PDA

Prikaži potpunu verziju : Crime Scene istrazivacka igra?


Wolverine
5.9.2007, 14:41
Ima li neka igra tipa CSIa gde se istrazuju zlocini, al da bude duza?

WhenDarknessFalls
5.9.2007, 15:09
Bas na taj kalup ne (koliko ja znam). Eventualno bi ti se svideo Indigo Prophecy, koji je po svima umnogome i bolji od CSIa. Ili ako ti je bitnija dobra prica, Call of Cthulhu. Scratches takodje. Proguglaj malo o ova 3 naslova, svidece ti se nesto sigurno... :ciao:

Shlaymara
5.9.2007, 15:39
Ako si odigrao sve CSI igre (ima ih 4 a peta samo sto se nije pojavila), mozes da probas i Law & Order: Criminal Intent koja je na slican kalup kao i CSI igre. S tim da je kod mene bila jaaako nestabilna (izletanje na desk, zamrzavanje...). Ostale igre iz L&O serijala nisam igrao pa ne znam kakve su i da li valjaju.

Insecticide
5.9.2007, 18:41
Pise se istrazivacka igra a ne iZtrazivacka,toliko od mene :ciao:

caine
5.9.2007, 19:04
Je l' si probao ovu (http://www.flash-game.net/game/1737/csi-mind-prison.html) flash avanturu, takodje radjenu po CSI seriji? Ja nisam igrao, pa ako probas, javi kakva je... :)

A avantura u kojima istrazujes zlocine ima na tone... probaj npr. Sherlock Holmes: Secret of the Silver Earring i SH: Case of the Rose Tattoo (Awakened je shit :()

carobnjak
25.9.2007, 23:20
Od avantura tesko da ima nesto sto moze da se potera na XP-u. Mozda bih te zainteresovala Still Life. Devojka jurca masovnog ubicu(e),odlicna grafika,odlicna prica,ocajan kraj.
Ili mozda da probas shooter Condemned: Criminal Origins™, nije avantura ali ima odlicnu pricu i atmosferu,istrazivanje i makljazu :)

zoran845
25.9.2007, 23:32
Od avantura tesko da ima nesto sto moze da se potera na XP-u.

:confused:?????

DeCoy
25.9.2007, 23:42
Verovatno je mislio na starije igre...

Recimo Police Quest serijal je sasvim OK...

Pjanovic
26.9.2007, 1:01
Od avantura tesko da ima nesto sto moze da se potera na XP-u. Mozda bih te zainteresovala Still Life. Devojka jurca masovnog ubicu(e),odlicna grafika,odlicna prica,ocajan kraj.
Ili mozda da probas shooter Condemned: Criminal Origins™, nije avantura ali ima odlicnu pricu i atmosferu,istrazivanje i makljazu :)

Still Life toplo preporucujem. Inace ova igra je nezvanicni nastavak Post Mortem-a. Glavna junakinja Still Life-a je unuka glavnog lika Post Mortem-a.
Mozda je cak Post Mortem i bolja igra...

P.S. @carobnjak
Kaze se mozda bi te zainteresovala...
Ja bih, Ti bi, On bi, Mi bismo, Vi biste, Oni bi...
Covek se uci dok je ziv :dedica:.