PDA

Prikaži potpunu verziju : Opera & Yahoo email


srecko87
6.1.2006, 17:43
Da li se se Opera 8.5 moze podesiti da se pomocu nje skida mail sa Yahoo-a??

holodoc
6.1.2006, 19:25
Koliko ja znam Opera u sebi ima mail klijent ali je problem u tome što Yahoo ne podržava POP prenos pošte. To znači da možeš jedino da uradiš Bookmark direktno na mail stranicu (ali sumnjam da bi ti ovo nešto pomoglo).

Za razliku od Yahoo-a Google ne samo da ima podršku za skidanje poruka putem POP servera već ti omogućava i slanje poruka (ali ne direktno SMTP-om već malim sitnim prevarama koje život znače:icon_lol: ali ipak ovo radi perfektno).

Možda je malo offtopic ali je sve primetno zaokruživanje ponude Google-a. Recimo nikada nisam bio ljubitelj Messanger programa ali kad sam skinuo GTalk navukao sam se ko na lekove. Uvek možeš da imaš indikaciju da li imaš poštu (bez da otvaraš sanduče) itd. itd. itd.

Pantelija
6.1.2006, 19:52
POP ne podrzava kada ti je adresa na .com, ali ako je na neki od "lokalnih" domena npr .co.uk mozes to da uradis. Ja koristim Operu 8.5 i radi mi savrseno na @ yahoo. co. gr

holodoc
6.1.2006, 21:17
Sve to stoji ali ja ipak mislim da malo korisnika kod nas koristi "lokalne" domene. A i pored svega ne bih nikada ponovo koristio Yahoo jer su stvarno postali mnogo bezobrazni sa reklamama.

Pantelija
6.1.2006, 21:23
Ja koristim .co.gr zbog necega sto me veze za taj domen i otvorio sam ga davno pre tri godine, a Y koristim za moj sajt kao hosting server i ponekad posaljem mail mada uglavnom svi koje poznajem mi salju na moj mail kod ISP-a, a za ostale koji me kontaktiraju tu su PM-ovi na forumima.

Johny Atos
6.1.2006, 23:03
Postoji onaj program ( mislim da se zove Y!Pops ) koji omogucava tako neshto, opisan je u sk ali se ne secam koji broj, pitaj google :)

ZoNi
7.1.2006, 12:44
da, treba ti Yahoo!Pops - sa njim bilo koji email program moze da "virtuelno" pristupi Yahoo! pop3 serveru (tj. korisniku tako izgleda)

srecko87
12.1.2006, 3:17
Ja sam obican korisnik, nemam sajt, tako da cu probati sa Yahoo!Pops.
BythewayHvalaVam

Elementarna Nepogoda
13.1.2006, 1:54
www.ePrompter.com