PDA

Prikaži potpunu verziju : CONFLICT:Global Storm


Rocker
15.1.2006, 0:48
Jel' neko nešto zna o ovoj igri?Možda neko igrao?Imam priliku da je nabavim, ali ne znam baš ništa o njoj. Na zvaničnom sajtu je samo klasičan marketing. Jel' bio možda opis ili najava u SK?Mrzi me da prelistavam? Koliko sam ja skapirao, liči na neki Delta Force, ali ne znam da li je shit kao neka američka paljevina tipa Heavy Marine Gunner ili je stvarno OK?Dakle...:confused:

Dimo
15.1.2006, 13:12
Bila je najava nesto o tome kako cemo ucestvovati u sukobima sirom sveta i sl.,ali nije opisana u SK tako da nisam siguran je li izasla.Medjutim,u rubrici Sifre pri kraju SK date su sifre za Global Storm(''dok drzite taster Shift ukucajte...)sto znaci da je igra izgleda izasla:confused: I ja jedva cekam da je odigram,nadam se da ce uspeti da prenese atmosferu iz Conflict:Vietnam,ta igra me je odusevila!Ako su ti se prethodni delovi svideli(Desert Storm 1,2 i Vietnam)verovatno ce i ovaj nastavak(ako autori nesto ne zeznu).

mniz
15.1.2006, 14:03
jel ste sigurni da je izaso CONFLICT:Global Storm?
ja sam gledo na gamespot i nisam je naso za pc.naso sam za mobilno telefon.

Dimo
15.1.2006, 17:13
Pa nisam siguran,procitaj moj prethodni post.

mniz
15.1.2006, 18:01
pa procito sam ja tvoj post i zakljucio da se neko za****
ili sk ili gamespot. :p ili oboje :D

Rocker
15.1.2006, 19:43
Koliko sam ja skapirao,igra je izašla u Septembru.I to za PC.Ne znam da li se to odnosi na samo
američko tržište ili i na evropsko. Anyway, ja imam priliku da je sad nabavim (ovde, kod nas). Ponavljam
da ne znam da li je rađena za amere ili za Evropu (čak ne znam ni da li postoje različite verzije ili je samo izdata u različito vreme)

Dimo
15.1.2006, 22:26
Ako je budes kupio,iznesi utiske ovde,voleo bih da vidim vredi li odlaska do prodavnice i davanja krvavo ustekanih para:D

Rocker
16.1.2006, 11:41
Pa baš zato se i dvoumim! Mislio sam da je neko već probao čim je ima kod nas. Ali neko mora da bude prvi:rolleyes: To će ionako biti za par dana.Preneću vam svoja zapažanje što objektivnije.

Boranija
3.4.2006, 15:22
Ok, ja sam igrao igru i vec duze vreme je u prodaji. Nije losa (grafika je malo konzolaska ali ajde sad...), najvece zamerke su upucene na ogranicen br. save-ova u toku 1 misije i na sponovanje neprijatelja u velikim kolicinama. Ako ti to ne smeta, mozes dobro da se zabavis.

Dimo
3.4.2006, 16:29
Ok, ja sam igrao igru i vec duze vreme je u prodaji. Nije losa (grafika je malo konzolaska ali ajde sad...), najvece zamerke su upucene na ogranicen br. save-ova u toku 1 misije i na sponovanje neprijatelja u velikim kolicinama. Ako ti to ne smeta, mozes dobro da se zabavis.
1.Spawnovanje neprijatelja je bilo izrazeno i u prethodnim delovima(doduse malo je ublazeno u Vietnamu,ali je u Desert Stormu 1 i 2 bilo izludjujuce).
2.Koliki je broj save-ova u toku jedne misije?Ako je 2,to je ok,do sada je tako bilo u svim Conflict igrama,to te samo navodi da budes uporan i da razmisljas gde da snimis.A pridodaje umnogome i tezini igre :)

Boranija
4.4.2006, 13:06
OK, rekao sam ja da ako ti ne smeta spawnovanje (pogotovo ako si se na to navikao u prethodnim delovima), svidece ti se igra. Inace broj save-ova zavisi od nivoa tezine (na najtezem mislim da je 2).

Dimo
4.4.2006, 17:04
Na najtezem 2???Pa onda je na srednjem nivou sigurno moguce 3-4 puta snimiti poziciju sto automatski cini igru mnogo laksom i oslobadja dosadnog prelaska teskih delova ponovo.U prethodnim delovima igre mogla se snimiti pozicija samo dva puta,nebitno od nivoa tezine.

Dimo
26.8.2006, 12:05
Nema sile da mogu da pronadjem ovu igru,da se ne zove mozda Conflict:Global Teror,je li to to?

Rocker
26.8.2006, 22:17
Nema sile da mogu da pronadjem ovu igru,da se ne zove mozda Conflict:Global Teror,je li to to?
Veruj mi, pojma nemam! Nisam nabavio igru. Čak se ni ne sećam da sam postovao...onda sam video datum! Pršlo je više od pola godine, nisam igrao i sad nemam pojma o čemu se zapravo radi!:to_care:

Dimo
26.8.2006, 23:29
Jbg,izgleda da Pivotal Games nije cuo za marketing...

