PDA

Prikaži potpunu verziju : Uklanjane Win32.Agent.pz


wolfgm
7.9.2007, 10:41
Potrebna mi je pomoc, jer sam kod prijatelja pokusao da uklonim poveci broj adawera koje je nesrecnik pokupio na nekim (verovatno) xxx sajtovima, pa se nadam da je vec neko imao problem sa ovom glupuscu zvanom Win32.agent.pz koju sam pokusao da otklonim kombinacijom Ad-awere 1.6 SE i Spybot - Search & Destroy 1.4 sa najsvezijim updateom a kasnije i sa novijim vezijama Ad-aware 2007 i Spybot - Search & Destroy2007. Sve nezeljene objekte sam uspesno uklonio, sem ovog pomenutog.Help!!!!:n-cc2:


servus Goran Mlosevic

jagodanbg
7.9.2007, 12:05
probaj sa:
E posle 'redovnog" probanja svega i svacega jedina stvar koja je imala ucinka je
"Smithfraudfix (http://www.bleepingcomputer.com/files/smitfraudfix.php)" iz safe moda ...bio je to prokleti trojanac Zlob :icon_evil

Ok je sada i da znate kako cete ako slucajno krene taj Fake System Alert!

Jos jednom hvala svima koji su pritekli u pomoc... :ciao: :tapsh:

Orvel
7.9.2007, 12:36
Potrebna mi je pomoc, jer sam kod prijatelja pokusao da uklonim poveci broj adawera koje je nesrecnik pokupio na nekim (verovatno) xxx sajtovima, pa se nadam da je vec neko imao problem sa ovom glupuscu zvanom Win32.agent.pz koju sam pokusao da otklonim kombinacijom Ad-awere 1.6 SE i Spybot - Search & Destroy 1.4 sa najsvezijim updateom a kasnije i sa novijim vezijama Ad-aware 2007 i Spybot - Search & Destroy2007. Sve nezeljene objekte sam uspesno uklonio, sem ovog pomenutog.Help!!!!:n-cc2:


servus Goran Mlosevic

Ja sam ga ocistio sa nekim online skeniranjem(bar mislim da sam ga ocistio).Neko je ovde na forumu predlozio par sajtova pa reko' da probam.
Inace, ni NOD ni Spybot ni SE mi nisu pomogli.Taj trojanac je jedan od gorih.

Skols
7.9.2007, 12:38
probaj ovaj sto je jagodanbg predlozio,par njih je uspelo tako...
ne znam da li si probao sa Avira AntiVir-om ja ga koristim duze vreme i nisam imao nikakvih problema sa internet-gamadi...

wolfgm
7.9.2007, 19:33
Hvala svima!!!!!:tapsh::alealeee:

jagodanbg
7.9.2007, 20:39
Nisi nam rekao kako si ga se resio!?