PDA

Prikaži potpunu verziju : Jeste li vec culi za... Hattrick :) ????


Rainman
5.1.2006, 19:21
Pa kad mogu svi, mogu i ja... (prvo hvala vam na forumu, lakse je sada)

E pa ljudi, SK je vec (tek) 2 puta pisao o ovome... Non stop citamo o najnovijem CS turniru odrzanom u Lebanu, o Warcraft 3 turniru sa timovima iz Male Mostanice (to je derbi bre!!!), a kao sto rekoh vrlo retko o ovoj igri.:mad:

Hattrick je BESPLATAN online menadzer i to fudbalski. Verovatno ste negde culi ili procitali o HT-u, ali mozda se niste dovljno informisali.

Svedjani napravise ovaj menadzer (hvala im), a od pre nekog vremena uvedose i SiCG ligu. Trenutno krece 13-a sezona, a kod nas je otvorena 6-ta liga. Da ne bude nesporazuma - sistem je ovakav:

postoji 1 prva liga, 4 druge, 16 trecih, 64 cetvrte, 256 petih i od skoro 1024 seste lige. Sto znaci - ima mesta za sve!!! Na SiCG Ht-u postoji negde oko 2700 korisnika (tj, timova) i jos oko 300 ljudi na listi cekanja. Pa nismo mi svi valjda ludi :) Inace HT igra oko 700 hiljada ljudi sirom sveta!!!

Elem, igra (pored malo citanja) ne oduzima puno vremena. Ja npr. pre nje, a ni posle nisam odigrao nijedan fudbalski menadzer i ne nameravam, tako da ovo nije samo za CM06 ljude... Ove je dosta prijemciva, da ne kazem relativno jednostavna igra, ali tolko zabavna da je to neverovatno. Utakmice se igraju sredom (kup ili prijateljska) i subotom (ligaska). A ni tad ne morate da budete online (ali bicete, verujte :)... Upascete u neku petu ili sestu ligu, dobiti svojih 20 igraca, izabrati omiljenu formaciju i onda mukom muciti vasih 7 ljutih ligaskih protivnika i na kraju ponosno se preseliti u visi rang... Probajte, izaberite ima kluba koje ce pisati stranice nove virtuelne fubalske istorije!!!:mrgreensa

Ako vas mozda nesto detaljnije zanima, pitajte!!!
Veliki pozdrav, Rainman82, clan III.12 lige, ponosni vlasnik Zvezdara Pantersa!!! :)

Patton
6.1.2006, 22:27
Naravno da smo culi za njega... i to:
ovde -> http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=1063
i ovde -> http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=337

Mislim da je i treci thread o tome bespotreban.