PDA

Prikaži potpunu verziju : Movie Maker?


Auror
13.8.2007, 11:58
Zna li neko gdje mogu da nadjem-downloadujem dobar movie maker.Koristio bih ga za CS frag movie to imajte u vidu.I da ne bih otvarao novu temu zna li neko da li ima boli program od frapsa da se snima materijal za prethodno pomenuti movie maker.Mogao sam i jasnije da se izrazim ali nemam vremena.Unaprijed hvala!:icon_stud:cool:

Highlander
13.8.2007, 17:53
Pretpostavljam da ne želiš da koristiš MovieMaker koji dolazi uz Win... Probaj Sony Vegas. Nije free ali je lak za korišćenje...

nesonjacc
13.8.2007, 17:55
I pride fenomenalan...( od verzije 7 nagore...). chak ima i izuzetnu 5.1 podrshku na shinama...( i naravno full HD podrsku)

Za svaku preporuku....

Auror
18.8.2007, 12:02
A kolika je cijena?Jer sa parama ni ja ni drugovi nismo bas dobrostojeci.A ako mozda znate neki besplatan ali da je koliko toliko bolji od win movie makera:dedica:

B@NE
18.8.2007, 12:07
Uvek se nadje freeware alternativa, Evo ti sa ovog (http://www.freedownloadscenter.com/Search/movie_maker.html) linka pogledaj imas spisak pa izaberi neki movie maker. Sto se tice Vegasa on ti je car u toj sferi, a ako zelis da ga koristis legalno za njega ces morati da izdvojis oko 500 dolara. Naravno mozes da se pomucis da pronadjes "domacu" verziju;)

mr.marvin
22.8.2007, 1:22
http://www.jahshaka.org/

i

Windows Movie Maker

Nikolabbb
11.1.2008, 0:23
treba mi hitno - kako da projekat koji sam radio u movie maker-u konvertujem u avi ili neki slican format???
...moram postaviti taj video na youtube ali ne moze ovako,mora se konvertovati...
unapred hvala,pisite

Snipe
25.1.2008, 10:47
treba mi hitno - kako da projekat koji sam radio u movie maker-u konvertujem u avi ili neki slican format???
...moram postaviti taj video na youtube ali ne moze ovako,mora se konvertovati...
unapred hvala,pisiteAko mislis na Windows Movie Maker onda to ide ovako, kad odaberes "Save to My Computer" i dodjes do opcije gde upisujes ime filma i mesto gde ce biti snimljen i kliknes "Next" dobijas opciju "Movie Settings" pa ti program ponudi najbolje podesavanje po njemu, ti tada klikni "Other Settings" i iz padajuceg menija odaberi "Video for broadband ...kbps"
Posle ti ostaje da ga upload-ujes na YT.

Genius2025
7.7.2011, 9:19
A kolika je cijena?Jer sa parama ni ja ni drugovi nismo bas dobrostojeci.A ako mozda znate neki besplatan ali da je koliko toliko bolji od win movie makera:dedica:

Ako ti treba sony vegas pro 9 ja ga koristim.Nije kupljen ako oces reci e-mail i poslacu ti

Gladiator
20.2.2012, 23:49
imas movie marker na kopmi nemoras nista da skidas