PDA

Prikaži potpunu verziju : Sakrivanje fajlova kod JAVA telefona


jonathan
11.7.2007, 20:08
Po meni, naj veci problem kod java telefona jeste sto nemaju podrsku za sakrivanje fajliova, postoje neke java aplikacija ali, sto je meni a predpostavljam i drugima pravilo problem, a to je da treba dosta vremena za kodiranje nekog fajla pa tako za sliku od par kb treba nekih skoro minut a plus, nisu imali podrsku za kodiranje komplet foldera, pa eto mislim da je tome dosao kraj:

Dakle potreban vam je program MobyExplorer v3.0, (nisam dao link zbog piraterija eli kucajte u google MobyExplorer v3.0 i odmacete imat 3-4 linka na prvoj stranici) on takodje podrzava kodiranje fajlova ali kao sto rekoh, treba mu vremena. E sad, u ovoj verziji 3.0 imate mogucnost skrivanja fajlova komplet jednog foldera na sledeci nacin:

Odete na neki folder (ne ulazeci u njega nego samo biti na njemu, onako da je obelezen) idete propertis i tamo stoji: Readable-ukljucena, Writeable-ukljucena, Hidden-iskljucena
a onda ides: iskljucis Readable a ukljucis Hidden, zatim ok.. i mob ti kaze da ne podrzava skrivanje fajlova, ovo ono bla bla ali.. fajlova nema u folderu sto je naj vaznija stvar.. znaci kad udjete u folder bilo iz ovog programa bilo iz file managera, u folderu nema ni jednoga fajla..
moram spomenut da se par puta desilo, da uradim tu operaciju, odem u file manager i da se fajlovi vide, pa tako kad ponovim operaciju, fajlovi nestanu kako bi i trebali
za vracanje idete na propertis i tamo ukljucite samo Readabl i to je to, fajlovi su vraceni


e sad posto to ne radi za pojedninacno fajlove, a logicno, kako bi radilo ako fajl nestane, kako ga vratit.. ja sam do sada, pre ovoga, blokirao fajlove na sledeci nacin a to je da idete isto preko ovoga explorera, a moze i kod starog 2.0, idete na rename fajla i promenite ime extenzije, i tako necete moc otvorit sliku, klip ili bilo koji fajl, a za ponovnu aktivaciju, samo stavite ekstenziju koja je i bila, .jpg, .3gp, .jar, .mp3 itd itd itd

mozda opet nekom nije naj bolja opcija za blokiranje fajlova, ali morase proznat da je naj bolja do sad

poz
--------------------
dovoljno je odstrigirat samo Readable i fajlovi u folderu se sakriju a ne tzreba klikat Hidden

Željko
11.7.2007, 20:39
Imam ja taj program ali verzija je 2.1, sad ću skinuti 3. da vidim kakva je...

jonathan
11.7.2007, 21:34
na zalost, morat cu trazit od moderatora da izbrisu ovu temu, opcija za sakrivanje je jednostavno pocela otkazivat, ne znam ni kako ni zasto, jos uvek proveravam do cegaje ali fajlovi se jednostavno podju pojavljivat tako da.. jako mi je zao, pravo sam razocaran, a bas se obradovao..

eto, opet ne moze

sorry

poz

ejla...
1.9.2007, 0:17
Ja imam jedno pitanje,svaku poruku koju posaljem na msn-u direktno stize u kom mog druga,tako da moze da vidi sta i sa kim se dopisujem,to vazi i za mob,kada posaljem poruku direktno stize na njegov fon,ima li neka zastita ili sta vec...i koji su ti programcici uopste...????

PCmaster
8.10.2007, 12:43
na zalost, morat cu trazit od moderatora da izbrisu ovu temu, opcija za sakrivanje je jednostavno pocela otkazivat, ne znam ni kako ni zasto, jos uvek proveravam do cegaje ali fajlovi se jednostavno podju pojavljivat tako da.. jako mi je zao, pravo sam razocaran, a bas se obradovao..

eto, opet ne moze

sorry

poz

Takodje.:(:mad: