало личи на Кранга...
- То ти кажем, ташта...
- Ау...
- То ти кажем...
- А ко је она црна тамо, у црној хаљини?
- Е то је ваљда кумина сестра, не знам, ал добро изгледа...
- Па да, то би могло да се испита.
- Шта има да се испитује, онај до ње јој је муж.
- Онај што личи на Сплинтера?
- Јел си ти то опет почео да гледаш Нинџа корњаче? Све те асоцира на њих...
- Па факат тип личи на пацова...
A tek ono kad se krste.Nije normalan.:rofl:

Pandemonium
22.12.2008, 19:06
Hahaha, "a je l' ti crkva malo liči na tehnodrom?" "jesi nekad iš'o na svadbu u žutom kombinezonu?"

Nego, stvarno te svadbe znaju da budu neviđeni smor :icon_scra

A popovi-lopovi... to je tek posebna priča!

WhenDarknessFalls
20.1.2009, 21:41
Izbacio Dud novi post... Nemam pojma, ovo mi je nekako dosta slabo, vec se vidi pad u kvalitetu tekstova u odnosu na pre dok je bio "ziv" :icon_stud

Pjanovic
20.1.2009, 22:09
E budale neopisane... strasan je.:)Cela prica je toliko odvaljena da sam umro od smeha.
A tek ono kad se krste.Nije normalan.:rofl:

Hahaha, "a je l' ti crkva malo liči na tehnodrom?" "jesi nekad iš'o na svadbu u žutom kombinezonu?"

Nego, stvarno te svadbe znaju da budu neviđeni smor :icon_scra

A popovi-lopovi... to je tek posebna priča!

Meni je ovo, iz te price, najjace:
. Е знаш шта ми још није јасно?
- Реци...
- Како људи знају кад треба да се прекрсте?
- Како то мислиш?
- Па лепо, крсте се онако на рендом, неко се прекрсти и онда сви крену за њим, без неког правила, прво сам мислио да је после сваког поповог амина, али није, ево провали...
- Па шта с тим?
- Па ништа, сад ја безвезе да почнем да се крстим, и остали ће, ево гледај...
- Не глупирај се...
- Па не, ево, види... једном, опала... ајд још једном... ено она ме видела и крсти се, хаха, ено и онај цар прекопута... ахахаха, извали! СВИ СЕ КРСТЕ! Ајд још једном, хахаха... Евриго, евриго...
- Ајд стварно прошетај мало напоље...
- Хаха, нећу, сад ми је до јаја занимљиво! Прекрсти се, немој да богохулиш!
- Од********************************...
- Ајде ајде, ево ја још једном... хаха, гледај како креће талас... сјуууу овако није било добро још од Звезда-Бајерн!
:D
:n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:

Najjace je sto je to ustvari i tacno ;).


Ova poslednja prica i nije nesto.

Ketchua
20.1.2009, 22:37
Uopste mi se ne svidja ovaj... nisam se posteno ni nasmejao...:(

GoranSTX
3.2.2009, 11:56
Nov post legendarnog Duda... Bog da mu dušu prosti :D
http://dudarim.com/index.php?itemid=60

Keki
3.2.2009, 15:54
Ova dva zadnja teksta nisu nesto.Nisu smesni,lupa neke gluposti,potpuno je promenio stil pisanja.
Nista,vracam se na starije tekstove...

Pjanovic
3.2.2009, 16:25
Ma to je ujka Shule nesto muljao, 'oce sestricevu slavu da preuzme :D.

Equilibrium
3.2.2009, 23:49
Neprevazidjen je lik, iako mi se cini da su pre tekstovi bili bolji.

Geomaster
13.2.2009, 16:35
Jel' ovo zezancija ili stvarno? Ali meni sumnjivo deluje ona tačka kod Dudarim...
http://img525.imageshack.us/img525/1998/dudarimwtfyz3.jpg (http://imageshack.us)

WhenDarknessFalls
13.2.2009, 16:41
Nije to on. Postovao je on vise puta pre tako, kao odgovor na neciji koment.
Ovo se neko zeza, sto se upravo po datoj tacki vidi :)

Keki
13.2.2009, 19:31
Kada Dudarim ostavi poruku ona bude u nekom vidu rama,ovaj je namerno stavio tacku da bi se nasalio jer malo ljudi primeti odmah pa se upeca na foru "Dud je ziv!" itd.

