PDA

Prikaži potpunu verziju : Nivo tezine u LOTR 3


Dimo
12.1.2006, 13:08
Resio sam da posle duzeg vremena ponovo predjem Lord of the Rings:Return of the King,svidela mi se kad sam je prvi put igrao.Problem je sto mi je u options nivo tezine stalno namesten na hard!Pokusavao sam 100 puta da ga vratim na normal ili easy,ali cim izadjem u glavni meni,vrati se na staro.Verovatno bih igru i ovako mogao da predjem,ali necu da se mnogo nerviram oko nje(posebno jer se snimanje vrsi po sistemu checkpointa).Zna li ko kako da resim ovaj problem bez skidanja patcha sa Interneta(ne znam da li ga ima uopste)?

holodoc
12.1.2006, 14:00
Imaš na netu i patch i trenere. Ja sam već napomenuo u sekciji Najteže igre da mi je ovo bila najteža igra koju sam ikada igrao.

Dimo
12.1.2006, 16:37
Pa zato sto mi nekako najvise ide ovde,nije bas akciona igra,a ni upravljacka simulacija:icon_mrgr Nece valjda nikome smetati ovde,ako moderatorima bude smetala neka je premeste:)

REDisLAW
12.1.2006, 19:54
@holodoc
Lepo rečeno...
472
I meni je ova najteža igra, mada mi je malo falilo da je pređem celu, al ajde...

holodoc
12.1.2006, 20:33
@REDisLAW

Dobar ti je ovaj smajli. Znaš li gde bi mogao da ih skinem u većoj količini a da nisu neki "instalateri" sa neta. Treba mi za moj forum:icon_lol:

A da ja sam je prešao uz pomoć trenera.

Dimo
12.1.2006, 22:36
Ljudi nije vazno,ne treba da se raspravljamo:D Ako sam smestio ovo na pogresno mesto,neka moderatori premeste-Reloadere,ako tebi smeta mozes da zaobidjes ovu temu samo ne zelim da se svadjamo:)

bobi
12.1.2006, 23:04
Ljudi nije vazno,ne treba da se raspravljamo... samo ne zelim da se svadjamo:)

Uh bre, srce si mi rastuzio ovako dobrocudnim postom.
Mozes li ti uopste da ubijas orke u LOTR?
Imas jednu pozitivnu od mene.
Ziv bio.

Dimo
13.1.2006, 12:52
Uh bre, srce si mi rastuzio ovako dobrocudnim postom.
Mozes li ti uopste da ubijas orke u LOTR?
Imas jednu pozitivnu od mene.
Ziv bio.

Pa ne zovu me uzalud Dobrocudni Dimo:icon_mrgr
Mogu da ubijam orke,problem je sto mi je nivo tezine stalno namesten na hard pa mi trebaju konjski zivci da predjem jedan level,a mrzim da skidam patcheve i trenere sa neta stalno mi uz njih dodje gomila adwarea i slicnog djubreta.

REDisLAW
13.1.2006, 20:07
ALO BRE LJUDI! ŠTA SE SVAĐATE! DOŠLI STE NA FORUM, A NE NA ZADUŠNICE!
475
@holodoc
Ja imam pretraživač mywebsearch, i u sklopu njega imam Smiley centar, i tu ih nalazim. Probaj da na Google kucaš mywebsearch program, i instaliraj ga... Neznam kako drugačije da ti objasnim...

101st Airborne
13.1.2006, 20:15
ALO BRE LJUDI! ŠTA SE SVAĐATE! DOŠLI STE NA FORUM, A NE NA ZADUŠNICE!
475
@holodoc
Ja imam pretraživač mywebsearch, i u sklopu njega imam Smiley centar, i tu ih nalazim. Probaj da na Google kucaš mywebsearch program, i instaliraj ga... Neznam kako drugačije da ti objasnim...


mywebsearch je negde na granici adware/spyware programa:icon_neut Ne bih ti ga preporucio. Ne znam da li tebi pravi probleme, ali meni je iskakao nepozvan, preusmeravao stranice itd. na starom kompu i ja sam ga (jedva) izbrisao smatrajuci ga za adware.

REDisLAW
13.1.2006, 20:29
Pa ja ga i ne koristim... nego samo zbog smajlija... i ne pravi probleme. Kaspersky odrađuje poso'...

Reloader
13.1.2006, 20:32
Zar ti nije dovoljno ovih ~20 smajlija na forumu nego moras nove da ubacujes? cccc... :D :D :D

REDisLAW
13.1.2006, 20:44
Zar ti nije dovoljno ovih ~20 smajlija na forumu nego moras nove da ubacujes? cccc... :D :D :D

Pa ne... znaš kako... ja to sa emocijama. Razumeš?!

Dimo
13.1.2006, 23:25
Emocije su bitne u svakom poslu,razumes:icon_mrgr

Patton
14.1.2006, 21:07
Prvo svadjanje a onda caskanje o smajlijima?
Drzite se teme u suprotnom zatvaramo radnju.

REDisLAW
15.1.2006, 19:40
Prvo svadjanje a onda caskanje o smajlijima?
Drzite se teme u suprotnom zatvaramo radnju.
Opaaaaaaa! Ovaj.... hmm... gde smo ono stali?507Aaaaaa...!!! Da... Sa kim najviše volite da igrate?

Dimo
16.1.2006, 21:21
Kad ne mogu da maknem j*b*n* nivo tezine sa Hard,svejedno mi je:mad:

Puna
23.1.2006, 11:49
Ja mislim da ti je patch jedino resenje:(

REDisLAW
23.1.2006, 20:35
Kad ne mogu da maknem j*b*n* nivo tezine sa Hard,svejedno mi je:mad:

Da, to je glupo. A ja se čudim što biju ko nenormalni...

Ocelot
4.4.2006, 0:11
I ja sam imao slican problem sa tom igrom. Pored toga sto nisam mogao da promenim nivo tezine, takodje nisam mogao ni da izaberem nijednog lika osim Sema. izgleda da je igra bila malo "nedovrsena" :confused: pa sam nasao drugu kopiju. E tada sam je presao ko iz sale, i otvorio sve skilove za sve likove.

Dimo
4.4.2006, 16:58
Thanks,Ocelot,ovo sa Semom se i meni desava,izgleda da i ja imam tu "nedovrsenu verziju".Sad necu morati da skidam patch sa neta,naci cu drugi disk.Poz.