PDA

Prikaži potpunu verziju : drajver za usb od LG U8180


MilanSM
7.1.2006, 0:59
ljudi pomagajte, jel zna neko odakle mogu da skinem drajver za usb od
LG u8180? pretrazio sam sve zivo i nisam nasao. cak sam se patio sa nekim italijanskim sajtovima al ne vredi. I da li nekako moze da se namesti IC port da moze nesto da se prebacuje sa drugih telefona?

VeNoM
8.1.2006, 16:12
jedino rešenje koliko ja znam je cd koji dolazi uz njega.....
puno sreće sa nalaženjem istog....

Ilic Marko
18.1.2006, 4:08
Nemoguce je, IC port sluzi samo za komunikaciju sa PC-em, ne radi sa drugim telefonima. Imam isti telefon , jedino resenje je CD za LG 8xxx seriju koji se dobija uz njega i USB kabl ili infrared, ja sam dobio CD i kabl i slusalice - neznam kako ti nisi!... Koristim LG Synchronize Manager, LG Media Player,LG Phone Manager (kojim prebacujem slike,voicerecording-AMR, MP3, 3GP video klipove and 3GP audio, java igre prebacim ali ne rade - bezuspesno trazim program g-thing .
Javi mi se u licne poruke, mozda mogu da ti nabavim cd.
Pozdrav!

milica
7.2.2006, 21:49
Nemoguce je, IC port sluzi samo za komunikaciju sa PC-em, ne radi sa drugim telefonima. Imam isti telefon , jedino resenje je CD za LG 8xxx seriju koji se dobija uz njega i USB kabl ili infrared, ja sam dobio CD i kabl i slusalice - neznam kako ti nisi!... Koristim LG Synchronize Manager, LG Media Player,LG Phone Manager (kojim prebacujem slike,voicerecording-AMR, MP3, 3GP video klipove and 3GP audio, java igre prebacim ali ne rade - bezuspesno trazim program g-thing .
Javi mi se u licne poruke, mozda mogu da ti nabavim cd.
Pozdrav!
Ja sam dobila cd sa telefonom... nikako ne uspevam da uspostavim komunikaciju sa kompjuterom... postavim port com5 ali do komunikacije ne dolazi... Zaista bih zamolila nekoga da mi objasni sta da radim... unapred se zahvaljujem... :n_klanja: mobilni mi je prepun slika koje na zalost ne mogu prebaciti na kompjuter a o skidanju muzike i da ne govorim... mislim da mi je sofver koji sam dobila nepotpun... nema sve drajvere koliko mogu da primetim...:confused:

dziggy
9.2.2006, 3:45
milice, marko je u pravu, sa LG Phone Manager-om resavas sve, i slike i melodije prebacujes preko njega.. verovatno imas problema sa driver-om
sto se tice igara i softvera to zaboravi jer je podrska jako losa za tu seriju telefona, pogotovo ako su skinuti sa italijanske mreze, a jesu, tako da su svedene na download sa date mreze...
iskreno, imao sam lg8130 i jedva sam cekao da ga se resim

firefly
9.2.2006, 14:36
milice, marko je u pravu, sa LG Phone Manager-om resavas sve, i slike i melodije prebacujes preko njega.. verovatno imas problema sa driver-om
sto se tice igara i softvera to zaboravi jer je podrska jako losa za tu seriju telefona, pogotovo ako su skinuti sa italijanske mreze, a jesu, tako da su svedene na download sa date mreze...
iskreno, imao sam lg8130 i jedva sam cekao da ga se resim
sve sto radi na nokiji 6xxx radi u 90% slucajeva na lg (imam lg u 8120)

milica
9.2.2006, 19:28
milice, marko je u pravu, sa LG Phone Manager-om resavas sve, i slike i melodije prebacujes preko njega.. verovatno imas problema sa driver-om
sto se tice igara i softvera to zaboravi jer je podrska jako losa za tu seriju telefona, pogotovo ako su skinuti sa italijanske mreze, a jesu, tako da su svedene na download sa date mreze...
iskreno, imao sam lg8130 i jedva sam cekao da ga se resim

Ne trazim ja igrice.... samo me zanima ako mi neko moze reci na kom sajtu mogu skinuti drajvere za phone menager... kako mogu doci do tih drajvera ili do potpunog cd-a...

Shang Tsung
9.2.2006, 20:04
@milica:
Moguce je da nisi lepo instalirala drajvere, pa ti je moja preporuka da obrises ono sto si instalirala i da ponovo iz pocetka to uradis. Trebalo bi da te vise od 1 puta pita da li zelis da instaliras drajvere, jer win nadje nekoliko uredjaja koje treba da instalira. Ti sve lepo instaliravaj dok ti windows to trazi. Kad prestane da trazi, restart (za svaki slucaj), i onda ubaci Phone Menager (to ti je najpotrebnije). Proveri da je selektovani port onaj koji ima zvezdicu pored cifre.*
i vozi..

@milan:
Logicno bi bilo da drajvere nadjes na lg-jevom sajtu... sto naravno ne mora nista da znaci, ali pokusaj. Ako nema za taj trazeni model, probaj drajvere od nekog modela koji je najpriblizniji tvome.

dziggy
9.2.2006, 21:54
@milica
imam taj drajver sa software-om ali neznam kako da ti dobacim posto sam iz ns-a, a da ti saljem 127mb mailom trebace mi 6 dana... skinuo sam sa neta driver ali nije bio dobar, probaj da zamolis po radanjama za mobilne da ti narezu na cd (tako sam ja dosao do njih), nema veze za koji model, bitno je da je iz serije U81xx

MilanSM
10.2.2006, 3:04
neka ti da broj telefona pa se organizujte, pa ko zna ;)

pa prvo sam trazio na LG-evo sajtu, normalno.
Ali marko mi je poslao mejlom drajver.... ali sad nema vise da se kupi usb... grrrr

Deusdies
30.3.2006, 19:46
uk.wowlg.com //Tamo pronadji svoj model i nadji S/W. Download je 54 MB ali...