PDA

Prikaži potpunu verziju : Pomoc kursor podrhtava


todos
5.1.2006, 19:53
Kada pridjem nekoj ikonici kursor pomalo podrhtava i to me nervira.Mis Logitech M-BT58.Da komp nije pri kraju?:eek: :eek:

Reloader
5.1.2006, 20:10
Idi kod neurologa ;)

Atila
5.1.2006, 20:57
Kada pridjem nekoj ikonici kursor pomalo podrhtava i to me nervira.Mis Logitech M-BT58.Da komp nije pri kraju?:eek: :eek:
Провери да није укључена она опција Smart Move у Control Panel-и, највише ми личи на то, појасни мало више.
Idi kod neurologa ;)
Тебе схватити стварно није лако:icon_mrgr

Reloader
5.1.2006, 22:01
Ma za*ebancija covece :D

todos
5.1.2006, 23:52
Koja opcija smart move nemogu da je nadjem u kontrol panelu.A sto se tice kursora,on kad treba da pridje nekoj ikonici trese se kao da zeli da ga zaobidje.:(

Atila
6.1.2006, 0:01
Koja opcija smart move nemogu da je nadjem u kontrol panelu.A sto se tice kursora,on kad treba da pridje nekoj ikonici trese se kao da zeli da ga zaobidje.:(
Start->Control Panel->Mouse->Motion

Кад је то почело и да није то део неке чудне теме/skin-а за Window?

За тако нешто још нисам чуо :D пробај са неким другим мишем да би тиме проверио је л' твој миш у реду и пробај твој миш на неком другом компу.

todos
6.1.2006, 0:10
Nisam bas nepismen,ali do mousa je u redu a motion nema nigde.:icon_eek:

Reloader
6.1.2006, 0:33
Da te nije neko hookovao? (slaba mogucnost)
Da li imas najnovije drivere? (cim nemas tu opciju, to su neki stariji)

todos
6.1.2006, 0:38
Neznam nisam pametan sto rece ti.:icon_sad:

Reloader
6.1.2006, 0:55
Ok, znas sta su driverI?

Atila
6.1.2006, 0:59
Neznam nisam pametan sto rece ti.:icon_sad:
Најсигурније, али и најекстремније решење је поново форматирање HDD-а, па лепо све од нуле и не би требало да буде проблема.

todos
6.1.2006, 15:56
Ok, znas sta su driverI?
Znaaam a ko da formatira HDD zbog misa veliki poso.Mada jedan od znanih programa mi je detektovao spirevare mouse itd,vrlo cudno.sinoc mi je racunar radio samostalno par sati zbog toga.I jutros mislim da je mis postao stabilan.Mnogo vam hvala zbog velikog truda koji ste ucinili da resim ovaj problem.Zahvalan:Atili i Reloader-u.Ako bude nekih daljih problema znam bar kome treba da se obratim.

Simke
11.1.2006, 23:12
sinoc mi je racunar radio samostalno par sati zbog toga

Kako misliš samostalno, možda imaš mnogo više problema nego što i pretpostavljaš ili ja nešto ovde ne shvatam.

Opiši, ako te ne mrzi, to samostalno.

Simke
11.1.2006, 23:15
Најсигурније, али и најекстремније решење је поново форматирање HDD-а, па лепо све од нуле и не би требало да буде проблема.

форматирање - нем тудом:confused:

Master Neo
12.1.2006, 0:30
Je.ote ovaj ima neki pametan komp, samostalno mu radi, ne treba ni da mu pridje, hehehe.....:worshippy :worshippy :worshippy :eek:

[Imzadi]
12.1.2006, 0:44
Kada pridjem nekoj ikonici kursor pomalo podrhtava i to me nervira.Mis Logitech M-BT58.Da komp nije pri kraju?:eek: :eek:

A jesi li probao da malo razmagnetises monitor? ;) Ne verujem da ti je komp pri kraju. Ih, sta se meni sve do sad desavalo...;)

Oliver
12.1.2006, 1:36
Kad mačke nema miševi kolo vode :D

zvucnjak
12.1.2006, 16:19
Ako je u pitanju opticki mis mozda podloga nije ravna :p :icon_mrgr
ozbiljno, meni se to desavalo...

Atila
12.1.2006, 20:27
форматирање - нем тудом:confused:
:confused: :confused: :confused:
Је л' би могли да почнете да говорите и пишете СРПСКИ :icon_mrgr

NenadN
12.1.2006, 21:42
Probaj da klepis misa odozgo mozda pomogne. PS ako nista drugo resices se bede. PSS Izgleda da mu je otisao kondezator za regulaciju stresa nece jos dugo .

ACHTUNG
12.1.2006, 22:15
Opticki misevi hoce to rade.Imam isti kao ti.Desava se to kod nekvalitetnijih miseva.Pomiri se sa tim.Pokusaj da uzmes kvalitetniju podlogu.

Master Neo
13.1.2006, 1:50
Pazi, ja imam Logitech neki crni mis, kosta oko 1000 dingera, naravno opticki, lose je radio i isto se tresao cursor sve dok nisam uzeo dobru podlogu.Sad imam gel podlogu, jednobojnu.Naime mislim da ti imas problem sto ti je podloga sarena pa ti se svetlost prelama i ne funkcionise nista kako treba, uzmi gel jednobojnu u bilo kojoj boljoj radnji za kompjutere, kosta oko 500 kinti...

dzambo
13.1.2006, 4:48
Kada pridjem nekoj ikonici kursor pomalo podrhtava i to me nervira.Mis Logitech M-BT58.Da komp nije pri kraju?:eek: :eek:
Imao sam isti mis i isti problem. Na kraju mi je riknuo. :icon_sad: R.I.P. my little sweet mouse ;)

E, jos nesto. Posle misa ces cuti neko zujanje...

mezzano
13.1.2006, 15:10
I meni je podrhtavao tako, narocito se to desava kad je hladno, inace ja imam Genius NetScroll i poludeo sam kad mi se to prvi put desilo(prosle zime), ali onda je posle nekog vremena prestalo. U toku leta je radio sasvim normalno, a kad je zahladilo, nekoliko puta mi se ponovo desilo, pa sam dosao do zakljucka da je to zbog niske temperature. Resenje ti je da, ako ti se to cesto desava, kupis jedan jeftin model sa tockicem ( barem za zimske dane ).

ACHTUNG
13.1.2006, 16:18
Ima nesto oko podloge,a i oko kvaliteta misa...To je jedan od najjeftinijih Logitech miseva.Probaj sa gel podlogom.Od kada sam je uzeo nemam takvih problema u odnosu na "hrapavu".

todos
19.1.2006, 19:05
Da razjasnimo izvinjavam se svima sto me nije dugo bilo da Vam odgovorim.(Isteklo mi vreme a mrzelo me da svratim do EU neta).Drugo samostalni rad kompjutera je:razna skeniranja,i sredjivanja.Na to sam mislio.Dalje,na sajtu Logitecha cim sam usao dobio sam prijavu da je mis zarazen kako neznam.I kako su oni znali da imam njihovog misa to neznam,jedan priznati program je skenirao parazita i eliminisao ga.Sto se tice podloge ona je crne boje i mislim da nije losa.I na kraju,MIS je hvala Bogu dobrog zdravlja.Pozdrav svima.:worshippy

sokratbg
19.1.2006, 21:00
drugi put lepo probaj sa drugim misem pa skrati muke:icon_roll