PDA

Prikaži potpunu verziju : problemi sa titovim pionirom 110!


VeNoM
13.1.2006, 2:00
o čemu se radi
drugar ima rezalo i sve je ok dok reže ...
ali problem nastaje kada počinje da reže dvd film npr neki original reže reže i stane npr na 31% i crkne disk...ali uvek je tako...kada se proba nešto drugo on reže do kraja normalno.....
ja mislim da je do firmware tj da treba da se uradi update
e sada ako je to to...ima li neka adresa da se skine taj update.....

holodoc
13.1.2006, 2:08
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=27001#post27001

arsa
13.1.2006, 5:30
Mozda sam okasnio al na zvanicnom sajtu peoneera imas firmware...
Ja imao problema sa 109-kom, a i dalje ih imam... :(

VeNoM
13.1.2006, 16:47
imaš problem ovog tipa ili???

Kum Ruzvelt
22.1.2006, 18:54
Chekic, pa po njemu ili po prodavcu. Imao sam ga sedam dana, po preporuci urednika jednog od domacih PC magazina, kome cu da preporucim batine kad ga nadjem. (Pretnja prodavcu je jeftinije resenje.)

Heinz
23.1.2006, 0:39
problem nastaje kada počinje da reže dvd film npr neki original reže reže i stane npr na 31% i crkne disk...ali uvek je tako...kada se proba nešto drugo on reže do kraja normalno.....

Kojom brzinom reže DVD-R a kojom brzinom čita DVD original? Ako je film, možda čitač ima rip-lock na recimo 4x.

Savet: napravi image od DVD filma, pa ga sreži. Za te operacije, preporuka: DVD Decrypter programčić.

nsAce
24.1.2006, 0:15
I moj drug ima isti problem. Svaki drugi disk mu zavrsi u kanti za djubre. Odneo ga je na reklamaciju pa sad ceka rezultat. Tako je kada slusate "PREPAMETNOG - ALLMIGHTY(receno njegovim jezikom)" Kuzmu. Garant on u svojoj firmi valja Pioneera pa je tako zalegao za njega. Pioneer 109 je jedan od najlosijih uredjaja od ove firme. 110-ka je kudikamo bolja ali i dalje dobija negativne kritike u casopisima i na internetu.

VeNoM
24.1.2006, 1:17
nadam se da firmware rešava ovaj problem.....iskreno...