Geomaster
15.2.2009, 21:08
Znam da bi mi malo ko poverovao ali evo:

http://img223.imageshack.us/img223/6154/convomi0.th.jpg (http://img223.imageshack.us/my.php?image=convomi0.jpg)

Malopre se desilo.

Pjanovic
15.2.2009, 21:21
Ma zaebancija.
Ti bi mrtvog coveka da ozivis :eek:, jel bila lepo umrlica, pa nije zivot film :p :D.

Geomaster
15.2.2009, 21:23
Ja ti kažem. Previše (ne predugo, baš mislim na PREVIŠE) je mrtav da bi chatovao. Sad ispade da ujka Šule preuzeo i MSN nalog :kreza:

Equilibrium
16.2.2009, 1:16
Ma nije mrtav lik, zaje*ava se, izmisljena je ono vest, nije ujak Sule supermen.

Geomaster
16.2.2009, 1:18
Pa znam, samo ne kontam što je iscenirao smrt. Bolje da je jednostavno rekao 'Neću više da blogujem', ovako sad stvarno nekako glupo zvuči, a i naivno :)

Pjanovic
16.2.2009, 1:25
Ljudi sta ste se primili ?
Covek se smorio i u svom blog stilu pisanja iscenirao svoju smrt.

Kada je doslo do inspiracije nove, onda je izmislio ujka Suleta koji je kao nasao neke stare price ispod njegovog kreveta i poceo to da objavljuje.

Sta vama nije jasno :) ?

Geomaster
16.2.2009, 1:28
Niko se nije primio da je mrtav. Meni nije jasno zašto je iscenirao svoju smrt. Da je samo jednostavno napisao neki tekst u stilu 'smorilo me ovo, neću više da blogujem...' i sl., sada kada je došao do inspiracije mogao je 'ladno da nastavi, a ovako mora da izmišlja i da se krije iza drugog a zna da je provaljen. Po meni je malo bez veze. A ko zna, možda je on baš i želeo da provale foru.

Beagle
16.2.2009, 1:53
A ko zna, možda je on baš i želeo da provale foru.
Ma neeee, on je umro, pa je odma neko od njegovih bliznjih poleteo na blog i objavio da je on umro (samo ne znam kako su se ulogovali bez pass-a, no dobro). Naravno da je pisac ziv i zdrav, samo je prso sa inspiracijom :D

Keki
16.2.2009, 17:51
Pa znam, samo ne kontam što je iscenirao smrt. Bolje da je jednostavno rekao 'Neću više da blogujem', ovako sad stvarno nekako glupo zvuči, a i naivno :)

Meni nije jasno zašto je iscenirao svoju smrt. Da je samo jednostavno napisao neki tekst u stilu 'smorilo me ovo, neću više da blogujem...' i sl., sada kada je došao do inspiracije mogao je 'ladno da nastavi, a ovako mora da izmišlja i da se krije iza drugog a zna da je provaljen. Po meni je malo bez veze. A ko zna, možda je on baš i želeo da provale foru.

Pa ovako je originalnije,zar ne?:D

dark mesiah
16.2.2009, 18:46
^^
Pa nije on nikog hteo da ubedi da je stvarno mrtav, niti je namerno napravio naivnu vest kako je on umro. Vec je covek objavio ONLINE smrt, a kako se objavljuje online smrt? pa normalno preko interneta, zato je i stavio na vise sajtova vest da je umro, tj onaj be92 blog... i normalno svoj blog i sajt.

GoranSTX
20.2.2009, 13:58
Nov post http://dudarim.com/index.php?itemid=61

hacker_aca
20.2.2009, 14:31
Напомена: Текст је предугачак, напоран, недуховит и досадан, самим тим 100% истинит.


Ne znam, meni je ovo malo nerealno... :icon_scra

Gordon Freeman
20.2.2009, 15:19
^^Mislim da je Duradim malo previse igrao RPG-ove..

iMa_NeKo_PljUgU
20.2.2009, 15:22
Svideo mi se tekst... :)
Zaista je istinit 100%... Odličan prikaz naše administracije :D

Game fever
20.2.2009, 15:32
E ovo me nasmejalo, nije kao nekad ali je i dalje dobro. U svakom slucaju vredi procitati.

