PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem sa titlom u AGK


Djomla
11.10.2007, 8:55
Prilikom konverzije Constantina u xvid nikako ne mogu da izbacim titl ,tj. bez obzira što ne izaberem nijedan od titlova sa dvda on se pojavljuje na konvertovanom fajlu; a kad izaberem titl tada se pojave dupli titlovi jedan ispod drugog???

Spawn BG
11.10.2007, 10:48
Pogledaj u Advanced settings da slučajno nije štiklirana opcija DISPLAY ONLY FORCED SUBTITLES, mislim da onda prikazuje podrazumevani prevod sa DVD-a, onaj koji je u IFO fajlu naveden.

Djomla
11.10.2007, 10:49
Pogledaj u Advanced settings da slučajno nije štiklirana opcija DISPLAY ONLY FORCED SUBTITLES, mislim da onda prikazuje podrazumevani prevod sa DVD-a, onaj koji je u IFO fajlu naveden.

Nije to sam prvo provjerio

Spawn BG
11.10.2007, 13:43
Nije to sam prvo provjerio

Jedino što mi onda pada na pamet je da u stvari prevod već jeste u slici... Proveri da li možeš da isključiš prevod u dvd plejeru. Neki od "originalnih" diskova koji su bili kod nas u kiosk prodaji bili su sa prevodom u slici, kao filmovi iz "kućne radinosti" :confused:

Djomla
11.10.2007, 14:13
Jedino što mi onda pada na pamet je da u stvari prevod već jeste u slici... Proveri da li možeš da isključiš prevod u dvd plejeru. Neki od "originalnih" diskova koji su bili kod nas u kiosk prodaji bili su sa prevodom u slici, kao filmovi iz "kućne radinosti" :confused:

Titlovi se na dvd pojave tek kad ih uključim tj. po defaultu film ide bez titlova.

Spawn BG
11.10.2007, 14:55
Proveri onda VobSub da nije slučajno uključeno "always load"... :confused::confused::confused:

Djomla
14.10.2007, 18:08
Proveri onda VobSub da nije slučajno uključeno "always load"... :confused::confused::confused:

To je bilo u pitanju cim sam iskljucio prikazivanje radi kao sat!!!
:tapsh::tapsh::alealeee::tapsh::tapsh: