PDA

Prikaži potpunu verziju : Igra godine!!!


Wolverine
2.11.2005, 15:47
Polako se blizi NOVA GODINA pa ajmo curice ajmo decaci ALI NE U PLANINE nego na raspravu!!Za mene je igra godine.......let see...hmmh..mrhn......mrhhh........ Age Of Empires III!:cool: :eek:

Viper
2.11.2005, 17:14
Zašto ?
Nešto novo i neviđeno ?
Ili zbog grafike ?
Daj malo obrazloži.
A ja ću se strpeti još mesec dana da vidim šta se krčka na trulom zapadu.

Poz!

KIBLA`s
2.11.2005, 17:42
trenutno moj favorit je F.E.A.R
zato sto me najvise potseca na HL1 za mene njbolju igu
ali videcemo ima jos 2 meseca

Wolverine
2.11.2005, 18:26
Grafika:10
Sve ostalo:10

Reloader
2.11.2005, 19:09
Grafika:10
Sve ostalo:10

Sto ne rece odmah sve:10 nego grafiku izdvajas? :rolleyes:

Ako ti je toliko vazna instaliraj neki 3dMark, pusti continious i bulji po ceo dan...;)

Carl Jonson CJ
2.11.2005, 20:16
1.F.E.A.R-najbolje
2.GTA SA-najzabavnije
3.Kad probam Ozbiljnog Simu 2 javiću...

The Dark Gamer
3.11.2005, 14:03
Ovako,evo mojih favorita za 2005. godinu:

-Psychonauts
-GTA:San Andreas
-F.E.A.R
-Call of Duty 2
-Serious Sam 2

oluja
3.11.2005, 14:51
A da nije malo rano za to? :confused:
Organizovacemo glasanje u januaru za igru godine kad budemo znali sve "ucesnike" :)

Wolverine
5.11.2005, 18:48
Vazish!!!!!!!!!

Johny Atos
5.11.2005, 20:19
Koje godine :p

Sale013
5.11.2005, 21:17
Stavljate na prvo mesto igrice koje su tek izasle i nisu ni "sazvakane" kako treba... A godina jos uvek traje... To je tema za januar.

Rocker
5.11.2005, 21:42
ACT OF WAR:DIRECT ACTION!!! Ko nije probao, neka proba, ako mu se ne svidi, neka mi slobodno kaže da nemam u kusa gore nego šabani!

Johny Atos
5.11.2005, 22:40
Sale013, ako nisi primetio vec su se tako dogovorili :p

Guliver
5.11.2005, 22:42
Age of Empires III

Chaos
5.11.2005, 23:38
1. F.e.a.r
2. F.e.a.r
3. F.e.a.r

Templar
6.11.2005, 14:18
Vaistinu dobar Age.
Steta sto je neko izlobirao u SK da ne bude igra meseca(antiejdzski lobi) :D

Wolverine
7.11.2005, 14:38
Mis'im stavili QUAKE 4 **bo ih QUAKE!

B@NE
7.11.2005, 14:45
gta san andreas

ZverBre
8.11.2005, 1:53
- HL 2
- Psyhonauts
- FEAR

Inuyasha
2.12.2005, 23:45
Ja jest dasam igrao f.e.a.r. samo sat vremena, ali me je igra naprosto odusevila, ne samo grafikom nego i samim izvodjenjem igre - retko gde se u fps-u vide noge igraca (vas) zar ne ?! Mislim ta takvi detalji cine igre zaista upecatljivim i nezaboravnm, sad naravo necu da kazem da mi se samo zbog "nogu" svidela ova igra, tu ima jos milion i dva detalja sto cine jednu igru dobrom. ako bi se F.E.A.R. ocenjivao u skali od 1 do 10 - po meni ona desetka bi bila sasvim zasluzena.

mmilos085
3.12.2005, 0:01
Ovako,evo mojih favorita za 2005. godinu:

-Psychonauts
-GTA:San Andreas
-F.E.A.R
-Call of Duty 2
-Serious Sam 2
Care stvarmo ti je dobar izbor...
ali ja mislim da ce definitivno neku nagradu pokupiti i novi Need for Speed kao fransiza koja pije vodu sirom sveta...

...

Ja mislim da ce F.E.A.R odneti sve sto moze...
Atmosfera:10
Igrivost:10

sta mislite:D

Aleksandar
3.12.2005, 0:06
PSI OPS

Nema nista zabavnije od bacanja predmeta naokolo.

3dM@niak
3.12.2005, 0:54
Od svih ovde navedenih, igrao sam samo GTA SA,i to JEEEEDVA... mnogo je slab komp... u stvari, nije slab neko je SRA**************E, al 'ebiga... nema se para se... :( :D

Wild Boy
3.12.2005, 1:10
CALL OF DUTY 2 i tacka

DorianGrey
3.12.2005, 3:16
Call Of Duty 2, igra me je odusevila, ko je igrao zna o cemu pricam, bez obzira sto je tek izasla, mislim da ima najvece sanse :)

Viper
3.12.2005, 3:21
Pošto je ovo sve subjektivno rekao bih Fahrenheit, originalna i zanimljiva igra sa fenomenalnom atmosferom, COD2 me je, blago rečeno, razočarao.
Ali o tome na nekoj drugoj temi neki drugi put.

