PDA

Prikaži potpunu verziju : Fujitsu Data Recovery


miomir
23.8.2007, 13:30
Dali postoji program pod ovim nazivom Fujitsu Data Recovery (http://www.mycity.co.yu/Aplikacije/Fujitsu-Data-Recovery.html).Procitao sam u rubrici pitanja citalaca.

glitch
23.8.2007, 23:03
Postoji. A ako pitas gde moze da se nadje (makar u demo/trial verziji), kazem ti da bih i ja to voleo da znam...

Predrag Stankovic
23.8.2007, 23:34
Mozda na Rapidu uz dosta srece

ForceWare
23.8.2007, 23:38
Nema tamo džabe tražite. :D

miomir
24.8.2007, 8:47
U rubrici pitanja citalaca jednom sam procitao u odgovoru da je to najbolji program .

glitch
24.8.2007, 10:26
Bilo je vise puta. ;) Videcemo koliko je dobar... ;)

miomir
25.8.2007, 11:13
Kako da probam kada nema nigde da se skine.

LoneWolf
25.8.2007, 12:25
I ja trazim od juce ali bezuspjesno...

JovanK
25.8.2007, 12:44
I ja trazim od juce ali bezuspjesno...

Na torentima i rapidu ga nema. Probao i sa DC++ ali nema. jeste li vi sigurni da ovo uopšte postoji, nije moguće da niko nema ovaj program.

ForceWare
25.8.2007, 13:02
Aman ljudi jel treba ja da crtam? Izgleda da moram.
http://i.afterdawn.com/v3/news/emule_logo.jpg

LoneWolf
25.8.2007, 13:39
Aman ljudi jel treba ja da crtam? Izgleda da moram.
http://i.afterdawn.com/v3/news/emule_logo.jpg

Pa kad vec "crtas",budi tako dobar i skini god damn program,postavi ga na rapidshare i zavrsi "crtez" do kraja.:dedica:

glitch
25.8.2007, 13:50
Rekao ti je dovoljno. Pa, mozes valjda nesto i sam?

ForceWare
25.8.2007, 13:54
Pa kad vec "crtas",budi tako dobar i skini god damn program,postavi ga na rapidshare i zavrsi "crtez" do kraja.:dedica:
I šta onda, ti i ostali dobijete program a ja isključenje ili opomenu. Ne ide to tako. Malo sam ja smarter da bih to uradio :D
Piratski softver i sajtovi („warez”) zabranjeni su u bilo kakvom obliku (pominjanje, reklamiranje, prilozi uz poruke, linkovi...). Zabranjena je i bilo kakva diskusija na temu nelegalnih radnji, posebno kad je reč o nelegalnoj upotrebi ili kopiranju softvera. Namerna zloupotreba će se kažnjavati. Ocena da li se radi o takvim temama predstavlja diskreciono pravo moderatora i administratora foruma.
Jbt znam napamet ovo...:) BTW ovo mi je omiljeni citat.:)

LoneWolf
25.8.2007, 16:28
I šta onda, ti i ostali dobijete program a ja isključenje ili opomenu. Ne ide to tako. Malo sam ja smarter da bih to uradio :D

Jbt znam napamet ovo...:) BTW ovo mi je omiljeni citat.:)

A za sta sluzi PM? :D
Nece niko da te iskljuci/opomene ako das link ka DEMO verziji.:dedica:

miomir
27.8.2007, 19:45
zasto se niko ne javlja iz casopisa SK jer sam tamo procitao o tom programu i to u rubrici pisma citalaca.

ForceWare
27.8.2007, 20:01
A za sta sluzi PM? :D
Nece niko da te iskljuci/opomene ako das link ka DEMO verziji.:dedica:
To ti misliš da neće da me isključi. Dobijao sam opomene i za manje.
Nema linka ka demou mogu da ubacim samo link ka full verziji koja ne postoji kao klasičan download već moraš iskoristiti p2p i jeliti gore navedeni program eMule.

@miomir neće ti se niko ni javiti jel niko iz SK-a ne rastura warez software.(bar ne ovako javno :))