PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc oko softvera za stripove


Alek92
8.9.2007, 20:35
Hteo bih malo ovim da se zanimam ali ne znam koji softver da koristim. Interesuje me neki softver koji ce mi olaksati rad (ne znam... recimo razni efekti, rad sa slojevima, laksa i brza izrada slika). Dakle, treba mi neki softver za pravljenje stripova, neki BESPLATAN softver i da nije prevelik, 30MB vrh (znate, dial up)...

Hvala! :ciao:

freeminder
8.9.2007, 23:25
Nemoj da shvatish pogreshno moj komentar, ali mislim da za iole ozbiljan strip, sa kojim zelish da se istaknesh ne treba da radish po klisheima ..... jer ti klishei ti sputavaju tvoju kreativnost!

Pozzzz

Johnny
8.9.2007, 23:35
Nemoj da shvatish pogreshno moj komentar, ali mislim da za iole ozbiljan strip, sa kojim zelish da se istaknesh ne treba da radish po klisheima ..... jer ti klishei ti sputavaju tvoju kreativnost!

Pozzzz


Pa izgleda da ne trazi templates, nego program za crtanje. :) Samo mi nije jasno sta ce tema u web lokacijama. :confused:

freeminder
8.9.2007, 23:42
Ako to trazi, onda to nema nikakvog smisla .... mislim, isto kao da se trazi program za dizajniranje automobila.....ovo sam naveo jer sam pre dva dana gledao emisiju o auto dizajnerima u kojoj jedan od njih navodi da "Upotrebom nekih od vrhunskih programa PC programa necete postai auto dizajneri. PRvo treba da imate viziju,ideju shta zelite da stvorite. Potom da tu ideju znate da prenesete na papir. Tek onda dolazi na red kompjuter, kada treba da se finishira rad......" .....understand?

Alek92
9.9.2007, 11:28
Ako to trazi, onda to nema nikakvog smisla .... mislim, isto kao da se trazi program za dizajniranje automobila.....ovo sam naveo jer sam pre dva dana gledao emisiju o auto dizajnerima u kojoj jedan od njih navodi da "Upotrebom nekih od vrhunskih programa PC programa necete postai auto dizajneri. PRvo treba da imate viziju,ideju shta zelite da stvorite. Potom da tu ideju znate da prenesete na papir. Tek onda dolazi na red kompjuter, kada treba da se finishira rad......" .....understand?

a vi kao znate da ja nisam spreman... to mi se mota jos od kada, i papir sam savladao jos davno... zato ocu da vezbam sa necim jednostavnijim pre nego sto krenem sa nekim komplikovanim programima.