Poz :)

Patton
3.12.2005, 10:57
Ja cu se takodje strpiti do nove godine... a i tesko je odabrati najbolje igre, a da ih ne razdelite po zanrovima. Nekome je bolji GTA:SA od FEAR-a, jer ne voli FPS igre ili obrnuto :rolleyes:

sandolina
3.12.2005, 16:29
Polako se blizi NOVA GODINA mrhhh........ Age Of Empires III!:cool: :eek:
molim..??
Age Of Empires pored Civilizacije4 ne može, ne da prodje, nego ni da se provuče..
Iako Civ4 zaista "štuca, grca i kašlje"-SK,
Age mi izgleda siromašno..
No, igra godine za mene jeste Fable - The Lost Chapters..
ajd:)

ddak
3.12.2005, 17:17
F.E.A.R.
Psychonauts

Cancerman
3.12.2005, 17:30
F.E.A.R. definitivno

Gorgoroth
3.12.2005, 18:47
Gta SA - Akciona
F.E.A.R - Igra Godine
Call Of Duty 2 - Pucachina
Dragonshard - Strategija
Elder Scrolls III: Oblivion - RPG
World Of Warcraft - MMO

mmilos085
4.12.2005, 1:47
Gta SA - Akciona
F.E.A.R - Igra Godine
Call Of Duty 2 - Pucachina
Dragonshard - Strategija
Elder Scrolls III: Oblivion - RPG
World Of Warcraft - MMO
lep izbor, dodaj samo
Need For Speed Most Wanted - voznja godine
Pro Evolution Soccer 5 - sport godine

oklagija
4.12.2005, 3:18
Ovde ima previse ljudi sto se loze na F.E.A.R., igra je odlicna,
ali svakako je iza CoD 2 u istom zanru !

Sto se tice igre godine iz aviona se vidi: GTA:SA.

n!9h7m4r3
4.12.2005, 19:41
Sto ne rece odmah sve:10 nego grafiku izdvajas? :rolleyes:

Ako ti je toliko vazna instaliraj neki 3dMark, pusti continious i bulji po ceo dan...;)

hahahahaaa:D :p
slazem se....
Po meni ubedljivo prvi, tj. igra godine je:
CALL OF DUTY 2:D

F@n@T!c_KV®
5.12.2005, 1:57
Pa igra godine....

recimo F.E.A.R. zbog izvodjenja, atmosfere, grafike i mnogo jos stosta...

ili recimo Serious Sam 2 kao najvece iznenadjenje godine.... (sa uzivanjem sam igrao First Encounter i sa jos vecim presao Second Encounter) ali SS2 me je odusevio!:)

goran.rs
5.12.2005, 2:07
To ce biti jako tezak izbor posto ove godine i nisu izlazile neke preterano kvalitetne igre,ni blizu proslogodisnjih.Mnogo vise se ocekuje od 2006. Na prvom mestu Gothic 3....Ili ajde posto je ovo bilo subjektivno onda na prvom mestu Oblivion

Master Neo
5.12.2005, 12:43
Lista pet najboljih ove godine:
F.E.A.R-u svemu savrsena i nadmocna
Call of duty 2-isto kao i prethodna
Pro evolution 5-Najbolji fudbal ikada
Most Wanted-ovo je kao enciklopedija svih prethodnih NFS-ova.

Splinter
5.12.2005, 12:52
1.CoD 2
2.NFS Most Wanted
3.Dragonshard

zleetherius
5.12.2005, 13:20
Gta SA - Akciona
F.E.A.R - Igra Godine
Call Of Duty 2 - Pucachina
Dragonshard - Strategija
Elder Scrolls III: Oblivion - RPG
World Of Warcraft - MMO

samo izbacis obliovion koji jos nije izasao, niti ce izaci ove 2005 godine.Elder Scrolls IV Oblivion

Black-White
6.12.2005, 0:27
Psychonauts je najbolja, najludja, najoriginalnija, naj.... igra u zadnjih par godina, a ne samo ove godine.

Fehrenheit interesantno, originalno i na trenutke smorno. Drugo mesto.

Sve ostalo je vec vidjeno sa malo boljom grafikom.

Do kraja godine ne ocekujem nista, tako da je ovo verovatno kraj liste

mmilos085
6.12.2005, 1:04
Meni je samo krivo sto skoro niko nije pomenuo
Splinter CELL Chaos Theory, po meni bolja od prethodnih, sa extra lepom grafikom, kao i ambijentom koji vlada u toku igre!!!
STA VI MISLITE, DA LI SCCT zasluzuje makar neku nagradu??

F@n@T!c_KV®
6.12.2005, 2:43
ALI jos uvek nismo videli kakve cari ce nam doneti novi Prince of Persia!

i to ce ja mislim biti jedina kvalitetna igrica sad ovog decembra!

Fisher
6.12.2005, 14:58
Meni je samo krivo sto skoro niko nije pomenuo
Splinter CELL Chaos Theory, po meni bolja od prethodnih, sa extra lepom grafikom, kao i ambijentom koji vlada u toku igre!!!
STA VI MISLITE, DA LI SCCT zasluzuje makar neku nagradu??

Mmmm... Splinter Cell - Chaos Theory...exellent! Konacno neko da ga spomene, a da to ne moram da budem ja. Svo ovo vreme sam izbegavao da se ukljucim u debatu oko igre godine, ali evo da napisem nesto. Nekoliko odlicnih igara je obelezilo 2005-u godinu od kojih izdvajam: Splinter Cell - Chaos Theory, Psi Ops, SWAT 4, Cold Fear, Battlefield 2, F.E.A.R., CoD 2...
A igra godine? Pa ne znam, jednostavno ne mogu da se odlucim izmedju SCCT-a i F.E.A.R.-a, fenomenalne su obe. :)

Darko
6.12.2005, 16:31
Psyhonauts

Mephisto
6.12.2005, 16:56
Za izbor najbolje, moj izbor bi pao na jednu od ove tri:
FPS - Call of Duty 2 / F.E.A.R.
RTS - Age of Empires III

Darko Brodski
14.12.2005, 0:32
Znate koja se meni nabija na glavu za igru god.........Fahrenheit (mozda sam pogresio neko slovo ali tako nesto) ko god moze neka proba, zaplakace tj igra udara u oci i srce..mnogo je tuzna, dobra muzika, grafika i originalna prica, igra jednostavno pleni nelinearnoscu! Sta god uradite ili NE uradite utice na dalji tok igre. kao da se zaista desava! Mesavina Max Payna zbog mesta i vremena malo i atmosfere, Matrixa zbog jednog dela u igri necu da otkrivam, malo i nekih triler filmova sa tuznim ishodima tj nepravednim!!!