Dimo
2.9.2006, 17:20
Konacno mi je ova igra dopala saka,trenutno igram sedmi level u nekom porusenom cecenskom gradu.Ono sto sam odmah primjetio je da su strahovito iskomplikovali igru,nevjerovatno.Komanda "Hit the dirt" koja se u Conflict:Vietnamu zadavala jednostavnim pritiskom tastera "B",ovdje se prvo mora kliknuti desni taster misa i dok se to drzi pritisne se "5".Glupost.Tako je i sa ostalim znacajnim komandama "Follow me","Hold on",davanje naredjenja.Posebno iritira ova komanda sa pracenjem saboraca,u "Vietnamu" je dovoljno bilo pritisnuti taster "V",ovdje ide nesto slicno kao sa Hit The Dirt...
Grafika je malo poboljsana,ne mnogo,uglavnom se nivoi(ne svaki) odigravaju u zgradama,napustenim fabrikama i slicno sto je po meni korak unazad u odnosu na prethodne djelove jer ko voli rostiljanje po hodnicima i nuklearnim elektranama?Nivoi su prilicno raznovrsni,ponekad u sumi,nekad u gradu(metro,kancelarije i sl),ali kao sto sam vec pomenuo uglavnm u fabrikama.Negdje u cetvrtom nivou gine Foley,stari friend jos iz proslog nastavka,pa ko je volio njegov snajper morace da se oprosti od daljinskog skidanja oponenata :) Na srecu,pojavljuje se umjesto njega neka djevojka Serman,mada je teze uzivjeti se u njen lik.

Phoenix
15.9.2006, 18:00
Igrao am je ali mi se nesvidja (za moj ukus nevolim trece lice niti da daozivam tim):a_whistli :a_whistli

Dimo
16.9.2006, 12:11
Ova igra ni nije za one kojima se loze samo na besomucno krljanje svega sto se krece,vec za one sa mao strpljenja i osjecaja za planiranje akcije ;)

MarKaba
6.5.2008, 12:01
Izvinjavam se što pokrećem staru temu, ali da nebih otvarao drugu temu ....

Kako dalje!?!?!?

Zaglavio sam se na III nivou "PayBack"

Spasio onoga koga treba, Obeležio metu (rezervoare) koje avioni treba da gađaju, pokupio ekipu na sredinu gde treba helikopter da sleti valjda i ... evo dva dana ništa se ne događa.
Kao da nisam obezbedio zonu za helikopter a neznam šta da mu radim dalje.

Hvala na pomoći.

Сухой
7.5.2008, 19:01
Jel' neko nešto zna o ovoj igri?Možda neko igrao?Imam priliku da je nabavim, ali ne znam baš ništa o njoj. Na zvaničnom sajtu je samo klasičan marketing. Jel' bio možda opis ili najava u SK?Mrzi me da prelistavam? Koliko sam ja skapirao, liči na neki Delta Force, ali ne znam da li je shit kao neka američka paljevina tipa Heavy Marine Gunner ili je stvarno OK?Dakle...:confused:

Ja sam igrao Conflict: Desert Storm 2. Ti si neki Delta Force ili SAS i imaš 4 vojnika kojima upravljaš iz 3. lica. Možeš u toku igre kad god hoćeš da menjaš kojim ćeš da igraš (na 1, 2, 3 i 4:D). Preostaloj trojci možeš da daješ komande tipa "idi tamo", "idi ovamo", "gađaj", "obustavi" i ta sr***a... I sa ta 4 vojnika tokom igre pobiješ više neprijatelja nego u Call of Duty 1 i 2... Ali je interesantna igra.
A Global Storm je isto to samo si u današnjem vremenu i imaš crne uniforme umesto maskirnih pustinjskih. Ako se ne varam imaš i jednu ženu u timu, mada nisam siguran.

da li je shit kao neka američka paljevina

Naravno, kao i obično, ali vredi probati.


Mislim da ga je bilo od nekom od predhodnih SK-a, možda prošle godine ili tako nešto...

Dimo
7.5.2008, 19:57
A Global Storm je isto to samo si u današnjem vremenu i imaš crne uniforme umesto maskirnih pustinjskih. Ako se ne varam imaš i jednu ženu u timu, mada nisam siguran.
Da, ali ona dolazi tek posle 4-5 misije, kada gine stari saputnik snajperista Foley (koji se, pod razlicitim imenima provlacio jos od prvog Conflicta). Na kraju igre, odlaze da vide sta je bilo sa njim i pokusaju da ga spasu (u slucaju da je jos ziv). Da li se sta na nastavku price poradilo u najnovijem nastavku Denied Ops ne znam jer nisam igrao, ali sudeci po opisima, programeri su prilicno skrenuli sa dosadasnjeg kolosijeka...

Inace, igru svakako vrijedi odigrati (bilo koju iz serijala, moje preporuke su Desert Storm 2 i Vietnam) i nije gubljenje vremena, u najmanju ruku.