PDA

Prikaži potpunu verziju : Ljudi, skontao sam nešto...


bzuva
26.9.2007, 19:43
...a to je da bi bilo prilichno zanimljivo videti neku fudbalsku simulaciju u kojoj postoji mogucjnost tuche, kada vecj nema nijedne dobre fajterske igre na PCju od Mortal kombata i eventualno Blade of Darkness... Kad mozhe NFL, shto ne bi i jedna FIFA ili PES... Ili onaj menadzer usko vezan za fifu, nije ni bitno...

Hvala na razumevanju :to_care:

Jamiroquai
26.9.2007, 19:46
Moglo je to u Hokeju na Segi :D

Ocelot
26.9.2007, 19:46
Zanimljiva ideja, imaćemo to u vidu. ;)

bzuva
26.9.2007, 19:48
Izvinjavam se, nije NFL nego NHL, moglo je koliko se secjam do NHL 99 ili 2000 da se bije, i bilo je sasvim ok uradjeno, samo nije bilo onih masovnih razvaljivanja :(

A ovo fudbalsko bi mi bash lepo leglo, da opeglam Materacija jednom onako kako je zasluzio od Zidana :D

ForceWare
26.9.2007, 19:50
Eha, kad sam ja to napisao, šta bi bilo dobro videti u novom Pro Soccer-u.
Ali mislim da od toga nema ništa pošto FIFA propagira znanje drevno, ovaj oštro kažnjava tuče i ispade bilo koje vrste na utakmicu bilo od strane navijača ili igrača :D.

Čekaj da nadjem tu poruku...

http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=118393&postcount=53
poruka datira od 30.8.2006., 1:12
evo i citata vezanog za fight:
- Igrači se potuku (ne svi samo 1-2)(ali stvarno, ne ovo gurkanje)(u posebnim prilikama kada je uzavrela atmosfera, gusta utakmica, ima dosta faulova...),
- Navijači bacaju baklje na teren (samo u specijalnim situacijama možda 1/100 utakmica),
- Utakmica se prekida zbog kiše, snega, magle, divljanja navijača, dima od dim. bombi/baklji,

Sun Tzu
26.9.2007, 19:51
Da bi bilo dobro, bilo bi.:D Ali tesko... Nesto najpribliznije tome je pretpostavljam Chaos League (http://en.wikipedia.org/wiki/Chaos_League) ali nesto mi govori da nisi ljubitelj am. fudbala:kreza:
Mozda neka starija igra...
Uostalom to je u hokeju sastavni deo igre, a u fudbalu... pa ima toga i u fudbalu ali ne toliko...

bzuva
26.9.2007, 19:54
Uuu, ovo deluje kul, mogao bih da probam :D

Nego, sto se fudbala tiche, istina je da tucha ima malo, ali to bi moglo nekako da se omogucji u igri samo u odredjenim situacijama i pod veoma malim brojem uslova, mada kapiram da bi to ubilo programere u pojam zbog enormne kolichine algoritama :D

holodoc
26.9.2007, 20:02
E deco niste vi igrali Brutal football (http://amigareviews.classicgaming.gamespy.com/brutalfo.htm) na Amigi :D

nikola87
26.9.2007, 21:18
pa svaki nhl do 2004 godine je imao u sebi tucu koja se svodila na razmenu nekoliko udarca. Igraci su imali energiju i to je to. 3-4 udarca trsss gotovo.

Željko
26.9.2007, 21:28
Bilo je i u NHL-u 07... :)
Što se mene tiče ne smeta mi što ne mogu da se "tučem" sa igračem, ali mi je krivo što ne mogu da nabodem sudiju.. :D

bzuva
26.9.2007, 22:33
I to bi bilo veoma zanimljivo za videti :D Kako bih ja ponekad prebio te sudije :D

NoViCaAa
6.10.2007, 11:11
Zanimljiva ideja...Mislim da mi se svidja :ciao:

GeForce
6.10.2007, 12:21
Odlicna ideja... po meni je to jedan od vecih nedostataka PES-a :) vec kad se iznerviras kad ti sudija svira penal ili tako nesto , barem da se izivis na igrache :)

- tesko da se takav patch moze napraviti :(

nikola87
6.10.2007, 13:27
alo ljudi...pa to je podsicanje na nasilje sto nikako ne moze da bude u sadrzaju jedne sportske imulacije(ili arkade:)).

