PDA

Prikaži potpunu verziju : Opet ista greška ĆČ


Psychon@ut
13.1.2006, 12:19
Ne znam da li ste primjetili ali u rubrici Net play Zimske Čarolije napravljene su iste greške kao i u decembarskom broju:NEDOSTAJU ĆČ!!!Ne znam šta se desilo sa njima?(slovima)Da nisu nestala u akciji:confused: :confused: :confused:

VojaM
13.1.2006, 17:57
Primetili smo (kad je izašao broj) ;)
Izgleda da se radi o tekstu koji je trebalo da uđe u prošli broj, ali je "ispao", tako da je sadržao onu grešku o kojoj smo već pisali...
Trebalo bi da se to više ne dešava, pošto smo locirali i rešili problem.
A kad se, bože zdravlja, pojavi Quark 7 koji konačno podržava Unicode...

Dimo
13.1.2006, 19:21
Ma to sa nedostatkom nekih slova i nije neki problem,samo treba malo vise vremena da se shavti sta ste hteli da kazete:D :D

bobi
13.1.2006, 19:46
Ne znam da li ste primjetili ali u rubrici Net play Zimske Čarolije napravljene su iste greške kao i u decembarskom broju:NEDOSTAJU ĆČ!!!Ne znam šta se desilo sa njima?(slovima)Da nisu nestala u akciji:confused: :confused: :confused:
Pa sta??????

voodoo_
13.1.2006, 20:49
Primetili smo (kad je izašao broj) ;)
Izgleda da se radi o tekstu koji je trebalo da uđe u prošli broj, ali je "ispao", tako da je sadržao onu greško o kojoj smo već pisali...
Trebalo bi da se to više ne dešava, pošto smo locirali i rešili problem.
A kad se, bože zdravlja, pojavi Quark 7 koji konačno podržava Unicode...
Quark ne podržava unicode?!? :eek:
Ju ju, koja neprofesionalnost, ko da NT postoji od juče...

Psychon@ut
14.1.2006, 0:09
Pa sta??????
Pa ništa:icon_lol: :icon_lol: .Ne smeta mi to toliko,ali samo ukazujem na grešku koju su napravili.Naravno ovo me neće spriječiti da čitam SK:mrgreensa

stojagrozny
19.1.2006, 17:12
Al' zato InDesign podržava Unicode...