PROBAJTE!

Darko Brodski
14.12.2005, 0:34
I da! kao sto je neko od vas spomenuo SPLINTER CELL 3, igra je zaista vrhunac sto se grafike tice a same realisticnosti pokreta Fishera ako se tako bese zove!
Znam da je grafika super jer sam igrao demo, e imam i celu ALI ne mogu da je startujem pa bih zamolio da mi dasa koji ju je igrao malo pojasni kako da je pokrenem!

Pisite za uputstvo na brodski@neobee.net

Darko Brodski
14.12.2005, 0:40
Pozdrav za imenjaka koji je spomenuo Psyhonauts! svaka cast, mnogi za igru kazu da je za decu, ali ja i ti se ne slazemo sa njima, predpostavljam da gotivis Lucas Arts i njegove proizvode, posto je Psyhonauts jedan od njegovih, Psyhonauts ima prelepu i pomalo tuznu pricu koja prati naseg junaka, dopadljivu grafiku i sarenolik ambijent malo vise sarenolik ali dobro super je u svakom slucaju
Moze i ona da bude igra meseca sto da ne, mada valja i spomenuti Baldur's Gate koji je davno izasao

Bansek
14.12.2005, 1:04
Meni je samo krivo sto skoro niko nije pomenuo
Splinter CELL Chaos Theory, po meni bolja od prethodnih, sa extra lepom grafikom, kao i ambijentom koji vlada u toku igre!!!
STA VI MISLITE, DA LI SCCT zasluzuje makar neku nagradu??

Ja nemogu da je pokrenem-kod onog disc checking-a - napise ERROR,,,:(

DOolisha
16.12.2005, 2:30
Sacekajmo Obliviona...:o

REDisLAW
16.12.2005, 15:45
FPS- Call2

REDisLAW
16.12.2005, 15:46
FPS - Call2 i Splinter Cell - Chaos theory
RTS - AOE III

Carl Jonson CJ
18.12.2005, 19:34
FPS-CoD2
RPG-Fable
RTS-AOE III
TPS-Gun
Decija-Narnia

riddik
18.12.2005, 19:48
Psychonauts...super igra uzimajući u obzir malu zahtevnost konfiguracije

Nebojsa1
18.12.2005, 20:29
1.World of Warcraft
2.Pro Evolution Soccer 5
3.Need for Speed Most Wanted

Pa zar niko da ih ne pomene

DukeofSerbia
20.12.2005, 19:51
Call of Duty 2

bone_collector
20.12.2005, 23:38
GTA: San Andreas

Sherman
21.12.2005, 1:31
Po meni ubedljivo World of Warcraft. Treba se samo zapitati koji uticaj on trenutno ima na zivote miliona ljudi u svetu i shvatiti koliko mocna moze da bude kompjuterska igra. Maltene savrsen u svakom pogledu, World of Warcraft, po meni, sedi na tronu najboljih igara ove godine.

p.s. Ne razumem zasto ljudi toliko hvale Call of Duty 2. Dobro, ima sjajnu reziju i atmosferu koja pleni, ali ljudi... to je sve jedan veliki cetvorosatni deja vu.

mniz
26.12.2005, 11:54
najbilja igra ce biti GTA: San Andreas a posle gta slede
2.Need for Speed™ Most Wanted ;voznja
3.pes 5 ;fuca
4.cod 2 ; 2svecki rat
5.civ 4 ;strategija
6.Battlefield 2 (neznam sta da napisem za njega)
7.F.E.A.R. fps
8.Guild Wars online

ovo sam naveo igre koje ce "pobediti" u svojim kategorijama

F@n@T!c_KV®
26.12.2005, 12:59
Ja nemogu da je pokrenem-kod onog disc checking-a - napise ERROR,,,:(


Iskljuci sve kablove svojih optickih uredjaja!:D

SFRJ-Forever [CG]
28.12.2005, 0:46
1. F.e.a.r
2. F.e.a.r
3. F.e.a.r

1. HAHAHA
2. HAHAHA
3. HAHAHA
4. KAKVA SALA

F@n@T!c_KV®
28.12.2005, 1:54
svako ima svoj ukus!

koji, uzgred treba postovati!:mad:

Rainman
5.1.2006, 19:36
Moracu da budem subjektivan posto nisam odigrao FEAR i COD2 pa ne mogu da kazem valjano - al bez njih:

1) GTA: San Andreas - VRH!!!
2) PES 5 - najbolje zezanje na jednom kompu za vise ljudi
3) Fahrenheit - da su ga malo, ali samo malo bolje uradili, bila bi jedna od najboljih igara ikada....


Sto se tice NFS:MW - ne znam, igram ga, ali bas mi nije nista posebno...

F@n@T!c_KV®
6.1.2006, 2:35
Sto se tice NFS:MW - ne znam, igram ga, ali bas mi nije nista posebno...

Amin to that! :worshippy :worshippy

SFRJ-Forever [CG]
6.1.2006, 23:25
Blah, nista bez Colina

Meho Krljic
11.1.2006, 16:46
Paaa.. posto nisam stigao da odigram pola onoga sto sam planirao (Civ 4, FEAR, CoD2, fahrenheit, Psi-Ops, Resi 4, Shadow of the Colossus i Killer 7 su svi jos uvek na 'to play' listi ili u razlicitim fazama odigranosti) dacu vrlo diskutabilnu listu. Ali sta je - tu je, niko nije rekao da je lako biti ljudsko bice.