Equilibrium
15.3.2009, 21:05
Stigao je novi tekstic, meni se svideo.

Navalite.

Markonije
17.3.2009, 3:20
Ako vam se svidja "ovo" trk u biblioteku i trazite Bukowskog,jer je ovo jedan na jedan kao Charls.Lik ga je verovatno citao pa ga malo krade.Taj cinizam bi svugde prepoznao.ajd uzdravlje

Equilibrium
30.3.2009, 21:15
New arrived, najbolji u zadnje vreme, trk na blog!

Ketchua
30.3.2009, 21:16
Nista posebno... Bio mi je izuzetno dosadan tekst...

gorillaz23
19.4.2009, 23:26
Evo linka za intervju sa Dudarimom. Dobar je.

http://blogintervju.mojblog.rs/p-dudarim/153107.html

Ketchua
25.4.2009, 21:52
Dudarim, opet (http://dudarim.com/index.php?itemid=66)... A i nije nesto.

Dio37
25.4.2009, 22:00
Ali nije ni lose. :)

Geomaster
18.5.2009, 14:01
http://dudarim.com/index.php?itemid=67

Interesantno :)

Game fever
18.5.2009, 14:33
Najbolji u poslednjih 5 meseci, definitivno.

Geomaster
18.5.2009, 14:40
Mirsada :rofl:

zone2403
18.5.2009, 22:32
Ovo nesto simptomaticno, prvo Kuzmi pa Dudarimu otisao disk, neki grip il' nesto vlada? :)

Pjanovic
18.5.2009, 22:33
Ili isti lik u pitanju :D.

water wizard
19.5.2009, 0:42
šta sve nema na internetu :n_klanja:

jozvan_Kg
19.5.2009, 1:16
Taman sam pomislio da se vraca u formu, kad opet mlako...Od kada je umro, kao da je zaboravio da pise

Miki-Car
19.5.2009, 1:51
šta sve nema na internetu :n_klanja:

http://itsfuriousbalancing.com/wp-content/uploads/2008/02/the-interwebs.jpg
:dzavo:

Ice-Man
19.5.2009, 8:32
Taman sam pomislio da se vraca u formu, kad opet mlako...Od kada je umro, kao da je zaboravio da pise

Ma meni je ovo jedan od najboljih tekstova! :aplauz:
Prepoznao sam se u maltene pola teksta, srecom ta polovina ne obuhvata bizarnosti sa labelom... :a_whistli

Game fever
1.6.2009, 12:12
Evo novi text, dobar je ali prethodni je bio bolji.

Geomaster
1.6.2009, 12:54
Nije loše, mada "Ју, наопако!" je definintivno bio bolji :)

Keki
10.6.2009, 21:35
http://www.dudarim.com/index.php?itemid=71

Novi tekst.Onako,nije lose...:)

Geomaster
27.6.2009, 14:20
http://dudarim.com/index.php?itemid=71 <- Apdejt :)

gorillaz23
10.7.2009, 1:09
Nova pesma!

Game fever
22.7.2009, 22:13
Novi text, nije lose, bilo je i bolje ali je i ovaj dobar.

Pandemonium
22.7.2009, 23:04
Najbolji od poslednjih nekoliko.

па наравно да није поверовала, то што сам ја кретен не значи да се виђам са два кретена истовремено... :aplauz:

наравно да није поверовала розе су и на штрафте yеботе... да... Па како ниси провалила да си боса, yебем му сокне и доколенице?!:aplauz:

Psychon@ut
23.7.2009, 14:10
Onaj mp3 seansa je predobar haha :rofl:

Geomaster
27.11.2009, 17:52
Bolje od čitanja Dudijevog bloga je jedino čitanje Dudijevog bloga onako kako ga Google Translate prevodi.

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fdudarim.com%2Findex.php%3Fitemid%3D 30&sl=auto&tl=en

- I can not dirty in bed!
- I know why that tuširaš again ...
- What?
- When I was up to the kitchen to make sandwiches, I heard you're topčinu who broke car, you're probably thinking that you just upuvaš and not to be heard, but who is roknulo by STRAZEVICA, it is not impossible that the little canoe .. .- KOSC not transmit infection. If you watched "Mitbasterse" instead of your New York call girl, knew that they would KOSC totally okay. In one episode, Jamie is a glass tube filled KOSC, and then zavuko hand ...

