PDA

Prikaži potpunu verziju : MP4 Converter


alradeta
8.9.2007, 0:09
Molim vas pomozite! Koji je najbolji besplatni MP4 Converter? Program koji trazim (ako postoji) bi trebalo da konvertuje najpoznatije video formate (avi, mpeg, wmv, mov i td.) u MP4, i da ima odabir rezolucije, video i audio bitrate-a output fajla. Nemojte samo da mi kazete da je to ostvarenje kompanije Jodix, jer njihov MP4 Converter nije nizasta (konvertuje samo avi i mpeg (ne i wmv) fajlove i uz to kod nekih fajlova nakon konverzije zvuk kasni za slikom).

vaskotv
8.9.2007, 0:19
Super © (http://www.erightsoft.com/SUPER.html) converter.Jedan od najjboljih po meni konvertora za sve moguce formate,josh je i free:ciao:

glitch
8.9.2007, 4:31
Ja imam pozitivno iskustvo sa MediaCoder-om (mislim da je aktuelna verzija 0.6.0, nema sanse da sad postavim link). Besplatan, nekih 20 MB tezak. Svaka preporuka.

bane81
9.12.2007, 21:15
moj mp4 podrzava smv format da li neko zna neki konvertor za taj format???

MareZinjo
9.12.2007, 21:56
Bane i moj mp4 isto podrzava samo SMV,zar nisi dobio neki CD sa njim na kom je konverter.Trazio sam na netu gde ima da se skine ovaj moj (koji radi) al svi se placaju potrazicu jos pa cu da ti javim ili mi ostavi msn ako oces da ti ga posaljem.

bane81
11.12.2007, 11:51
Meni su dali adresu na netu na kojoj ima player za ovaj moj mp4 ali je predvidjen za Vistu a ja je nemem kod mene?