PDA

Prikaži potpunu verziju : Kaspersky vs Zone Alarm


Marko069
13.1.2006, 3:08
Dali neko zna i dali mu se desilo isto sto i meni da Kaspersky 5.0 i Zone Alarm pro 5 i 6 nece da rade istovremeno to jest hoce dok ne krenem da se konektujem na internet i odmah posle toga se komp restartuje.Vjerovatno da postoji neki konflikt ali Kaspersky radi uz svaki drugi firewall koji sam koristio.

Reloader
13.1.2006, 3:33
Jeste meni. S tim sto je meni izletao plavi ekran. A to je pochelo (poodavno) kad sam instalirao (tad) najnoviji Kaspersky. Pouka-->baci to djubre i instaliraj NOD32

Marko_L
13.1.2006, 4:20
Meni je Kaspersky pravio problem sa čim god da je radio :)
Preporuka-->baci to đubre i instaliraj AVG :D

dzambo
13.1.2006, 5:06
Ako mislis na AVG free onda me malo cudi da ga preporucujes. Ja sam TOTALNO nezadovoljan sa tim programom! NOD32 ga ubio u pojam kad sam ga instalirao. 5,6 virusa je nasao + 6,7 trojanaca... Prosto sam se iznenadio da se vec tolko nakupilo. Dok sam ima AVG tu mi je "pomagao" ZoneAlarm anti-virus program koji se opet bolje pokazao i ako mu je prioritet firewall.
Jos sam "nov" medju soft/hard i nek ljudi ne uzimaju ovo moje misljenje zdravo za gotovo ali u cinjenice sam se uverio.

Marko069
13.1.2006, 19:19
Mnogi na forumu hvale Nod32,ja ga jos nisam isprobao ali mi se ne mijenja Kaspersky jer sam gledao test svih poznatijih anti virusa u 'mikru' i kaspersky se ubjedljivo najbolje pokazao.

Reloader
13.1.2006, 19:21
Reklama choveche... mene Kaspersky nekoliko puta TAKO iz*ebo da ga ne bih uzeo ni da ga proglase najboljim u univerzumu...

M@rin
13.1.2006, 20:47
mene Kaspersky nekoliko puta TAKO iz*ebo da ga ne bih uzeo ni da ga proglase najboljim u univerzumu...


Isto, toliko mehanickih restarta sam napravio, toliko manijacnih gasenja masine, i to sve zbog KAV skeniranja. Ubacim DVD sa podacima, LOODILOOO, da cekam sat vremena da sve proveri 3X.

NOD NOD i samo NOD!

Wild Boy
13.1.2006, 21:14
Verzija 5.0.(0)27 ,nisam siguran, ima neke probleme pa i nemogucnost rada sa ZA. Ako imas doticnu verziju Kav-a menjaj je za neku drugu ili instaliraj NOD32 sto je mnogo bolja opcija

ilidan
17.1.2006, 12:34
KAV ima ugradjeni firewall, a posto dva firewalla ne mogu da rade zajedno, iskljuci ga. U KAVu se zove Protection against network attacks. U pro verziji se nalazi u Settings>Real time protection. U personal verziji je negde u Settings>troubleshooting, nisam siguran. Ovo je, inace, vrlo poznat problem.

harmon
17.1.2006, 21:51
KAV ima ugradjeni firewall, a posto dva firewalla ne mogu da rade zajedno, iskljuci ga. U KAVu se zove Protection against network attacks. U pro verziji se nalazi u Settings>Real time protection. U personal verziji je negde u Settings>troubleshooting, nisam siguran. Ovo je, inace, vrlo poznat problem.
Apsolutno! I meni se desavalo da se komp restaruje kada pokusam da se nakacim na internet i problem sam resio upravo tako.:worshippy

Johny Atos
17.1.2006, 23:09
Otvorish kasperskog -> settings tab ->configure real-time protection -> real time protection settings -> disable protection against network attacks. Ovo je za personal verziju, mada je slichna procedura i na personal pro. KAV sasvim lepo radi sa ZA(P).