Psychonauts mi je bio najprijatnije iznenadjenje i definitivno igra godine. Mislim, ocekivao sam od Tima dobru igru ali ovde je prevazisao sebe. Besprekorna platformska mehanika iskombinovana sa sjajnom pricom, mastovitim misijama koje se krecu od avanturistickih do ciste akcije, fenomenalnim grafickim dizajnom, divnom muzikom i savrsenom glumom - stvarno, jedna od najkompletnijih igara koje sam ikada igrao...

KOTOR2 je definitivno unapredjen KOTOR i samim tim jedan od najboljih RPGova poslednjih godina, samo da nije zbrzanog kraja.. No, i pored toga, i dalje jedina igra koju mogu da igraju i ljudi koji ne vole Star Wars i RPG igre i da se nauzivaju. Fantasticno razradjena prica, ponegde sa toliko dubine da sam morao da se ustinem da bih proverio da ne sanjam, sjajno koriscenje 3.5 pravila ADD, kao i i dalje vrlo funckionalna prezentacija i interfejs. Mocno.

GTA San Andreas... Iako je kloniranje GTA formule dobilo razmere epidemije, i dalje Rockstar to radi najbolje. Za SA su malo posolili laganim RPG elementima, uvecali teritoriju, ionako fenomenalnu prezentaciju jos vise ispeglali (mislim, Chuck D, George Clinton, Peter Fonda, zaboga!!!) i napisali prilicno dobru pricu. Iskreno se nadam da ce za sledeci GTA da maloporade i na strukturi misija kao i na interfejsu ali za sada, ovo je i dalje najbolja sandbox igra u ponudi (valja pomenuti zlosrecni Boiling Point kao hvalevredan pokusaj produbljivanja formule)

Second Sight: ovo je port manje vise anonimne igre sa PS2, sto je samo dokaz da nema pravde na svetu. Free Radical prave jako interesantne igre i uglavnom ih svet ignorise. Second Sight nikako nije doneo bogznasta novo u smislu mehanike - pucnjava, stealth, parapsiholoske moci, sve je to radjeno u drugim igrama i bolje, ali SS je sve to zaokruzio IZVANREDNOM pricom ciji rasplez je gotovo nemoguc i bilo kom drugom medijumu. To me je toliko impresioniralo da mi je samim tim igra usla u vrh za 2005.

Fable: daleko od ambicije i kompleksnosti 'pravih' PC FRPova, Fable me je osvojio time sto besprekorno kombinuje cistu fizicku radost igranja (realtime borbe i magija) sa jednostavnim ali solidno uradjenim leveling sistemom, sto ima svet koji je jako ziv i interaktivan (po cemu je blizi GTA serijalu nego Forgotten Realms igrama, a sto se meni jako dopalo) i sto je verovatno najlepsa igra koja je izasla na PCu ove godine. Da, da, Q4 ima vise poligona i HDR osvetljenje, ali Fable ima prosto nerazumno lep dizajn.

Posto forum ne da da idem preko 3000 znakova, nastavak u sledecem postu.

Meho Krljic
11.1.2006, 16:47
Brothers in Arms: Earned in Blood. Dakle, CoD2 mi je sjajan, ali BiA uspeva da donese nesto originalno u FPS jato. Road to Hill 30 me je malo razcarao - ocekivao sam robusniji takticki interfejs (valjda sam se nadao R6 kompleksnosti) i bolji AI neprijatelja, ali EiB je ispeglao barem ovo drugo i dao mi igru koju je prava sreca igrati. Odlicna grafika, pravi osecaj taktickih izazova (sa AIjem koji reaguje na promenjene odnose na bojistu i pokusava i sam da mi zadje za ledja), teske borbe ali i osecaj uspeha kada pobedim jer sam nadmudrio protivnike, izvanredna gluma...

Devil May Cry 3: Svaka cast God of War i ostalim aspirantima na titulu najboljeg (Blood Rayne 2, Matrix: Path of Neo itd.) ali Dante je i dalje glavni baja na ovoj sceni. DMC 3 je sa svake strane fenomenalan: neverovatno detaljna prezentacija, sjajan dizajn neprijatelja, inteligentno osmisljena taktika istih, te mozda najbolji i najdublji borbeni sistem na svetu... Jos vise produbljen sistemom levelupovanja. Igra ne samo da daje jedan od najdinamicnijih i najbrutalnijih osecaja borbe nego i aktivno podstice igraca da se bori na sto kompleksniji i (vizuelno) sto lepsi nacin. Cudo.. (A, da, i neverovatno je teska).

God of War: iako je DMC3 meni ipak bolji i drazi, moram da kazem da je David Jaffe napravio cudo. Sjajan borbeni sistem koji cak i pocetniku daje osecaj da je opak baja, ali koji takodje podstice igraca da se udubi i pocne da koristi napredne tehnike, genijalna prezentacija i neke duhovite zagonetke. Posto nisam fan PoP platformisanja, ovi delovi GoW mi bas nisu legli ali ajde... OStalo je jako dobro..

We Love Katamari: ma nema sta ni da objasnjavam. Keita Takahashi je ipak genije. Katamari igre su u odredjenom smislu ono cemu je ceo moj igracki zivot tezio - ima neceg toliko primalno ISPRAVNOG u kotrljanju kugle i skupljanju svega na putu (u svima nama zivi jedan mali *****valj, reklo bi se) da ja ne mogu da skinem osmeh sa lica dok ovo igram. Da ne pominjem psihodelicni dizajn i neverovatno ljupku prezentaciju.

