PDA

Prikaži potpunu verziju : Odcepiti od DVD-a.


todos
15.8.2007, 20:55
Imao sam neke VHS kasete koje sam kod nekog tipa prebacio na DVD.Posto su tu istorijski snimci iz polovine osamdesetih godina proslog veka vrlo su mi vazni,ali ne samo meni vec i likovima koji su tada snimani.Posto su snimci na kaseti od 2 sata bili relativno kratki,kada su prebaceni na DVD isto su iz jedna.Moje pitanje posle ovolikog uvodnog dela glasi.
Da li postoji sansa sa nekim programom da iseckam zapis sa DVD-ija i tako prebacim odsecak na novi DVD?I postoji li takva besplatna verzija?

Johnny
15.8.2007, 22:43
Jel' si samo narezao fajlove na dvd ili si bas napravio dvd-video sa VOB fajlovima? Ako je prvo onda zavisi od formata kojim ces programom iseci. Ako je dvd onda valjda treba da uradis stream fix pojedinacnih fajlova pa ih seckas kao MPEG2. :)

oluja
15.8.2007, 23:14
Najlakse ces to uraditi sa DVD Shrink-om (besplatan). Opcija Re-author. Prevuces Main Movie u levi prozorcic. Desnim dugmetom izaberes opciju Set Start/End Frames - Oznacis mesto pocetka i kraja isecka. I na kraju Backup.

todos
17.8.2007, 16:27
Najlakse ces to uraditi sa DVD Shrink-om (besplatan). Opcija Re-author. Prevuces Main Movie u levi prozorcic. Desnim dugmetom izaberes opciju Set Start/End Frames - Oznacis mesto pocetka i kraja isecka. I na kraju Backup.

Bio sam na ovom sajtu ,ali ne znam koji program da skinem???

Johnny
17.8.2007, 17:28
http://www.mrbass.org/dvdshrink/

todos
17.8.2007, 22:43
Najlakse ces to uraditi sa DVD Shrink-om (besplatan). Opcija Re-author. Prevuces Main Movie u levi prozorcic. Desnim dugmetom izaberes opciju Set Start/End Frames - Oznacis mesto pocetka i kraja isecka. I na kraju Backup.

Toliko ti se zahvaljujem za ovu pomoc da vise necu negativno da komentarisem naslovnu stranu novih SK-a,ma kakva ona bila,osim tekstova iz unutrasnjih strana.Uspeo sam iz 4 dvd-a da sastavim jedan.Imam jos tih zanimacija.Puno hvala!!!
Takodje se i Johnny zahvaljujem za direktan link!!!