PDA

Prikaži potpunu verziju : Igre za Samsung E 250


De-Lux
11.7.2007, 20:34
Interesuje me da li neko zna neki sajt za besplatno skidanje igara za ovaj model.Ja sam skinuo neke igre ali kad ih ubacim u mobilni neće da mi se otvore tj. mobilni ih ne priznaje kao jad. fajlove.

De-Lux
12.7.2007, 15:59
Anyone, please!!!!!:(:(:(

steve89
13.7.2007, 18:11
Interesuje me da li neko zna neki sajt za besplatno skidanje igara za ovaj model.Ja sam skinuo neke igre ali kad ih ubacim u mobilni neće da mi se otvore tj. mobilni ih ne priznaje kao jad. fajlove.

Anyone, please!!!!!:(:(:(

imas ovaj sajt (http://gallery.mobile9.com/c/samsung-e250-software_828/)... sledeci put probaj prvo www.google.com :dedica:

De-Lux
14.7.2007, 15:34
Hvala za sajt.Baš sam to tražio:)

k0ldreks
17.1.2008, 1:41
znam da sam zaosto ali ja sam skinio neke igrice i nemogu ih nikako prebacit na mobitel.
prebacujem preko usb kabla.

NikolaT
17.1.2008, 14:43
А ако не сконта, ево мог превода. Уочи да фали линк за ДЛ програма, на једном месту, али требало би да Гугл реши проблем. Дакле...


1) Даунлоудуј SoftickPPP и Samsung Java Uploader.exe одавде. Ако је потребан и JADmaker, скини и њега.

2) Инсталирај SoftickPPP према упутствима са пољског сајта. Ја не разумем пољски, али се све може разумети из слика. Подеси bluetooth COM портове опцијом SoftickPPP bluetooth/serial settings. Код мене су Bluetooth COM портови 24, 25 или 26. Ја сам их оставио укљученим ("штиклираним").

3) Откуцај *#52828378# на телефону да би добио Java Test Menu. Изабери OTA type setting, затим Serial bearer OTA. Кликни на select. (Изгледа да то после треба вратити на GPRS bearer OTA да би Samsung PC Studio могао да се конектује)

4) Покрени SoftickPPP. Кликни на cancel када добијеш поруку о грешци missing USBPort.dll error. Прихвати bluetooth конекције за DUN и Serial connections на телефону.

5) Одабери 'Activate PPP' десним кликом на икону у таскбару. Поново прихвати (Accept) конекције на телефону.

6) Покрени 'Uploader.exe' и додај жељени jad фајл. Остави програм отворен.

7) Ако више ниси у менију Java Test, откуцај поново *#52828378# на телефону. Одабери 'Serial test', 'PPP Up', 'Bluetooth' на телефону, 'Serial download'. Мој телефон се понекад рестартује на овом месту, па у том случају мораш изабрати 'Shutdown PPP" на иконици у таскбару и поново га активирати када телефон заврши са рестартом, а затим мораш да поновиш и корак 7 када поново уђеш у мени Java Test.

Када све ово завршиш, појавиће се Java сплеш скрин са прогрес баром који показује аплоуд фајла. Кад се пренос заврши, игра се покреће аутоматски.

То је све. Код мене овако ради.

И ево http://mobileplayground.co.uk/d500gamesinstall.htm