Iwan88
12.1.2006, 16:12
Najbolja igra 2005-e je Psychonauts a posle nje je The Sims 2

Wolverine
13.1.2006, 22:42
Age III:
Grafika:10
Fizika igre:10
Igrivost:10
Efekti(way nad)prosek:100

Wolverine
13.1.2006, 22:47
Najbolja igra 2005-e je Psychonauts a posle nje je The Sims 2
Bate, Simsi su iz 2004(igra meseca u jubilarnom 10/04 sk)

THPS
15.1.2006, 18:02
Ma Fahrenheit je najbolja igra definitivno i Psychonouts, FEAR je ***** kao i DooM III samo budze grafiku i prave ono sto se najbolje prodaje, daj te nam avantura bre, sad moram ponovo prelaziti Syberiu, i ovaj NFS je vise smorio zar nije vise dosta tih *****a daj te nesto novo, nesto jos ne vidjeno, kao Fahrenheit!!!

reljaz
15.1.2006, 22:41
Psychonauts je najbolja, najludja, najoriginalnija, naj.... igra u zadnjih par godina, a ne samo ove godine.

Fehrenheit interesantno, originalno i na trenutke smorno. Drugo mesto.

Sve ostalo je vec vidjeno sa malo boljom grafikom.

Do kraja godine ne ocekujem nista, tako da je ovo verovatno kraj liste
Mislim da je covjek u pravu... Psychonauts je definitivno otkrice godine cisto zbog kreativnosti i atmosfere kojom odise ova igra.. a sigurno se ne moze ni graficki podcijeniti.
F.E.A.R. i COD 2 su definitivno odlicne igre koji diktiraju graficke standarde nove generacije (a dugo nisam igrao naslov sa tako dobrom war atmosferom i neprestanom akcijom kao u COD 2 i A.I. kao sto ima F.E.A.R) ali ipak Psychonauts je ono sto je trebalo trzistu igara. Dugo nisa igrao "Rayman avanturu" sa tako orginalnom pricom, likovima i uopste okruzenjem.... MA SVAKI DIO OVE IGRE JE OSVJEZENJE IN EVERY WAY ! I dok ovo pisem u pozadini traje instalacija Psychonauts-a jer sam dobio veliku zelju da udjem pod kozu malom "mozgonji".
Mada bi volio da probam Fehrenheit ali ne skida mi se sa torrent-a jer mi trebaju i pametnije stvari. Pa ako neko iz Novog Sada ima igru molim da mi se javi da je provucem kroz masinu..

SFRJ-Forever [CG]
15.1.2006, 23:15
Ma Fahrenheit je najbolja igra definitivno i Psychonouts, FEAR je ***** kao i DooM III samo budze grafiku i prave ono sto se najbolje prodaje, daj te nam avantura bre, sad moram ponovo prelaziti Syberiu, i ovaj NFS je vise smorio zar nije vise dosta tih *****a daj te nesto novo, nesto jos ne vidjeno, kao Fahrenheit!!!

:worshippy

mmilos085
16.1.2006, 1:38
Ljudi sto se NFS MW tice, on jeste najbolja arkadna voznja!!!
Farenhajt avantura
PES futball...

...Ima hiljade kategorija koje treba spomenuti....

LunaticRS
22.11.2006, 14:12
Polako se blizi NOVA GODINA pa ajmo curice ajmo decaci ALI NE U PLANINE nego na raspravu!!Za mene je igra godine.......let see...hmmh..mrhn......mrhhh........ Age Of Empires III!:cool: :eek:
pa AoE III je najveci promasaj godine...fuj igra...II je bila mnooogo bolja...kako me samo smorio AoE III...

LunaticRS
22.11.2006, 14:14
[QUOTE=mmilos085]Ljudi sto se NFS MW tice, on jeste najbolja arkadna voznja!!!
Farenhajt avantura
PES futball...
Koje smece je taj NFS MS...fuuuuuj...jedino je grafika dobra...Igraj GTR II bato to ti je simulacija voznje...Kakvo osvjezenje predstavlja Farenhajt.Mozda nije najbolja ali je svakako najveci trip od igara...

LunaticRS
22.11.2006, 14:19
[QUOTE=Meho Krljic]
God of War: iako je DMC3 meni ipak bolji i drazi, moram da kazem da je David Jaffe napravio cudo. Sjajan borbeni sistem koji cak i pocetniku daje osecaj da je opak baja, ali koji takodje podstice igraca da se udubi i pocne da koristi napredne tehnike, genijalna prezentacija i neke duhovite zagonetke. Posto nisam fan PoP platformisanja, ovi delovi GoW mi bas nisu legli ali ajde... OStalo je jako dobro..

Pa kako se nisam sjetio God of War.Zar je izashao za pc.Pa to mi je najbolja igra ove godine do sad.Jesi li je probao preci na natezem modu.Nevjerovatna igra ko nije igrao nije svjestan sta je propustio.

SirDuck
22.11.2006, 14:22
Company of Heroes bi trebalo da dobije tu titulu:tapsh:

smeker
30.11.2006, 15:21
1. call of duty 3
2.call of duty 2
3.NFS carbon

Telepatic
30.11.2006, 15:25
']1. HAHAHA
2. HAHAHA
3. HAHAHA
4. KAKVA SALA
(fear)POTPUNO se slazem...igra je zesce sr....:rofl:

Nergal
30.11.2006, 18:58
Company of Heroes bi trebalo da dobije tu titulu:tapsh:

Ovaj topic je pokrenut 2. novembra 2005. a priča na njemu je prestala u januaru 2006. kada više nije bio aktuelan.
Company of Heroes? Call of Duty 3? NFS Carbon? To su sve ovogodišnje igre. Priču o igri 2006. godine tek treba pokrenuti. Ovo je zastareo topic.

