PDA

Prikaži potpunu verziju : Program za prepoznavanje pjesama


Kevin_Garnett
13.8.2007, 16:34
Ovako imam gomilu pjesama koje nisu potpisane a zanima me ko su njihovi izvodjaci pa mi treba neki program koji daje informacije o njima.

Hvala unapred

VlaK
13.8.2007, 18:29
Probaj sa Tunatic-om. Ja sam sa njim imao uspeh oko 60-70%.
http://www.sk.co.yu/2006/09/skpd01.html
www.wildbits.com/tunatic/

Kevin_Garnett
13.8.2007, 18:57
Instalirao sam program i stalno mi izbacuje SIGNAL TOO WEAK CHECK YOUR MICROPHONE zatim sam otisao na njegov sajt i izgleda da mi treba mikrofon kako tamo pise ali u svakom slucaju HVALA

alesandro
13.8.2007, 20:56
Instalirao sam program i stalno mi izbacuje SIGNAL TOO WEAK CHECK YOUR MICROPHONE zatim sam otisao na njegov sajt i izgleda da mi treba mikrofon kako tamo pise ali u svakom slucaju HVALA

Hm.. ne verujem
Meni "prepoznaje" zvuk i sa web kamerice (Logitech Messenger Cam). Probaj da pojacas "zvuk" mikrofona u opcijama (volume - kod sata). koji mikrofon imas? Takodje probaj da ga primaknes tvojim zvucnicima ili tako nesto i naravno potrebna je sto veca tisina u prostoriji. Javi sta si uradio, i da, potrebno je da budes konektovan na internet. Pozeljna je sto veca internet brzina, ali je i 128k dovoljno. :ciao:

TheProphecy
13.8.2007, 21:25
...


Dobri su ti saveti, ali koliko sam ja razumeo covek nema mikrofon.

alesandro
13.8.2007, 22:20
Dobri su ti saveti, ali koliko sam ja razumeo covek nema mikrofon.

Jel ovo ironicno ili...?

TheProphecy
13.8.2007, 22:35
Jel ovo ironicno ili...?

Ne.Za savete mislim da su dobri, a da nema mic tako sam razumeo i njegovog drugog posta.

alesandro
14.8.2007, 0:37
Ne.Za savete mislim da su dobri, a da nema mic tako sam razumeo i njegovog drugog posta.

Okay, hvala. :) Pa, mozda ni nema mic. Da ga pitamo...
Edit : - E, pa da, ..." i izgleda da mi treba mikrofon kako tamo pise.." covek lepo pise, samo mi ne vidimo, treba ti mikrofon za ovo! Bilo kakav, samo da prima zvuk :D Sve najbolje

NenadN
14.8.2007, 10:55
Ma ne treba vam nikakvi mikorfoni da bi prepoznali zvuk sa racunara, sve sto treba da podesite jeste u volume control-u da za recording stavite recording from stereo mix i da pojacte dovljno da bi tunatic mogao da cuje :)

Inace ako hoces da indentifikujes domacu muziku zaboravi, skoro da je nema u njihovoj bazi, a i baza je jos dosta suva celokupno

Kevin_Garnett
14.8.2007, 13:06
Istina je da nemam mikrofon ali sam mislio da program radi bez njega al izgleda da moram nabaviti jedan HVALA NA SAVJETIMA.

Kevin_Garnett
14.8.2007, 13:11
Ma ne treba vam nikakvi mikorfoni da bi prepoznali zvuk sa racunara, sve sto treba da podesite jeste u volume control-u da za recording stavite recording from stereo mix i da pojacte dovljno da bi tunatic mogao da cuje :)

Inace ako hoces da indentifikujes domacu muziku zaboravi, skoro da je nema u njihovoj bazi, a i baza je jos dosta suva celokupno


HVALA PUNO uspjeo sam kako si mi objasnio:)

alesandro
14.8.2007, 20:18
Drago nam je, bar meni! :aplauz:

ForceWare
16.8.2007, 23:19
Probaj sa Tunatic-om. Ja sam sa njim imao uspeh oko 60-70%.
http://www.sk.co.yu/2006/09/skpd01.html
www.wildbits.com/tunatic/
Kod naših domaćih pesama je uspešnost i manja.

VlaK
17.8.2007, 11:58
Ma domace nisam ni probao. Probao sam neke pesme na spanskom i corak. Uglavnom samo radi sa engleskim pesmama. Valjda mu je takva baza, sta li...