PDA

Prikaži potpunu verziju : Grand Prix 4


Fekundus
11.1.2006, 2:21
Ej vozacko drustvo jel jos neko ljubitelj Grand Prix izdanja?443

Ako neko zeli da mu posaljem 2005 mod neka se javi (272 mb).Jedini problem je sto je na nemackom:(

Screenshots?

Psychon@ut
13.1.2006, 11:59
Ma kakav Grand prix.Svi ti sada furaju NFS most wanted:icon_mrgr a i kad je bio aktuelan igrao sam F1 challenge:icon_lol:

Fekundus
13.1.2006, 21:38
Da ali NFS nema nikakve veze sa simulacijom....

mniz
13.1.2006, 22:47
a kako kume da posaljes ti taj demo? na pp neverujem da moze .na imail nemoze..ako sam te ja dobro razumeo?ti os da posaljes nekom Grand Prix 2005 mod?

Propeler
7.4.2006, 13:45
Pozdrav ljubiteljima F1. Gledam topic o Richard Burns reliju i sviđa mi se to što su oni organizovali neki mini challenge sa obaranjima rekorda staze i sl. Moj predlog je da i mi, ljubitelji F1 GP4, uradimo nešto slično. Verujem da ima još vas koji, kao i ja, igraju tu igru već GODINAMA i znaju već svaku stazu napamet pa malo novog izazova nije na odmet. Evo, ja prvi čekam da neko baci neko svoje vreme za bilo koju stazu pa da mi da domaći zadatak. Izbor staze prepuštam izazivaču. :ciao:

Bojan
7.4.2006, 15:27
Ja sam ljubitelj GP serijala, i verujem da pored, mozda, HOMM 3-ke i GP serijala ne postoji igra koj sam duze igrao. Mada u poslednje vreme je ne igram. Sada mi je smesna zato sto nije ni blizu simulaciji voznje. GTR je neprikosnoven ali GP4 i dalje stoji medju mojim igrama :).

Propeler
7.4.2006, 16:15
Sada mi je smesna zato sto nije ni blizu simulaciji voznje.
Bez komentara. :boodala:

Bojan
7.4.2006, 17:17
Bez komentara. :boodala:
Pazi, ja sam ljubitelj pravih simulacija voznji i bash zato mi ona vishe nije zanimljiva. Zato sto ima bolje. Nije meni cilj da sto lakse udjem u krivinu nego da to uradim tako da bude sto blize realnosti ;).

ATI`
20.4.2006, 11:38
GP4 koriste vozaci F1 !!

Toliko o realnosti :D

Bojan
20.4.2006, 23:05
Koriste ih da bi uchili staze koje su stvarno verno prenesene.

Nadam se da si probao igru, s obzirom da sudiash o njenoj realnosti.... mada ne verujem. Svako ko je proba provalice da je predaleko od realnosti :).

Fekundus
29.5.2006, 21:00
http://gprf-team.ucoz.ru/

na ovom siteu cete naci mod za 2006*potrebna je besplatna registracija

ps/ne spamuju:)

Fekundus
29.5.2006, 21:00
Ajde Propeler daj neki najbrzi krug;)

Fekundus
29.5.2006, 21:01
ali staze 2005

Fekundus
29.5.2006, 21:02
stare vise nemam

Garson
29.5.2006, 23:42
Kakav je F1 Challenge 99-02?

Fekundus
31.5.2006, 7:14
meni licno je gp4 tri puta bolji pogotovo ako ces da igras preko tastature.A ako malo pogledas po internetu , videces da je gp4 najomiljenija F1 simulacija na svakom forumu:)

Propeler
31.5.2006, 19:07
Ajde Propeler daj neki najbrzi krug;)
Ohooo pa neko je podigao ovaj thread iz mrtvih. Nije mi trenutno instaliran GP ali obećavam za vikend pa ću onda da ti bacim neki domaći zadatak. BTW imam problem sa radeon drajverima u igri. Naime, u pauzama i prilikom učitavanja staze mi je crn ekran i igra strahovito secka na X800gto. Ako neko zna koje (starije) drajvere treba staviti bio bih mu zahvalan. Isti problem sam imao i sa 9600pro pre 1-2 god. Sa Gforce radi dobro i sa naj novijim drajverima ali... je nemam Gforce.
meni licno je gp4 tri puta bolji...
:tapsh:

Garson
1.6.2006, 1:22
meni licno je gp4 tri puta bolji pogotovo ako ces da igras preko tastature.A ako malo pogledas po internetu , videces da je gp4 najomiljenija F1 simulacija na svakom forumu:)
Ma znam da je GP4 do jaja, pratim taj serijal od GP2 , a pitao sam za F1 99-02 onako.

Bokile
1.6.2006, 9:31
Ja sam GP4 poklonio ortaku za rodjus,kao veliki je fan formule 1 pa da ucinim coveku,bila mu je u kompu svega 2 sata i obrise je manijak pa mi kaze,mrtav ozbiljan:"Ovo nije ni videlo pravu formulu,sta si mi ovo doneo?" :eek:

Nisam znao da li da placem ili da se smejem njegovoj gluposti...:kreza:

Bojan
1.6.2006, 10:01
Rekao bih da se zavaravate. GP4 nije prava simulacija Formule 1. EA F1 serijal je daleko bolja simulacija (ma da i on solidno odskache od realnosti). U GP4-orci bolidi prelako ulaze u krivine, jako se teshko zanose i jako lako kontrolishu. AI je poprilichno glup, ne postoje prave crne zastave, ostecenja automobila su katastrofalna... itd. Jedina stvar koja je za pohvalu je izvanredno uradjena promena vremena. Dakle igra stvarno nije dobra simulacija formule jedan, a to vam kaze ogroman fan Formule 1 i neko ko vozi GP serijal godinama :). To mi je inache najchesce korishcena igra na rachunaru :).

