PDA

Prikaži potpunu verziju : Metamorf Studios škola za igre


masteri
3.10.2007, 20:18
Procitao sam u oktobarskom broju sa Metamorfu skola za igre.
E sada otisao sam na njihov sajt ali nista nisam nasao.
Da li neko ima neke informacije?
Ako ima nekak kaze ovde.

Hvala unapred

Illuvios Nais
3.10.2007, 21:11
Isto i mene zanima, pa sam im poslao mail poshto sam se uverio da na sajtu nema informacija, ali mi josh nikakav odgovor nije stigao.

Chivan
4.10.2007, 14:10
Kontaktirao sam Gorana Rajšića iz Metamorf Studios i on je rekao da će informacije o školi biti stavljene na sajt uskoro. A do tada, svi zainteresovani mogu dobiti informacije putem telefona 324-58-96.

Illuvios Nais
5.10.2007, 12:08
Zvao sam ih danas. Recheno mi je da bi kurs za programere trebao da pochne za oko mesec dana, da ce verovatno trajti 12 nedelja kao shto je navedeno u SK, i da se josh ne zna tachna cena kursa. Uzeli su mi ime i broj telefona i obecali da ce zvati kada budu imali neke informacije, te preporuchujem svima koji su zainteresovani da zovu. Takodje, rekli su da ce sva obaveshtenja blagovremeno "okachiti" na sajt...

Red Dragon
5.10.2007, 12:31
Zvuci zanimljivo. Ako bude nesto, vi okacite mesto, vreme, cenu...
E da, da li oni ocekuju da imas neko (pred)znanje o programiranju/modeliranju ili primaju i poptune amatere AKA noobse?:ciao:

Illuvios Nais
5.10.2007, 12:43
U textu u SK pishe da ce za svaki kurs biti organizovana tri nivoa tezhine, n00b, srednji i pro, ali treba sachekati zvanichne informacije iz Metamorfa...

Illuvios Nais
5.10.2007, 23:02
Novosti na Metomarfovom sajtu... (http://metamorfgames.com/news.html)

"October, 05.2007.
Škola za video Igre Škola za video igre pocinje sa radom u narednih mesec dana, trenutno prikuplajmo informacije o zainteresovenim polaznicima. Škola će sadržati sledće kurseve :
3D Modelovanje i animacija
Programiranje
Game and level design Polaznici će biti podeljeni u grupe po predznanju i starosnoj dobi. Na skola@metamorfgames.com nam pošaljite vaše podatke kao i informaciju o tome koji segment video igara vas zanima. Na vreme ćemo vas obavestiti o početku škole i ceni pohadanja."

Krilce
4.11.2007, 20:36
Poslao sam pre oko nedelju-nedelju i po dana informacije i posle dva dana dobio mail da cu blagovremeno biti obavesten o lokaciji, ceni i vremenu pohadjana kursa, ali jos nista nije stiglo, pa ako je neko dobio, moze li mi reci.

Illuvios Nais
4.11.2007, 21:48
Ni meni josh nishta nije stiglo, niti me je bilo ko zvao. Sutra je 5.11. a nikakvih informacija nema... Videcemo, ali ovo ne sluti na kvalitet... :)

Illuvios Nais
6.11.2007, 16:31
Poslao sam im mail:

Poshtovani,
Da li imate (bar) neke vesti o shkoli ili ste napustili taj projekat?
Stevan R

Njihov odgovor je:

Nismo napustili projekat, radimo na programu, tako da ce to potrajati
jos neko vreme. Ocekuje se da cemo sledece obavestenje izdati za dve
nedelje.
Metamorf

Illuvios Nais
19.11.2007, 17:43
Da li je neko primio mail ili obaveshtenje u bilo kakvoj formi? Prodjoshe i ove dve nedelje i nishta nije objavljeno na sajtu. Krajnje neprofesionalno i neodgovorno... :)

LoneWolf
19.11.2007, 18:42
Da li je neko primio mail ili obaveshtenje u bilo kakvoj formi? Prodjoshe i ove dve nedelje i nishta nije objavljeno na sajtu. Krajnje neprofesionalno i neodgovorno... :)

Jos jedan klasican "pilot projekat"...bruka...:odoK:

Illuvios Nais
23.11.2007, 14:30
Stigao mi je mail danas:

"Obavestavamo vas da su prijave za Metamorf skolu modelovanja u toku.
Skola ce trajati tri meseca, i planiramo da startujemo tokom decembra
ili januara, u zavisnosti od broja prijava u naredne dve nedelje.

Ako ste zainteresovani, i zelite vise detalja pozovite nas na

011 324 5896
011 3037 376

Metamorf"

Na sajtu i dalje nema novih informacija. Ne mogu trenutno da ih zovem, prehladjen sam, ali se nadam da ce mi mailom poslati vishe informacija, jer ako im je samo za ovaj dogovor trebalo 7 nedelja... :)

Edit: Tek sad videh da u mailu pishe da je ovo za shkolu modelovanja...

Red Dragon
23.11.2007, 21:36
Stigao mi je mail danas:

Metamorf"

Na sajtu i dalje nema novih informacija... jer ako im je samo za ovaj dogovor trebalo 7 nedelja... :)


Mislim da im je jos prerano za stvaranje skole. Svaka njima cast na Genesisu, ali njima treba jos iskustva, ljudstva i novca da finansiraju skolu za pravljenje igara.

A to sto im je trebalo toliko da odgovore samo ide u prilog onome sto sam rekao.

Insecticide
26.11.2007, 1:51
Jel bi skola trebala biti u BGu?
Posto sam ja iz NSa pa mi je malo daleko..

Illuvios Nais
26.11.2007, 11:13
Pa, buduci da su oni u Beogradu... U svakom sluchaju, tu gore su ti telefoni, pa ih zovi...

Boky
9.1.2008, 16:05
Mislim da im je jos prerano za stvaranje skole. Svaka njima cast na Genesisu, ali njima treba jos iskustva, ljudstva i novca da finansiraju skolu za pravljenje igara.

A to sto im je trebalo toliko da odgovore samo ide u prilog onome sto sam rekao.

Ja mislim da su oni stekli sasvim dovoljnu kolicinu iskustva i da su sposobni da odrze kurs bez problema, a onima koji su zainteresovani za npr. 3D modelovanje daju osnovu za dalje eksperimentisanje u programu i nerealno je ocekivati God-knows-what. Ljudstvo moze biti problem, a novac im mi dajemo. :) Nisu stavili na site jer su ljudi probably u haosu i hoce da o'lade... :icon_stud

P.S. Da li postoji sansa da se ovi kursevi odrzavju u Novom Sadu, jer sam klinac and I get horny when someone mentions 3ds Max... :a_bleh: