PDA

Prikaži potpunu verziju : Warcraft?!


NikolaT
23.7.2007, 1:33
Да ли је могуће да играм ову игру на сви серверима battle.net ако купим само оригинални Frozen Throne?! Хвала на одговорима.

glitch
23.7.2007, 1:40
Frozen Throne je expanzija, trebace ti i Reign Of Chaos da bi uopste mogao da je instaliras.

_RaZoR_
23.7.2007, 1:59
Да ли је могуће да играм ову игру на сви серверима battle.net ако купим само оригинални Frozen Throne?! Хвала на одговорима.

Možeš igrati na EUROBATTLE.NET-u , ali prošli put kad sam napisao kako da neko igra na eurobnetu dobio sam upozorenje da je to warez iako je besplatan tako da ćeš sada morati potražiti sam.

A ako si već priuštio orginal frozen, moraćeš i Reigin of Chaos, jer kako već reče glitch Frozen je expanzija.

Shang Tsung
23.7.2007, 9:57
Pa probaj, nista te ne kosta. Barem ne vise od onoliko koliko ces potrositi kupovinom TFT-a (TheFrosenThrone).
U sustni ces pokretati samo TFT, i taj kljuc proverava bnet (a on je ok, jel da). Ne vidim zasto bi proveravao i RoC kljuc...

Frozen Throne je expanzija, trebace ti i Reign Of Chaos da bi uopste mogao da je instaliras.
Naravno, al moze za dz to da uradi...
:)

P.S.Ma koliko se svi trudili da zmure na jedno oko kad je piraterija u pitanju, ipak je ona preduboko ukorenjena u nasoj zemlji.

NikolaT
23.7.2007, 13:54
Možeš igrati na EUROBATTLE.NET-u , ali prošli put kad sam napisao kako da neko igra na eurobnetu dobio sam upozorenje da je to warez iako je besplatan tako da ćeš sada morati potražiti sam.

A ako si već priuštio orginal frozen, moraćeš i Reigin of Chaos, jer kako već reče glitch Frozen je expanzija.

Ма знам ја како да играм eurobattle.net и то није проблем, већ само можда мислио да купим Frozen и имам приступ свим серверима.