PDA

Prikaži potpunu verziju : bluetooth slusalice


natan
11.10.2007, 13:38
Da li se moze preko bluetooth slusalica slusati muzika sa kompjutera? Ja sam pokusao, slusalice se povezu na komp(imam bluetooth adapter instaliran), ali kad god kliknem na njih samo se cuje neko pistanje i posle nekoliko sekundi se diskonektuje, inace slusalice su ispravne,rade na mobilnom. Ako moze molio bih za objasnjenje. Hvala

JovanK
15.10.2007, 10:18
Da li se moze preko bluetooth slusalica slusati muzika sa kompjutera? Ja sam pokusao, slusalice se povezu na komp(imam bluetooth adapter instaliran), ali kad god kliknem na njih samo se cuje neko pistanje i posle nekoliko sekundi se diskonektuje, inace slusalice su ispravne,rade na mobilnom. Ako moze molio bih za objasnjenje. Hvala

Koji program za BT konekciju koristiš.

PCmaster
15.10.2007, 22:40
Znas li u cemu ti moze biti problem. Ako imas eto da kazem bluetooth uredjaj za pc, on ti salje otprilike jedno 40-50kb/s, a muzika ti ide vise od toga kilobajta po sekundi. Dakle probaj da tu muziku iz kompa kompresujes, sto ja mislim da ce ti zvuk biti ocajan pa probaj tako. eto to ti je neko moje logicno shvatanje.

PCmaster
15.10.2007, 22:41
Koji program za BT konekciju koristiš.

Smatram da ti tu program nije bitan, vec kvalitet samog bt uredjaja.:qliranje:

Insecticide
15.10.2007, 22:53
A o kojim slushalicama se radi?

natan
21.10.2007, 15:01
program je bluesoleil a slusalice logitech HS04V01, a uredjaj radi 1Mb/s

PCmaster
21.10.2007, 20:55
program je bluesoleil a slusalice logitech HS04V01, a uredjaj radi 1Mb/s

uu, to nije bas sporo. dakle moja teorija o problemu odpada. na kraju krajeva, ko jos voli da slusa muziku na jednoj slusalici???

Pivalica
22.10.2007, 0:54
gomila ljudi...
skoro svaki dan vidjam neko dvoje kako slushaju myz na jedne slushke... leva jednom, desna drugom...
ali kako objasniti ljudima da na jednu idu visoki tonovi, a na drugu niski... ah...dzaba sve to...

Chivan
22.10.2007, 11:25
ali kako objasniti ljudima da na jednu idu visoki tonovi, a na drugu niski... ah...dzaba sve to...Pa, nikako.


Zato što i nije tako. :qliranje:

Sale013
22.10.2007, 11:56
Pogledaj malo bolje protokole(imas poseban protokol za audio prenos) koji su ti instalirani uz bluetooth i skini im onaj secure connection..
Ja sam sa mojim bluetooth-om uradio skoro sve sto se moze uraditi.. Sve je u tim protokolima. Namestio sam da mi se mob kaci na net preko kompa pa mogu da listam SK forum iz kreveta :D

Pivalica
22.10.2007, 14:27
oh...nwm... nije tako razgranato jer ako se ne varam to fizichki i nije moguce...
ali ako uzmete iole kvalitetnije slushalice (bubice) i pustite neku pesmu, videcete da ne ide isti zvuk na obe bubice... to sam pokushao da kazem...
ne razumem se preterano u audio, pa sam mozda i lupio u prethodnom postu, ali sam poprilichno siguran da sam u pravu kad kazem da na L bubicu ne ide uvek isto shto i na R bubicu...

Sale013
22.10.2007, 14:43
oh...nwm... nije tako razgranato jer ako se ne varam to fizichki i nije moguce...
ali ako uzmete iole kvalitetnije slushalice (bubice) i pustite neku pesmu, videcete da ne ide isti zvuk na obe bubice... to sam pokushao da kazem...
ne razumem se preterano u audio, pa sam mozda i lupio u prethodnom postu, ali sam poprilichno siguran da sam u pravu kad kazem da na L bubicu ne ide uvek isto shto i na R bubicu...
Pa ukoliko je Stereo zapis onda svaka slusalica ima poseban zapis koji moze i ne mora da varira. A ako je mono, onda je isti zvuk.. Razumem ja sta si hteo da kazes ali ne "deli se" zvuk po tonovima i slicno...
A i ovo je :offtopic:

natan
22.10.2007, 16:07
proradilo, nesto sam chachkao u properties i radi,mada ako aktiviram wmp pre nego konektujem slushalicu nece da radi,ali to je valjda normalno

sawo
24.10.2007, 19:13
Ja sam sa mojim bluetooth-om uradio skoro sve sto se moze uraditi.. Sve je u tim protokolima. Namestio sam da mi se mob kaci na net preko kompa pa mogu da listam SK forum iz kreveta




KAKO ??????