PDA

Prikaži potpunu verziju : MP3 vs. MP4


Alek92
12.9.2007, 11:30
Danas sam otisao da kupim MP4 player, RedCat, ali kada sam dosao u radnju (Shrooms, Obrenovac) prodavac, licni poznanik mog oca i jako dobar decko, mi rece da su prestali da prodaju ovu vrstu plejera, tj. MP4 plejere uopste jer se na svakih 100 60 pokvari i nosi u servis.

Preporucio mi je da se raspitam i da mi je bolje da kupim MP3 player. Meni to, sta vise, i odgovara, jer mi citanje video fajlova nije bitno.

Da li neko moze da mi preporuci koji MP3 plejer da kupim, do 6.000 dinara, sa najmanje 1GB memorije i brzim prenosom podataka sa racunara na sam MP3 uredjaj. Ili da mi da sajt na kome bih sam mogao da kopam i raspitam se.

Thanks. :ciao:

Sasa90
12.9.2007, 12:11
Pa mozes da kupis ona MSI ov mp3 kojem mozes da prosirujes memoriju do 2 GB. Ja imam taj ali sa 1 Gb om. Mp3 player kosta 1000 dinara + SD memorijska kartica. Savrsen je za pustanje muzike.

Dyca
12.9.2007, 12:16
Moje preporuke idu za Creative i Apple modele..ti vidi koj ti se uklapa u budzet..ali ja samo mogu da ti kazem da je zvuk savrsen kod oba proizvodjaca..Ja imam novi iPod shuffle i prezadovoljan sam,mada mislim da on kosta 10 eura vise...Pogledaj sta ti odgovara od ova dva proizvodjaca i pazari..mozda postoje jos neki kvalitetni uredjaji,ali ja se ne bih kockao vec bih kupio provereno..pozz

nikola87
12.9.2007, 12:23
moja preporuka ide za mp3 plejer iz razloga sto mi nije jasno cemu sluze ovi jeftiniji mp4 plejeri na kojima ne moze da se gleda film jer je mali ekran, takodje ekran nije nekog kvaliteta pa nije pas najpogodoniji ni za slike..sve u svemu ja bih radije uzeo neki od creative mp3 plejera koji sada mogu da se nadju za relativno male pare(50-80E)

Alek92
13.9.2007, 7:54
Hvala momci. Sad cu da pregledam malo po netu.