PDA

Prikaži potpunu verziju : X3mE Yamb


X3mE
30.6.2007, 13:38
X3mE Yamb 1.7

X3mE Yamb je simulacija popularne društvene igre Yamb. Nudi lep grafički interfejs i mnoštvo opcija, tako da će se sigurno dopadati svim zaljubljenicima u Yamb. Postoje režimi za jednog, dva i četiri igrača (parove). U režimu za parove svaki član baca posebno i dogovorom odlučuju čije kockice se upisuju. On se takođe razlikuje i po tipu listića (postoji i Dirigovana kolona), a i najbolji rezultati se za njega čuvaju posebno. Inače, listići imaju po 8 kolona i 14 redova. Pravila igre su dobro poznata, a ko ih ne zna može se upoznati sa njima izborom stavke Pomoć iz glavnog menija. X3mE Yamb podržava snimanje i kasnije učitavanje partije, poništavanje poslednjeg upisa (u slučaju greške), snimanje screenhotova za sve partije koje uđu u najbolje rezultate, obeležavanje raznih tipova rezultata raznim bojama, 4 vrste kockica (plus "custom" kockice koje korisnici sami mogu da nacrtaju!), biranje pozadinske pesme,...

Program "pametno" prati igru i pravilno reaguje u cilju završavanja partije, a i efikasno sprečava pogrešan upis obaveštavajuci korisnika da npr. nije "podigao" kockice i sl. X3mE Yamb je u potpunosti napravljen na srpskom jeziku, sa punom podrškom za naša slova. U novoj verziji, između ostalog, unapređen je sistem praćenja igre (koji je sada još bolji), dodati su rekordi (najveći broj uzastopnih yambova, najviše yambova, najmanji maksimum, najveći minimum i sl.) i ispravljene su sve primećene greške.

Platfroma: WinXP/Vista
Licenca: Freeware
Screenshot (http://i20.photobucket.com/albums/b242/x3me88/xyamb5.jpg)


Download (http://x3meyamb.milosrandjelovic.org)

X3mE
18.7.2007, 2:36
I... jel vam se svidja?

Niko da prokomentarise... :)

Cigla tel.
16.12.2007, 23:51
"Baš niko"?!?
Hmm ... registrovah se na ovom forumu sa jedinom namerom da pohvalim ovu izvanrednu aplikaciju.:tapsh:

Btw. X3mE, kreći sa Symbian S60v3 izradom!!!
Poz.!

AkulM
16.12.2007, 23:56
Potrudio si se, vidi se.Dopada mi se igrica, iako nisam zaludjenik za Yamb, ali ce moj cale da obozava ovo :D

a sto mi se cini da si napravio 2 acc-a?

mciggzy
17.12.2007, 1:42
"Baš niko"?!?
Hmm ... registrovah se na ovom forumu sa jedinom namerom da pohvalim ovu izvanrednu aplikaciju.:tapsh:

Btw. X3mE, kreći sa Symbian S60v3 izradom!!!
Poz.!



da, i meni treba za 9.1 tj n73.... nece ono da radi te sam se razocarao :)

X3mE
24.12.2007, 14:35
Hvala puno svima :)

Btw, što se Symbian s60v3 tiče, tu sam malkice nemoćan u ovom trenutku, pošto je kompaniju čiji sam API koristio kupio Oracle i povukao emulator sa tržišta, pa nisam ni stigao da preradim i prekompajliram za s60v3... tako da je jedino rešenje prepisivanje programa od nule u nekom drugom okruženju, što planiram, ali nikako da se nađe vremena :rolleyes:

Inače, planiram i kompletno prepisivanje PC verzije od nule i objavljivanje i Mac OS i Linux verzije, kao i konačno privršavanje online multiplayer sekcije, ali sad sam u debelim obavezama pa se nema previše slobodnog vremena :(

fabregas
20.3.2014, 20:37
cao, zasto nigde nema da se skine ovaj yamb