Propeler
1.6.2006, 11:10
@Bojan
Nisi u pravu za zanoshenje i prelako ulazenje u krivine. Ako iskljuchish opciju aceleration help ili tako nesto onda pri izlasku iz krivine malo vishe gasa i obavezno ti pobegne zadnji kraj. Problem je shto je preko tastature teshko voziti sa iskljucenom tom opcijom jer ne moze da se dozira gas kao sa pedalom nego imash samo pun gas i pustanje pa onda morash konstantno da pipkash A slovo na tastaturi u krivini da obrtaji ne padnu jako nisko a ako preterash onda ces se okrenuti. Po tom pitanju mislim da je skroz korektno uradjeno. U pravu si sto se AI-a tiche. Uvek se drze idealne putanje i ako ga pretichesh sa unutrasnje strane cesto znaju da te udare u temenu krivine jer slepo prate predefinisanu putanju. Kad su iza tebe onda su pametniji i ako su brzi pokusavaju na sve moguche nacine da te obidju dok kad su ispred tebe voze po sablonu.

Garson
2.6.2006, 2:22
Jel' probao neko takmicenje sa formulama (naravno nije F1) u Live For Speed S2? Mislim da je ono najblize simulaciji, stvarno je preteshko.

Bojan
2.6.2006, 11:07
LFS jeste najblizi simulaciji ali ne zato sto je pretezak nego zbog mnogo drugih stvari :).

Fekundus
2.6.2006, 15:57
Slazem se da se lako ulazi u krivine ali samo na tastaturi posto je onda uvek ukljucena steering help.
Ali kad se igra sa volanom (i iskljucenom pomoci u potpunosti(i u control opcijama steering help=0)onda je to sasvim druga prica.

Sto se tice AI , to sve stoji...

Propeler
13.8.2006, 17:22
Ajde Propeler daj neki najbrzi krug;)
Evo me, kasnim samo 2 meseca :D Tek sad sam našao instalacioni CD GP4 jer sam moj negde zaturio. Evo za Monzu, moju omiljenu stazu original instalacija bez modova.

BlackDragon
26.8.2006, 17:13
Drustvo imam jedan problem, naime kada pokrenem insalaciju GP4 sve ide dobro do nekih 56% a onda trazi disk 2 koji treba da ima LIEME.TXT.
Medjutim drugi disk nepostoji.

Sta da radim imate neki savet? :confused:

dodgeme
26.8.2006, 18:29
mislim da je ovo problem sa piratskom kopijom

holodoc
26.8.2006, 19:53
Ovo je česta pojava sa GP4 jer je u "piratskim" vodama kod nas (ali i u svetu) u opticaju verzija za koju je napravljen image sa neispravnim diskom. E sada ako je disk originalan (da li je? :)) imaš pravo na žalbu i zamenu ispravnom LEGALNOM verzijom ;) u suprotnom javi da uzmem metlu u ruke :)

PureBG
28.8.2006, 9:10
Problem je u "cudnim" slovima u imenu fajla koje ne postoje u engleskom jeziku. Koliko se secam trebao bi da ukljucis francusku tastaturu (ili spansku) i sve ce biti u redu. Ne secam se bas najtacnije, davno sam se s tim mucio a igra, hvala Bogu, ne trazi instaliranje posle svakog ubijanja Windows-a.

pRoskiLLz
16.9.2006, 22:50
Probaj da pokrenes search CD-a i da pokusas da nadjes taj fajl...
Ako ga nadjes (mozda je hide-ovan) ponovo pokreni instalaciju i kada ga bude trazio prekopiraj ga "manuelno" u instalacioni folder i posle toga nastavi instalaciju... Meni je upalilo 5-6 puta...:ciao:

HacKing
8.10.2006, 14:14
Skinuo sam mod 2006 za ovu igru sa www.gp4italia.org ali ne znam kako da ga instaliram. Da li neko ima iskustva sa ovim?

acok97
10.4.2009, 13:44
jeste malo glupo pitanje ali na koje dugme se mjenjaju pogledi
meni gleda iz pogleda vozaca a ja to nemogu nikako podnijeti
volio bih da bude na ono poziciji ko sto se vidi na televiziji
on board camera

tiho86
1.6.2009, 19:17
Ljudi pomagajte,inace razbijam i tastaturu i komp i sobu.Kako promeniti j...e kontrole na ovoj igri.Znaci promenim za voznju,ali nikako za ostalo(npr promena kamere itd)

Kova27
1.6.2009, 19:41
pa ovako, davno sam igrao gp4 i to standalone mod 2006 sezona bez originalne gp4 igre i sve je radilo bez problema, cak sam u taj mod instalirao i druge modove uz dosta muke i editovanja jer me mrzelo da skidam igru

instaliraj inst-gpxpatch393.exe (http://www.xs4all.nl/%7Ersdi/files/inst-gpxpatch393.exe) odavde http://www.xs4all.nl/~rsdi/download.html#gpxpatch folder od igre, zatim bi trebalo da se pojavi ikonica GPxPatch, pokreni pa klik na polje edit key binds, otvorice ti se notepad pa edituj kontrole kako ti volja

acok97
16.1.2010, 21:18
Koje je dugme za izlazenje iz boksa !!!!!!!! pojede mi zivce vise !