PDA

Prikaži potpunu verziju : Bug u Execelu 2007-i to kakav :D


Covenant
27.9.2007, 2:44
Citajte i placite :rofl:

http://www.appscout.com/2007/09/excel_cant_multiply.php
http://www.appscout.com/2007/09/microsoft_to_swat_excel_bug.php

:)

GoranSTX
27.9.2007, 9:03
Ako sam se i dvoumio oko prelaska na OpenOffice za rad u firmi, sada znam dve stvari:
1. Sigurno necu preci na M$ Office 2007 i
2. Intenziviracu napore za prelazak na OpenOffice

E, a mozda bi se ovaj Office 2007 dobro slozio sa onim intelovim CPU-om (http://en.wikipedia.org/wiki/Pentium_FDIV_bug) (mislim kada bi mogao da ga potera)? Mozda bi se greske anulirale i ne bi bilo Disturbance in the Force...

holodoc
27.9.2007, 12:14
Dobra fora nema šta. Probao sam navedeno u "007-ici" :D i stvarno se dobijaju pomenuti nebulozni rezultati. U "2003" je inače okej. Na stranu sve "za i protiv" diskusije ali ovo je stvarno previše neozbiljno da komericijalni softever ovakvog kalibra ima ovakav propust. Da stvari budu gore sada je normalno da postoji i crv sumnje da još nešto možda nije u redu. Stari (novi) dobri OpenOffice će izgleda imati razloga za slavlje :)

M1los
27.9.2007, 15:16
Pošto imam Office 2007, koja je najnovija verzija OO-a, da se immediately prebacim na OO :)

urke
27.9.2007, 15:30
OpenOffice.org u aktuelnoj 2.3 verziji.

Saricm
27.9.2007, 17:31
Ja sam vec odavno presao na open office

jagodanbg
27.9.2007, 17:35
Ja sam vec odavno presao na open office

ja sam gajbi vec odavno na open office-u a na poslu office 2003 i danas sam poslao svim zaposlenima u firmi mail sa linkom ka ovoj stranici da se slucajno ne z*j*b* i instaliraju 2007!

Covenant
27.9.2007, 22:21
Ovo bi mozda trebalo da bude i sticky :)
Treba ljudi da vide(a narocito oni koji imaju firme)da nikako ne unapredjuju u 2007 dok ne izdaje zakrpa i dok MS ne bude poceo da isporucuje ispravnu verziju ;)
Bruka i sramota,narocito prema ljudima koji su dali silne pare za doticni-a ja mislio da je MS ozbiljna kompanija... :opanachke
Elem u skorije vreme ocekujem i masovan prelazak na Open Office :rofl:

Bryan Fury
27.9.2007, 22:26
Masovni prelazak na Open Office - dobrog si smajlija izabrao. ;)

Gorankx
29.9.2007, 0:53
Bas tako i ja sam odavno na OpenOffice strani:aplauz:
A MsOffice-u:a_bleh::a_bleh::a_bleh:

Marko_L
29.9.2007, 16:29
Što je neki softver glomazniji, to je veća šansa da sadrži bagove, a "bug free" softver još niko nije napravio, tako da ni bagovi u novom Office-u nisu ništa čudno, a i to će jedna zakrpa časkom da ispravi. Uostalom, uvek su me fascinirali ljudi koji pošto poto jure da nabave najnoviju verziju nekog softvera, iako uglavnom pojma nemaju šta ta verzija zapravo donosi. Evo kod mene u firmi se recimo još uvek koristi Office 2000, jer jednostavno nema potrebe bacati pare na nešto novije, kada ova verzija radi posao, a i dugo je već na tržištu, pa i ako je bilo nekih kritičnih bagova oni su već odavno ispravljeni. Inače, ni u jednoj ozbiljnoj firmi, niko se ne zaleće da uzme najnovije verzije nekog softvera, nego samo ako taj softver zaista donosi nešto što je neophodno, a ne postoji u ranijim verzijama, i to se uvek prvo sačeka da se najnovija verzija lepo "pretrese", odnosno pronađu i isprave bagovi.

rapsod
29.9.2007, 22:54
Meni nece da se pomjeraju tacke na grafiku! Da neduzim pricu ima jedan excel fail kod kog se podaci ubacuju preko metode pomjeranja tacaka na postojecem grafiku. Ali to nece da radi.
Na student verziji offica 2007 oce ali na enterprise nece.

Evil_crack
30.9.2007, 0:42
He,he.... Kod mene je jos gora situacija. Tri puta pomnozim dva broja i sva tri puta je razlicit rezultat! :boodala: