PDA

Prikaži potpunu verziju : Bluetooth Hack


Rakic90
1.8.2007, 2:21
Ovako.. drug mi je pokazao neki program na njegovom telefonu.. sa kojim imate mogucnost da kontrolisete druge telefone koji vam odobre vas pristup njima. Mozete da citate poruke, da zovete druge brojeve, da menjate vreme itd...

Mene interesuje kako se taj program zove, jer seljacina nece da mi kaze 2:n-cc2:

Da li se neko susreo vec sa tim?

Željko
1.8.2007, 3:55
Super Bluetooth Hack, tako se zove...
Jbt nisam mogao da verujem da radi program... :)
Mislim da je program free ali nisam siguran, ako vam treba javite se... :)

jonathan
1.8.2007, 11:16
zove se BT controler il nesto tako.. zaboravio sam..
da, mozes sve, zvati s drugog telefona, presnimit sms, pustat muziku, rercimu ako mu ukljucis zvono on nece moc iskljucit dok ne ugasi mob, mozes mu stimat postavke, videt status telefona, bukvalno mozes sve.. samo ima jedna stvar, kad stim programom trazis ko ima ukljucen bt, pa kad ti izbaci listu i kliknes recimo na nekoga, taj neko mora dva puta potvrdit pristup da mu ti udjes u fon plus za prvi put ulaska mora ukucat 4 nula.. tako da ako si mislio da nekom udjes ilegalno (kao ja :D ) ..zaboravi

Sasa90
1.8.2007, 14:19
Inace to podrzava svaki SE telefon i mozes sve da radis preko njega. MOj telefon ima to ugradjeno (w810i) zove se remote control ali to je samo pod uslovom da i drugi telefon potvrdi i dozvoli da se rukuje na njemu.

Loodi
13.8.2007, 17:35
Inace to podrzava svaki SE telefon i mozes sve da radis preko njega. MOj telefon ima to ugradjeno (w810i) zove se remote control ali to je samo pod uslovom da i drugi telefon potvrdi i dozvoli da se rukuje na njemu.

Vidi ovako, ja kao korisnik SE K700i vec dugo vremena koristim sve njegove blagodeti. Podrzava ali ne sve navedeno.

Remote control je na njemu preko bluetooth-a samo za kontrolu PC-a i to na tri nacina.

Desktop:
Da kontrolisete racunar klasicno sa svim funkcijama levog i desnog klika, start meni, itd.

Media player:
Ima optimizovane kontrole za Microsoft Media Player koji ide uz svaki Win.

Remote Screen:
Je kada se poseban uredjaj nakachi na scart TV-a i poveze preko bluetooth-a sa telefonom, mogu da se prikazuju razne slike kao slideshow i sl. Koga vise interesuje nek pogleda SE sajt.

E sad moguce je da kod tih novijih modela postoji nesto vise mada ne verujem da je to fabricki u softveru vec da je to neki dodatni java softver kao sto je i receno u predjasnjim postovima.

Doduse postoji i kad se udje u listu uparenih uredjaja na nekima koji to podrzavaju opcija BROWSE koja sluzi za pregled sadrzaja drugog telefona i direktno sa svog na komandu GET se preuzima sadrzaj u svoj telefon.

Inace preko Super Bluetooth Hack-a (http://www.worldalley.com/super-bluetooth-hack-107/) moze sve navedeno za pustanje i ostalo ali ne i preko obicnog "sistemskog" bluetooth softvera.

I to je sve.

PCmaster
11.10.2007, 13:38
Vidi ovako, ja kao korisnik SE K700i vec dugo vremena koristim sve njegove blagodeti. Podrzava ali ne sve navedeno.

Remote control je na njemu preko bluetooth-a samo za kontrolu PC-a i to na tri nacina.

Desktop:
Da kontrolisete racunar klasicno sa svim funkcijama levog i desnog klika, start meni, itd.

Media player:
Ima optimizovane kontrole za Microsoft Media Player koji ide uz svaki Win.

Remote Screen:
Je kada se poseban uredjaj nakachi na scart TV-a i poveze preko bluetooth-a sa telefonom, mogu da se prikazuju razne slike kao slideshow i sl. Koga vise interesuje nek pogleda SE sajt.

E sad moguce je da kod tih novijih modela postoji nesto vise mada ne verujem da je to fabricki u softveru vec da je to neki dodatni java softver kao sto je i receno u predjasnjim postovima.

Doduse postoji i kad se udje u listu uparenih uredjaja na nekima koji to podrzavaju opcija BROWSE koja sluzi za pregled sadrzaja drugog telefona i direktno sa svog na komandu GET se preuzima sadrzaj u svoj telefon.

Inace preko Super Bluetooth Hack-a (http://www.worldalley.com/super-bluetooth-hack-107/) moze sve navedeno za pustanje i ostalo ali ne i preko obicnog "sistemskog" bluetooth softvera.

I to je sve.

Ubacio sam BT Hack u telefon, i radi. ALi kada biram da se konektuje na telefon druga kojem sam upalio bluetooth, nista se ne desava, vec samo stoji beli dislay. Sta da radim. I jos nesto. Ne mogu uopste da pristupim LED fukcijama.

Željko
11.10.2007, 20:02
Koliko sam ja video tvojih postova zaključio sam da imaš K700i a pošto i moj rođak ima isti i ja sam njemu prebacivao moram da te razočaram, program ne radi na K700i... :)

Guterill
7.12.2007, 23:18
Pa mnogo je lako da mu ilegalno uhakujes.Ti mu uzmes telefon, kao nesto da prebacis i to namestis :a_bleh:.Mnogo lako.Nego da bi ovo moglo da se ostvari, jedno pitanje: sa koje razdaljine moze BT da uspostavi vezu izmedju dva telefona i da li moze izmedju zodova zgrane (7. sprat- dvoriste)?

Chivan
8.12.2007, 12:11
Pa mnogo je lako da mu ilegalno uhakujes.Ti mu uzmes telefon, kao nesto da prebacis i to namestis :a_bleh:.Mnogo lako.Nego da bi ovo moglo da se ostvari, jedno pitanje: sa koje razdaljine moze BT da uspostavi vezu izmedju dva telefona i da li moze izmedju zodova zgrane (7. sprat- dvoriste)?
Postoje tri klase kada su u pitanju bluetooth prijemnici i odašiljači:
Klasa 1 - domet 100 metara
Klasa 2 - domet 10 metara
Klasa 3 - domet 1 metar

Sve prepreke (zidovi) između dva uređaja smanjuju taj domet. U praksi, bluetooth povezivanje dva telefona radi na razdaljinama do pet metara.

BrutaLiS
8.12.2007, 14:09
Ovako.. drug mi je pokazao neki program na njegovom telefonu.. sa kojim imate mogucnost da kontrolisete druge telefone koji vam odobre vas pristup njima. Mozete da citate poruke, da zovete druge brojeve, da menjate vreme itd...

Mene interesuje kako se taj program zove, jer seljacina nece da mi kaze 2:n-cc2:

Da li se neko susreo vec sa tim?

imas i bt super hack,a i flexyspy sto ne citate teme,vec je postavljena,a ovde mozes citati poruke samo ukoliko je BT uklj,a sa flexyspy ja mislim da je to program i kad korisnik i sa isklj bt dobije por ti dobijes kopiju,i radi bez bt...:dzavo:

DjCeB4
4.1.2008, 1:40
dajte mi link gde mogu besplatno skinuti taj bt hack!

vaskotv
4.1.2008, 1:49
dajte mi link gde mogu besplatno skinuti taj bt hack!

Evo link (http://rapidshare.com/files/66758341/super.bluetooth.hack.v1.07.zip)!

:ciao:

VojaM
4.1.2008, 14:52
dajte mi link gde mogu besplatno skinuti taj bt hack!
Fali ti čarobna reč...

I-day
19.1.2008, 18:31
Gdje moze da se nabavi taj prrogram?:confused: dal moze neko da mi posalje adresu???:n_klanja:
HVALA U NAPRIJED!!

versus
22.1.2008, 2:54
Gdje moze da se nabavi taj prrogram?:confused: dal moze neko da mi posalje adresu???:n_klanja:
HVALA U NAPRIJED!!


Ma mogu da vam posaljem link za svaki program koji vam dusa pozeli,medjutim to jo protivno pravilima foruma a ja ne bih voleo da me banuju:kreza:

stefan95
28.2.2008, 20:16
Super Bluetooth Hack, tako se zove...
Jbt nisam mogao da verujem da radi program... :)
Mislim da je program free ali nisam siguran, ako vam treba javite se... :)

aaaaaaaaaau spasih mi zivot treba mi ko voda namucih se trazeci i nikako pricaj buraz kako da ga dobijem ostarih trazeci ga:dedica::dedica::dedica: ali tu je :busted::busted::busted: aj reci moze cak i meilom

Željko
28.2.2008, 20:32
Koje telefone imate?

DobroslaV
28.2.2008, 20:37
Imaju w810i. :)
Imao sam ovaj fon program radi fino...

A M G
28.2.2008, 20:52
Ti, sunce ti, sta ga mobilnih hakera! :to_care:

JovanK
29.2.2008, 1:24
Mana svih tih programa je što se mora omogućiti, to jest potvrditi pristup. Dakle kada se konektujete na drugi telefon, ovaj mora da vam omogući tu konekciju, dakle da vam dozvoli pristup.
Ako prihvati, onda možete da radite šta hoćete, a da ovaj i ne primjeti.

Isko
15.3.2008, 21:20
Imam ovaj program odavno i nije los.Al on odlicno radi samo za SE telefone;).A da Vas pitam dal postoji nekakav program za N73 koji moze da salje preko BT teme, igre, programe...

Netza
19.3.2008, 1:27
Kao prvo poz svima ;) ja imam razlicite verzije i razlicite vrste ovih programa za hack preko BT-a,ali nekako nijedan ne radi bas kako treba :D Isko je u pravu za SE telefone,samo nisam siguran da li je taj program predvidjen da radi SA Sony E ili NA Sony E :) bas danas sam probao na SE kod druga,perfektno je radio,sve sam mogao da uradim,bilo koju opciju,dok na nekoj Nokiji mogu samo da pozovem sa nje i procitam poruke... a Isko mislim da ti sve to zavisi od aplikacija,tj. da li je dozvoljeno da se salje neka igra,program itd... nisam siguran da tu neki BT program moze da pomogne :confused:

Isko
19.3.2008, 21:18
Kao prvo poz svima ;) ja imam razlicite verzije i razlicite vrste ovih programa za hack preko BT-a,ali nekako nijedan ne radi bas kako treba :D Isko je u pravu za SE telefone,samo nisam siguran da li je taj program predvidjen da radi SA Sony E ili NA Sony E :) bas danas sam probao na SE kod druga,perfektno je radio,sve sam mogao da uradim,bilo koju opciju,dok na nekoj Nokiji mogu samo da pozovem sa nje i procitam poruke... a Isko mislim da ti sve to zavisi od aplikacija,tj. da li je dozvoljeno da se salje neka igra,program itd... nisam siguran da tu neki BT program moze da pomogne :confused:

A ne znam bas cini mi se da je moj drug imao nekakav program za prenos podataka, cinimi se da je BT Explojer?Ne znam bas:icon_scra.Sto se tice BT hacka on radi na svim telefonima, znaci na svaki telefon on funkcionise ali sto se tice opcija on jedino uspjeva na SE (da ga ugasi,da zovnes nekoga,da pogledas imenik,da slikas,da pustas muziku....).Netza vidim da si novi clan, pa dobro nam dosao :ciao:.

Netza
19.3.2008, 21:54
Hehe,hvala :) e pa da,dobra ideja,moguce da ima neki BT Explorer koji moze da posluzi za to,iskreno nisam probao,nije me to mnogo zanimalo. A ovaj program mi se tako nekako cini nestabilan,cas radi cas ne... na primer,na nekim telefonima cak moram da obrisem svoj telefon iz bluetooth liste Paired Devices,pa sve od pocetka sa onim Passom i sve da bi ovaj program radio i da bi se uopste konektovao,i tako svaki put kad hocu da uhakujem mob. :confused: sve u svemu zanimljiva igracka :) , kad hoce da se konektuje :kreza:... ali moguce da je zbog modela telefona,ili ja imam program na nokiji koji je predvidjen za SE...ko bi ga znao :opanachke

Isko
19.3.2008, 22:02
Hehe,hvala :) e pa da,dobra ideja,moguce da ima neki BT Explorer koji moze da posluzi za to,iskreno nisam probao,nije me to mnogo zanimalo. A ovaj program mi se tako nekako cini nestabilan,cas radi cas ne... na primer,na nekim telefonima cak moram da obrisem svoj telefon iz bluetooth liste Paired Devices,pa sve od pocetka sa onim Passom i sve da bi ovaj program radio i da bi se uopste konektovao,i tako svaki put kad hocu da uhakujem mob. :confused: sve u svemu zanimljiva igracka :) , kad hoce da se konektuje :kreza:... ali moguce da je zbog modela telefona,ili ja imam program na nokiji koji je predvidjen za SE...ko bi ga znao :opanachke

Sve te greske ce popraviti nova verzija BT Hakera :dedica:

Netza
19.3.2008, 22:06
Sve te greske ce popraviti nova verzija BT Hakera :dedica:

slazem se,zato inace i sluze nove verzije :) ali ja mislim da ce pre izaci BT hacker za nokiu i za jos neke mobove kao sto sada postoji kompatibilan hacker samo za SE...ostaje nam samo da cekamo :opanachke

Stteeffaann
15.10.2008, 17:34
Evo link (http://rapidshare.com/files/66758341/super.bluetooth.hack.v1.07.zip)!

:ciao:
Da li postoji neka verzija Super Bluetooth Hack-a koji ne trazi dozvolu od drugog telefona da se spoji sa njim?

dzonihsv
15.10.2008, 17:36
Mnogo trazis. :)

Tako nesto jos nije smisljeno...

Dejan'NNN
10.4.2009, 21:36
PLS! znaci PLS! da li neko moze da mi da link da skinem bluetooth hack za NOKIA 5300 , sa kojim mogu da iskljucim ili ukljucim telefon, saljem poruke, pustam muziku, menjam profil itd...
PLS! ako nek zna da mi se jawi... PLS! :)))

BrutaLiS
11.4.2009, 9:24
PLS nema PLS PLS PLS sve je to bzvz PLS PLS PLS :D

Predrag Stankovic
12.4.2009, 22:13
Mnogo trazis. :)

Tako nesto jos nije smisljeno...
Onda to i nije hakovanje

Mali Mrav
13.4.2009, 11:51
A stani kad ti neko posalje taj hack, i ti prihvatis i ukucas sifru, kako se on tebi konektuje na tvoj mob, preko bluetootha? Mislim, ako jednostavno iskljucis bluetooth onda nece moci nista da ti radi, correct? I ako neko provali da je primio taj hack, kako ga izbrisati?

Predrag Stankovic
13.4.2009, 15:44
Ma to i ne radi u potpunosti sa svim telefonima, najbolje radi na SE, uglavnom pozivanje brojeva sa tudjeg telefona radi skoro na svim telefonima sa bluetooth-om , dok chitanje poruka, remote control, master reset i dr. ne funkcionishu na svim telefonima,

@Mali Mrav, nema tu shta da se izbrishe, jednostavno iskljucis bluetooth i to je to, jedino moze kasnije da te hakuje upareni telefon bez tvoje konfirmacije

Mali Mrav
13.4.2009, 17:50
Pa to me i interesuje, kako moze da te hakuje bez konfirmacije? Tacnije, jednom kad prihvatis hack, da li i kasnije moras da imas upaljen bluetooth da bi bio podlozan hakovanju?

Predrag Stankovic
14.4.2009, 12:25
Moze da te hakuje bez konfirmacije kasnije jedino ako ti je ukljuchen bluetooth, i ako si ti tom telefonu dozvolio pristup bez konfirmacije, tj. uparili ste telefone , znash vec ti si ukucao password za njegov tel za bluetooth na svom i on je ponovio taj isti password.

Haron
27.4.2009, 17:27
je l` radi ako neko ima bt na kompu, da mu pustim muziku i tako te stvari preko ovog programa?:dzavo:

JovanK
2.5.2009, 14:17
je l` radi ako neko ima bt na kompu, da mu pustim muziku i tako te stvari preko ovog programa?:dzavo:

ne, za to imas druge programe, koji ce tvoj telefon da pretvore u daljinski. Mada taj program imas ugradjen u neke SE telefone.

Na www.getjar.com imas dosta tih remote desktop programcica, mada ne znam dal svi rade, nisam probao.

speedy323
14.7.2009, 17:54
ljudi zbunili ste me na kraju kako se taj program zove i dal radi na nokii 6630:icon_evil:icon_evil:icon_evil

BlueDeth
29.8.2009, 15:54
Pozdrav svima. Imam problem. Naime, pre 2 dana sam kupio sony ericsson F305 i danas je kolega hteo da mi pokaze neki program. Trebao sam da ukucam 1, on je ukucao isto, zatim da kliknem na "yes", i onda mi je reko da sada moze da me hakuje. Pricao mi je o programu i kaze da je veliki 600kb, najnovija verzija, ima full u nazivu, ali neznam o kom programu se radi jer nije hteo da mi kaze naziv. Kaze da moze da mi ukljuci bluetooth i da mi hakuje mob kad god hoce, a da ja tu ne mogu nista. Iako je reko da me nece hakovati i zezati, ipak mi se ne svidja da mi bilo ko ima uvid u moje privatne stvari, da mi gleda slike i cita poruke.

Postoji li bilo kakav nacin da ga ja blokiram i ukinem tu vezu koju sam odobrio.
Drugo pitanje je, kako me on to hakuje, koliko blizu mora da bude mom telefonu da bi mogo da mi cita poruke? Ako moze da ukljuci bluetooth, onda pretpostavljam da se hakovanje ne vrsi putem bluetootha ili gresim?

Molim vas da mi neko sto pre odgovori. Hvala.

Nikola16789
29.8.2009, 15:59
Pozdrav svima. Imam problem. Naime, pre 2 dana sam kupio sony ericsson F305 i danas je kolega hteo da mi pokaze neki program. Trebao sam da ukucam 1, on je ukucao isto, zatim da kliknem na "yes", i onda mi je reko da sada moze da me hakuje. Pricao mi je o programu i kaze da je veliki 600kb, najnovija verzija, ima full u nazivu, ali neznam o kom programu se radi jer nije hteo da mi kaze naziv. Kaze da moze da mi ukljuci bluetooth i da mi hakuje mob kad god hoce, a da ja tu ne mogu nista. Iako je reko da me nece hakovati i zezati, ipak mi se ne svidja da mi bilo ko ima uvid u moje privatne stvari, da mi gleda slike i cita poruke.

Postoji li bilo kakav nacin da ga ja blokiram i ukinem tu vezu koju sam odobrio.
Drugo pitanje je, kako me on to hakuje, koliko blizu mora da bude mom telefonu da bi mogo da mi cita poruke? Ako moze da ukljuci bluetooth, onda pretpostavljam da se hakovanje ne vrsi putem bluetootha ili gresim?

Molim vas da mi neko sto pre odgovori. Hvala.
On tebi ne moze da ukljuci bluetooth, to samo ti mozesh da uradish, jednostavno, fizicki je nemoguce. To bi bilo kao kad b neko probao da ti upadne u PC dok je iskljucen, ili dok ti je izvucen kabl za net iz kompa...nemoguce

BlueDeth
29.8.2009, 16:33
On kaze da moze. Ja zaista neznam sta koristi, ali se hvali kako je to neki najnoviji program ili mozda najnovija verzija, mnogo bolja od bilo kog koji je do sada koristio. Ja ga pitam kako da me hakuje ako mi je bluetoot iskljucen, a on kaze da nema veze, da mi ga on preko njegovok telefona ukljuci sa tim programom. On voli da se hvali takvim stvarima ali nije sklon laganju. I kako se sada zastititi kada me je hakovao. Kako da mu zabranim pristup? Zelim da budem siguran da nece niko da mi cita privatne poruke.

Nikola16789
29.8.2009, 16:39
On kaze da moze. Ja zaista neznam sta koristi, ali se hvali kako je to neki najnoviji program ili mozda najnovija verzija, mnogo bolja od bilo kog koji je do sada koristio. Ja ga pitam kako da me hakuje ako mi je bluetoot iskljucen, a on kaze da nema veze, da mi ga on preko njegovok telefona ukljuci sa tim programom. On voli da se hvali takvim stvarima ali nije sklon laganju. I kako se sada zastititi kada me je hakovao. Kako da mu zabranim pristup? Zelim da budem siguran da nece niko da mi cita privatne poruke.
Ma bre, nema teoretske sanse, kako da komunicira sa tvojim bluetoothom ako je iskljucen? Ako ne moze da komunicira sa tvojim telefonom, kako onda moze da ukljuci bluetooth?
Naravno, sad mi pade na pamet da je mogao da ti ubaci neku, za tebe, nevidljivu aplikaciju koja moze da ti pravi probleme, ili cak, kao shto je neko naveo da se tvoje poruke salju njemu, mada je to malo verovatno...

BlueDeth
29.8.2009, 17:33
Upravo sam saznao kojim programom me je hakovao. Program se zove "bluetooth file transfer full".

Chivan
29.8.2009, 18:49
Ako ti je isključen bluetooth na telefonu, čak i ako ti je stavio neki program, on ne može da ga uključi. Da bi ga uključio, mora da bude povezan preko bluetootha na tvoj telefon, a on on je isključen (logično, zar ne?). Ono kad ste kuckali 1 i yes je najverovatnije bilo uparivanje telefona i omogućavanje konekcije bez pitanja. Pronađi njegov telefon u listi autorizovanih bluetooth uređaja i obriši ga.

Devilish Soldier
30.8.2009, 0:25
Ja sam koristio super bluetooth hack.Ali mora se imati ista vrsta telefona tj marka da bi delovalo.