PDA

Prikaži potpunu verziju : Kako pokrenuti ES ekstenziju


janc
22.8.2007, 22:17
Pozdrav,
Nabavio sam juče AutoCad 64bit i imao sam sta da vidim nalazio se u ES ekstenziji za koju nisam ni cuo da postoji. Dali neko zna kako se ona pokrece i dali uopste postoji.
Pozdrav i unapred hvala:aplauz:

Marko_L
22.8.2007, 22:50
Kod ovakvih situacija uvek se prvo obratim FileExstension sajtu i on izbaci ovo
http://filext.com/file-extension/ES
Doduše, ne verujem da će ti nešto pomoći, jer izgleda da ta ekstenzija i nije nešto zastupljena. A odakle si nabavio program ? Obično uz većinu programa ide readme fajl ili nekakvo uputstvo kako instalirati program. Ako je u pitanju jeftinija varijanta, možda treba se renejmuje ekstenzija ili tako nešto.

ForceWare
22.8.2007, 23:12
Probaj ubaci ga tako u Daemon Tools. Trebalo bi da ga prepozna i pored loše ekstenzije.

janc
23.8.2007, 0:28
Nista od Daemon Tools, To malo stosu napisali u kombinaciji Spanskoengleskog nisam razumeo posto mi i pravi Engleski nije jaca strana.
U svakom slucaju hvala valdace neko koje imao sa tim iskustva priteci u pomoc.
Pozdrav

ForceWare
23.8.2007, 0:39
Pa okači readme da vidimo.

_RaZoR_
24.8.2007, 23:23
Pozdrav,
Nabavio sam juče AutoCad 64bit i imao sam sta da vidim nalazio se u ES ekstenziji za koju nisam ni cuo da postoji. Dali neko zna kako se ona pokrece i dali uopste postoji.
Pozdrav i unapred hvala:aplauz:

Nisam neki strucnjak oko toga, ali ovo 64 bit mi malo "bode oci".
Mozda ti imas 32 bitni racunar pa onda ne mozes to otvoriti.
Nisam siguran, napominjem, nisam strucnjak :D

ForceWare
25.8.2007, 0:12
Ekstenzija nema nikakve veze sa 32bitnom ili 64bitnom verzijom programa ili OS-a.
Mada moze da ima problema da uopste pokrene taj Autocad na XP-u.
Naravno ako uspe da ga otpakuje iz te ekstenzije.
A ako ne uspe da ga pokrene iz .es ekstenzije neka "pronadje" drugu verziju sa nekom normalnom ekstenzijom.

M1los
25.8.2007, 0:12
@ Razor
Bilo 64-bitni, bilo 32-bitni, ekstenzija ES se ne može otvoriti :)

ForceWare, sporije kucaj ;)

janc
26.8.2007, 21:22
Da skratimo pricu toje neka spanska varijanta, nabavio sam AutoCad 64bit englesku verziju i ubacio u masinu i sljaka. Sutra cu da malo poradim i da vidim dali ima neke prednosti ili je sve to isto samo drugo pakovanje.
Pozdrav svima i hvala na pokusaju dami pomognete:aplauz::aplauz
Da inace toliko mogu da razlikujem Win 32bit i 64bit