Phoenix
30.11.2006, 20:06
nespominji te COD3 kad nece da izdaze na PC:nov_mad2: :nov_mad2: :nov_mad2: mada su rekli da ce poslije nekog vremena izac

Se7en_
30.11.2006, 22:04
1. Splinter cell : Double agent / Oblivion (Obe su zasluzile)
2. Company of heroes
3. Medieval 2

A za navece razocaranje treba da se izabere Carbon...

SirDuck
30.11.2006, 22:12
Ovaj topic je pokrenut 2. novembra 2005. a priča na njemu je prestala u januaru 2006. kada više nije bio aktuelan.
Company of Heroes? Call of Duty 3? NFS Carbon? To su sve ovogodišnje igre. Priču o igri 2006. godine tek treba pokrenuti. Ovo je zastareo topic.

Dobro, otkud ja znam da je ovo stara tema, stvarno nisam gledao datum...OMG!

dr.antrax
30.11.2006, 22:13
Medieval Total War 2 :tapsh:

Nergal
30.11.2006, 22:22
Medieval Total War 2 :tapsh:

Evo opet! Kome ja pričam... :dedica:

Alek92
30.11.2006, 22:37
Ja kazem Carbon ili cak CIV4.... to su igre kojima bih ja dao titulu....

Ti si iz Obrenovca?/\ iz kog dela tacno?

Nergal
30.11.2006, 22:42
Apelujem da neko otvori topic "Najbolja igra u 2006. godini" da ne bismo više slali predloge na prošlogodišnju diskusiju!

@Alek92
Glavna ulica.

LunaticRS
1.12.2006, 5:35
Kao sto je smeker rekao mislim da je Call of Duty 3 najbolja igra ove godine iako jos nije izasla za pc i iako je jos niko nije igrao...loool

tiberije
1.12.2006, 9:44
Oblivion
Call of Juarez
Condemned

dragomix
1.12.2006, 12:37
E hoce li neko da zatvori ovaj topic i da otvori novi?

dragomix
1.12.2006, 12:38
Kao sto je smeker rekao mislim da je Call of Duty 3 najbolja igra ove godine iako jos nije izasla za pc i iako je jos niko nije igrao...loool

Morao sam da odgovorim na ovo. Call of Duty 3 ne izlazi za PC. Razvijen je samo za XboX 360.

tab503
1.12.2006, 13:29
Heroes 5 :)

Telepatic
1.12.2006, 15:24
Heroes 5 :)
razocarali me....:(

Goran_NISH
1.12.2006, 16:17
Pro Evolution Soccer 6 !!!:alealeee:

Ocelot
1.12.2006, 16:35
Morao sam da odgovorim na ovo. Call of Duty 3 ne izlazi za PC. Razvijen je samo za XboX 360.

COD3 je izašao za X360 i PS3, a najavljen je i za PC.

nikola87
2.12.2006, 0:08
Pokusao sam ja da otvorim novu temu ("najbolja igra 2006") ali ju je moderator zatvorio (s pravom) s argumentom "nije jos vreme moj brate" ili tako nesto.

Ocelot
2.12.2006, 0:10
Pokusao sam ja da otvorim novu temu ("najbolja igra 2006") ali ju je moderator zatvorio (s pravom) s argumentom "nije jos vreme moj brate" ili tako nesto.

:rofl: :rofl: Svaka čast onome ko ti odgovori. :aplauz:

Da ne bude običan spam, neka bude NWN2.

voodoo_
2.12.2006, 0:28
NWN2 je vrlo dobar ali je Oblivion najozbiljniji kandidat za igru godine. Bar je na mene ostavio najsnažniji utisak (zajedno sa ovom novom mini ekspanzijom, Knights of the Nine). Jednostavno, sve je na mestu u Oblivionu, igra je kompletna i zaokružena celina.

Ocelot
2.12.2006, 0:32
I biće. Morrowind je takođe bio Igra godine kad je izašao, Oblivion će nastaviti tradiciju.

lud@k
2.12.2006, 0:38
Ako ste igrali Oblivion onda znate sta je dobro:Freddy:

dragomix
2.12.2006, 2:24
COD3 je izašao za X360 i PS3, a najavljen je i za PC.
Stosta je najavljivano za PC pa nevidim nesto da izlazi. Super ako kazes da izlazi, ali neverujem da ce biti igra 2006. Ipak jaka je konkurencija, ali sve je moguce.

Ocelot
2.12.2006, 2:31
Nisam ni rekao da će izaći 2006.

dragomix
2.12.2006, 2:36
Pa dobro. Onda je sigurno igra 2007. Da neznas mozda kad izlazi novi Brothers in Arms. Treba da pretstavlja neku revoluciju u WW2 pucacinama.

LunaticRS
3.12.2006, 4:21
Prvo moram da obradim sljedeci materijal : Call of Juarez,Splinter Cell Double Agent,Dark Messiah of Might and Magic,NWN2,Princ of Persia 3 i mozda jos nesto...Pa onda, da vidim, za jedno mjesec dana cu reci svoju listu.
Mada mislim iako je Oblivion kad se igra 300 sati gameplaya zna da smori prilicno(a koja igra ne bi poslije tog vremena) mislim da bi to trebala biti igra godine.
p.s.-sto je ovaj dragomix banned?

zdravkelja
6.12.2006, 11:59
Iako nije najbolja(po meni) Oblivion ce sigurno biti igra godine

Gothic 3 sigurno nece zato sto sam video opis u drugom casopisu.
Igra je puna bagova i strasno je neoptimizovana.
Na masini na kojoj Oblivion tera oko 50fps Gothic ce jedva 15 na istim podesavanjima

Minimalni zahtevi su:
2Ghz procesor
1Gb RAM
GeForce 6600+ ili Radeon X600+
Na najslabijim podesavanjima!Sta li je potrebno za res 1600 x 1200 sa svim detaljima?!!!!