Željko
6.10.2007, 13:48
A grubi startovi sa dve noge? To nije nasilje? :D

seymourc64
9.10.2007, 0:55
Ma football glory je zakon. Sensible soccer sa mlacenjem sudije :)

NaraYan
13.3.2009, 20:08
alo ljudi...pa to je podsicanje na nasilje sto nikako ne moze da bude u sadrzaju jedne sportske imulacije(ili arkade:)).

Jesi u pravu.
Ali, u odnosu na sve krvoločne igre koje vrlo često igramo, ovo bi bilo totalno ništavno.
Plus, užitak koji bi donelo isplanirano udaranje sudije koji nije/jeste svirao penal u *96. minutu, namerni lakat protivničnom igraču, prekidanje utakmice na kratko usled upadanja baklji i divljanja navijača pa čak i preterano izležavanje zbog zadržavanja vremena (što me u fudbalu jedino i nervira), složiće te se, kompletniji je i zaokružio bi pravu fudbalsku atmosferu.

nikola87
13.3.2009, 20:17
1. gde iskopa ovu temu iz 2007 godine
2. pre mislim da bi neku fudbalsku "simulaciju" zaokruzilo realnije izvodjenje igre i jedno 1000x manje bagova koji se dogadjaju.

NaraYan
13.3.2009, 20:25
Tema je univerzalna.
A što se fizike i bagova tiče, to je druga vrsta problema.
Stvarno bi bilo super da se obuhvati što više elemenata. To što sam naveo je takođe realnost, i bilo bi super da se može sprovesti i u igru.

Novak Djokovic-Djole
14.3.2009, 20:39
E,kako se zove ona igrica o huliganima???Jel zna neko i gde moze da se skine???

dzonihsv
14.3.2009, 20:41
Hooligans: Storm Over Europe (http://en.wikipedia.org/wiki/Hooligans:_Storm_Over_Europe).
To nije freeware igra tako da je svako daljo pominjanje piraterija.

Novak Djokovic-Djole
15.3.2009, 0:04
OK,hvala!

real022
4.4.2009, 13:10
U FIFI 2000 ima pogibeljan start
za koji se automatski dobija crveni.

Mislim da bi u neki novi PES obavezno trebalo uvesti nesto slicno...
Kada te lazi pesa iznerviraju, da mozes malo da se smiris
jednim kung fu startom..

Ili samarcina sudiji...

Onda ti se npr, taj igrac dozivotno diskvalifikuje i izbrise iz igre...
Ako nesto slicno ponovis tri puta, formatira ti se hard i zapali graficka :nov_explo:).

dzonihsv
4.4.2009, 16:33
... i onda se probudis, operes zube, obuces i aj na posao. :)

Nicklord
9.4.2009, 10:36
xD dobro vam ovo!

Ajde da svi odemo ispred sege ili ea da strajkujemo gladju dok ne naprave Pes ili fifu sa tucom ali pravom


A sta mislite o ideji da mogu da udju navijaci na teren znate ono udje 1 go navijac i pocnu svi da ga jure, mislim da bi to bilo dobro?

Teva
9.4.2009, 10:54
xD dobro vam ovo!

Ajde da svi odemo ispred sege ili ea da strajkujemo gladju dok ne naprave Pes ili fifu sa tucom ali pravom


Pa ako budes strajkovao ispred sege tesko da ces dobiti pes sa tucom... Pre ce biti Virtua Tennis :D

Inace za tvoju informaciju pes je napravio KONAMI, a ne SEGA.... :D

Nicklord
9.4.2009, 20:11
Pa ako budes strajkovao ispred sege tesko da ces dobiti pes sa tucom... Pre ce biti Virtua Tennis :D

Inace za tvoju informaciju pes je napravio KONAMI, a ne SEGA.... :D


Ma to mu sve isto :D:alealeee::dedica: