PDA

Prikaži potpunu verziju : Canon IP6700D ili Canon IP4500


VLADA.R.
6.10.2007, 11:50
Izbor je pao na jedan od ovo dva. Canon ip6700 je nesto skuplji, i ima lcd sto mi nije bitno. Stampac bi mi sluzio za kucnu varijantu, sa tim da bih voleo da uradim po nekad neku fotografiju i da bude dobra. Interesuje me da li neko zna, ima li primetne razlike izmedju ova dva stampaca u slucaju stampanja fotografija s obzirom da ip6700 ima 6 boja, a ip4500 5 boja? Hvala!

todos
6.10.2007, 15:22
Izbor je pao na jedan od ovo dva. Canon ip6700 je nesto skuplji, i ima lcd sto mi nije bitno. Stampac bi mi sluzio za kucnu varijantu, sa tim da bih voleo da uradim po nekad neku fotografiju i da bude dobra. Interesuje me da li neko zna, ima li primetne razlike izmedju ova dva stampaca u slucaju stampanja fotografija s obzirom da ip6700 ima 6 boja, a ip4500 5 boja? Hvala!
Cim ima jedan vise kertridz sigurno su i fotografije bojle.Ali mislim da je to mala razlika i za obicnog korisnika neprimetna. Ja imam IP4300, i prezadovoljan sam sa njim. Najvise mi koristi za stampanje diskova, i po neku extra fotografiju. Sto se tice izbora sigurno je da je skuplji i boji. Alikod njega jos placas i lcd, za koji kazes da tri je nepotreban, a i jest' da ti je nepotrebanstampas direktno sa fotoaparata imas vec lcd na samom aparatu.

VLADA.R.
7.10.2007, 23:35
Znaci zadovoljan si sa slikama? Koliko ima tvoj boja i posto su?

PHANTOM
8.10.2007, 13:15
I mene zanima ip4500, dvoumim se izmedju njega i mp210. Ovaj drugi je dosta losiji po kvalitetu stampe posto ima samo dva kertridza ali je dosta jeftiniji i ima i skener. Sad me interesuje koliko otprilike moze stranica da odstampa ip4500 ili ip4300 koji ima todos?

VLADA.R.
10.10.2007, 0:53
Ima li ko da prokomentarise nesto u vezi ovih stampaca jer treba da kupim jedan od njih, a ne znam koji. Da li uopste ima smisla raditi slike na njima i kog su kvaliteta? Da ne bude, radi slike, od prilke kao sto mobilni slika!