Atila
13.12.2006, 2:19
И по мени Oblivion, да M2TW није само копија RTW-a им'о би и он добре шансе.

LunaticRS
13.12.2006, 8:40
Company of Heroes bi trebalo da dobije tu titulu:tapsh:

Auuuuu...Tek sada sam dobio igru i przim se od iste.Stvarno odavno me tako nesto nije odusevilo.Ja nisam ljubitelj strategija, ali kad kazem za jedno RTS igru da bi mogla biti igra godine onda mozete misliti koliko je shur ta igra.Ko nije probao ljudi obavezno nabavljajte.Nista razgradnja samo action.

P.S.NABAVLJAJTE OVO STO PRIJE-MUST BUY :tapsh: :tapsh: :tapsh:

huligan
13.12.2006, 10:59
Oblivion
Mada ga nisam mnogo prostudirao vidi se braco da on to zasluzuje iz aviona!

LunaticRS
17.12.2006, 8:16
"Ankh" nije sigurno igra godine, ali je nevidjeno osvjezenje na koje sam naisao u posljednje vrijeme.Igra ima mnogo smijesne dijaloge i pricu.U pitanju je p&c avantura koja ima grafiku kao crtani film, ali neka vas to ne prevari jer je veoma teska.Ako mozete nabavite je jer je extra duhovita igra...:icon_twis

Renee
17.12.2006, 17:24
Igra godine, po meni je PES 6 i Caesar IV.

drgonzo
17.12.2006, 17:33
Oblivion i Gothic 3

phoenix[illusion]
17.12.2006, 22:03
Neka moderatori naprave glasanje, pa da izglasama kao prosle godine

Luka Brazi 47
18.12.2006, 16:36
Oblivion definitivno:dedica:

Se7en_
21.12.2006, 22:17
Oblivion i Splinter Cell : Double Agent

LebronMVP
21.12.2006, 22:33
Za mene je igra godine Prey.:n_klanja:
Definitivno je najinventivnija igra koju sam dugo igrao.
Zanimljiv dizajn nivoa, neprijatelja, pricha...........
Grafika razbija sve fps-ove do sada.
Veliki sam fan F.E.A.R.-a ali po pitanju grafike Prey ga shisha, i dizajnu nivoa.
Pitam se na kojim tabletama su bili tvorci Prey-a?:D

Inuyasha
21.12.2006, 23:03
Evo jedan glas za F.E.A.R....kao shto su naveli i u tekstu u sk...utopija adrenalina, pametni protivnici, neprevazidjena akcija i ona doza strave koja vas prati iz nivoa u nivo...

SFRJ-Forever [CG]
21.12.2006, 23:43
Grafika razbija sve fps-ove do sada.

:rofl: HAHAHAHAHAHAHA jeli ovo neka sala :rofl:
Ako Prey, po tebi ima oblju grafiku od Far Cry-a, onda stvarno, ali stvarno nemam sta da kazem :rofl:

P.S. Ove godine su sve bile nekako bezvezne igre, nista sto bi me stvarno zadrzalo u stolici.
Moj glas dajem Oblivionu.

illidan
22.12.2006, 0:17
Oblivion... the one and only

Sarmatian
22.12.2006, 0:30
Oblivion ni po cemu ne zasluzuje tu titulu, osim po grafici...

Corwin
22.12.2006, 2:06
Ne igram FPS, da se odmah ogradim, ali od ostalih žanrova Company of heroes je bez premca, makar od igara koje su izašle ove godine.

LunaticRS
22.12.2006, 12:28
Rekoh ja da je CoH extra igra jedva sam je presao.Prey je takodje najinventivnija igra godine sigurno, Fear je najbolja pucachina po meni, ali ipak poslije nekog vremena malo smara, a Oblivion ima najlijepsu grafiku.Tesko je donijeti odluku, ali ipak cu sacekati januar kad budem presao jos materijala koji mi je izostao.Igram sad Medievil II pa cemo vidjeti uskoro sta je to NO.1.

LebronMVP
22.12.2006, 13:40
']:rofl: HAHAHAHAHAHAHA jeli ovo neka sala :rofl:
Ako Prey, po tebi ima oblju grafiku od Far Cry-a, onda stvarno, ali stvarno nemam sta da kazem :rofl:

P.S. Ove godine su sve bile nekako bezvezne igre, nista sto bi me stvarno zadrzalo u stolici.
Moj glas dajem Oblivionu.
Alo il si normalan, razmisli malo.
Far Cry ima mnogo sarenu, takoreci stripovsku grafiku.
Igrao sam ja dosta Far Cry pre tri godine i svideo mi se ali razmisli loma.

drgonzo
22.12.2006, 14:46
Prey ima bolju grafiku od Far Cry-a. Samo sto se u Far Cry-u stalno nalazimo u prirodi, vegetacija, voda itd. dok se u Prey nalazimo u unutrasnjosti svemirskog broda, pa zato izgleda malo monotono...

pil€
22.12.2006, 15:14
Prey ima bolju grafiku od Far Cry-a. Samo sto se u Far Cry-u stalno nalazimo u prirodi, vegetacija, voda itd. dok se u Prey nalazimo u unutrasnjosti svemirskog broda, pa zato izgleda malo monotono...
da, far cry ima 231x bolju atmosferu nego prey. obicno igre koje se odvijaju u zatvorenom prostoru imaju losu atmosferu. doom 3 :kreza:

FRIghTMaN
22.12.2006, 15:21
Koja glupost od pitanja... logicno je da je to WOW posto koliko ja znam F.E.A.R. i ta piipiipiiiip piippiiip.
Koliko i sami zakljucujete sve sto bih napisao u sledeceih 5 sec. dovelo bi me samo do bana.
tako da cu samo reci WOW

Inuyasha
22.12.2006, 17:13
WOW nije izashao ove godine ;) al nemoj nikom reci! :D

pil€
22.12.2006, 17:19
a mislio sam da se za igru godine ne racunaju mmorpg-ovi :confused:
ako se racunaju, i ja glasam za wow

FRIghTMaN
22.12.2006, 17:31
ok...onda WOW BC:ciao: :kreza:

Telepatic
22.12.2006, 21:40
ok...onda WOW BC:ciao: :kreza:
lol:D,pa to izlazi u januaru 2007:boodala:

Inuyasha
22.12.2006, 22:12
Hehe nemash srece @FRIghTMaN...better luck next year :D

B@NE
22.12.2006, 22:17
Mozda mu se posreci ako se igra izda 31 dec. u sta cisto sumnjam.