Pjanovic
27.11.2009, 18:54
you're topčinu

Ahahahaha, da znas da si u pravu, smesnije i od ovako smesnog teksta na srpskom :n_klanja:.

Djordje Turjacanin
27.11.2009, 20:57
and then zavuko hand
E i ovo je super.

Geomaster
27.11.2009, 21:23
... let me now Leba way, and sour milk, and ...
... Vataj train, taxi, on whichever side oces, pain f**k with us still do not go ...
http://geosoft.uuuq.com/skmonkey/smilies/facepalm.png

gorillaz23
4.1.2010, 15:08
Sajt je update-ovan.

Geomaster
4.1.2010, 15:10
Pravi čovek pauzu.

http://dudarim.com/media/1/20100104-pauza.jpg

Ghost
4.1.2010, 16:51
Bolje od čitanja Dudijevog bloga je jedino čitanje Dudijevog bloga onako kako ga Google Translate prevodi.

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fdudarim.com%2Findex.php%3Fitemid%3D 30&sl=auto&tl=en

Значи, како је превод јак:rofl:

stepanov
4.1.2010, 17:06
verovatno je zauzet necim vec odavno nije nista pisao....

urke
4.1.2010, 21:33
Пошто су човека сморили са питањима „што не пишеш“ на свим могућим контактима (мејл, чет, друштвене мреже, и др.), а човек живи од рада, решио је да скрати смарање са једним те истим одговором тако што је ставио паузу.

Не очекујте скоро нешто ново, бар неколико месеци. Изаберите неки од блогова које он препоручује, да надокнадите време док чекате ;)

Pjanovic
4.1.2010, 22:02
Dudarime urke ti li si :to_care:.

Beagle
5.1.2010, 0:41
Pravi čovek pauzu.

http://dudarim.com/media/1/20100104-pauza.jpg

Nisam ni provalio sta to treba da predstavlja...

Partybreaker
5.1.2010, 2:06
^ http://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=pause&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi ;)

Dudarimova slika je samo malo stilizovana...

Beagle
5.1.2010, 16:41
^ http://images.google.com/images?hl=en&source=hp&q=pause&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi ;)

Dudarimova slika je samo malo stilizovana...

Ma znam sta je bre :to_care:

Nisam u prvi mah provalio sta je nazvrljao kada sam video na sajtu (a video sam odma, posto ga imam u RSS feedu).

miša topola
25.10.2010, 17:09
Fenomenalan blog, za jedan dan sam pročitao sve priče i "pokupio" sam nekoliko fora i za'ebancija.

Još jedna priča i gotovo je :(

Gaya
3.11.2010, 22:18
Setite se kad je izasao film "Mi nismo andjeli 2" Srdjana Dragojevica i kako je doticni kukao kako je sve manje ili gotovo nikako dobrih scenarija. E pa, ako nekako nabasa na ovaj blog, "Једна "Буба" за четири битанге и рибицу" je dushu dao za jednu Road-Trip komediju. Think about it.

Geomaster
21.12.2010, 15:37
Iz bek! http://www.dudarim.com/index.php?itemid=78 (http://sandrakravitz.com/2010/12/gostujuci-gospon-bloger-dudarim/#comment-268) :D
(http://sandrakravitz.com/2010/12/gostujuci-gospon-bloger-dudarim/#comment-268)

Keki
21.12.2010, 20:58
Ma gde su zahvalnice kad ti trebaju?:)

doctor
22.12.2010, 1:43
Njah, taman sam se obradovao i pomislio da nije više na pauzi... Damn, mada je ovo dobrodošlo, s obzirom na to da sam umalo potpuno zaboravio na Dudarima (shame on me).

Geomaster
22.12.2010, 14:27
Meni je na mailu rekao da više ništa neće da piše... Ali evo ga (doduše ne na svom blogu).

dex3108
14.10.2016, 9:43
Blog dobio novi izgled, stariji tekstovi koji nisu do sada bili objavljeni ce biti objavljeni.