Srlandand
24.12.2006, 17:15
Oblivion i ...hm...hm...opet Oblivion. ( Ako mislimo na 2006 ).

nebojsa986
25.12.2006, 1:46
Jedina koju cu ja zapamtiti iz ove godine je Hitman Blood Money,ponovo sam se jezio uz celavka posle dosadnog i prosecnog 3. dela ova je puni pogodak,sve ostale su prosle kao i skolsko gradivo, na jedno uvo usle na drugo izasle.

voodoo_
25.12.2006, 1:53
To znači da nisi igrao Oblivion.

nebojsa986
25.12.2006, 13:42
Jesam igrao sam Oblivion ,ne kod mene jer ne mogu ga normalno pokrenem vec kod komsije,pa nista posebno ne leze meni RPG i RTS igre tako da me nije nista posebno fascinirala,mnogo vise mi se svideo Morowind.

Meho Krljic
26.12.2006, 13:46
Hmmm... Ja sam na svom blogu udario malo opširniju priču o tome koje su mi igre bile najbolje u 2006., ali neću ovde da smaram pa ću samo ispisati pobednike:

PC: Oblivion. Mogao je biti i Company of Heroes, ali Oblivion pobeđuje za prsa pošto mi za nijansu više leže RPG nego RTS igre (NWN2 još treba da odigram). Uz sve kritke koje mogu da uputim Oblivionu, ovo je i dalje jedna od najkompleksnijih a opet najigrivijih igara ikada koja nagrađuje pažnju, planiranje i metodičnost a nedostatak šmeka i identiteta uspeva da nadoknadi slobodom, širinom i dubinom.

Playstation 2: Okami. Bully je bio u samom vrhu (FFXII, nažalost još nisam odigrao), ali Cloverovo remek-delo je ipak ispred po svim zamislivim osnovama. Najlepša igra na Playstation 2 ikada, dobra priča veoma inspirisana Šinto mitologijom a opet lagana i duhovita, dubina u svim pravcima koje čovek može da zamisli. Ovo je kao Zelda igra pravljena na esidu.

Detaljnije (koga zanima) na: http://cvecezla.mojblog.co.yu/permalink.aspx?id=76760

Mario Pavićević
26.12.2006, 13:57
Oblivion je daleko od igre godine previse je bezlican cak i u genericki generisanim nivoima u TES: Dagerfall sam vise uzivao nego u ovome.

Meho Krljic
26.12.2006, 14:23
Pa, ako si pročitao šta sam napisao (u vezi nedostaka identiteta) ovde i na blogu, videćeš da u punoj meri priznajem ovaj i druge nedostatke Obliviona ali da ga i pored toga smatram igrom godine za PC jer igraču daje slobodu da bira šta će da radi i kako će to da radi, a poseduje dovoljno dobro uravnoteženu mehaniku da gotovo sve što zamisliš može nekako da se izvede. Dakle, podstiče kreativnost u rešavanju problema i prelaženju prepreka, što je karakteristika koju ja ne mogu a da ne hvalim na sva usta.

shimec
26.12.2006, 20:53
Mislim da je Company of Heroes definitivno zasluzio da ponese titulu "Igra godine"... Jedino je Oblivion pribliznog kvaliteta, ali ipak je po meni CoH bolji

AkiMan
27.12.2006, 8:38
Definitivno F.E.A.R.,mada mi je i GTR2 i COD2 takodje na istoj strani...

shimec
27.12.2006, 10:52
Pa ni CoD 2 ni FEAR nisu izasli ove godine... :boodala:

AkiMan
27.12.2006, 18:26
Jel?
Pa koji q ih svi onda pominju?
Onda GTR2...

DobroslaV
27.12.2006, 19:04
Igra godine???!!!
Neznam,nijedna me nije nesto posebno impresionirala.Fifa 07,PES 6 NISTA posebno.


PS.Igram samo sportske igre

LunaticRS
2.1.2007, 7:24
Hmmm... Uz sve kritke koje mogu da uputim Oblivionu, ovo je i dalje jedna od najkompleksnijih a opet najigrivijih igara ikada koja nagrađuje pažnju, planiranje i metodičnost a nedostatak šmeka i identiteta uspeva da nadoknadi slobodom, širinom i dubinom.
Playstation 2: Okami. Bully je bio u samom vrhu (FFXII, nažalost još nisam odigrao), ali Cloverovo remek-delo je ipak ispred po svim zamislivim osnovama. N

Dobro si to rekao za Oblivion...
Kakva je to igra Okami...

hibsboy
2.1.2007, 22:23
gothic 3
CoH
:opanachke

Renee
2.1.2007, 22:52
Imate istu ovakvu temu sa glasanjem ovde (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=180527#post180527)

GOKSIMASTER
3.1.2007, 3:02
nwn2 ili gothic 3

3LANCER
3.1.2007, 18:15
Company of Heroes ili Heroes 5

Belfegor
4.1.2007, 0:29
Prosla godina nam je donela DoW Dark Crusade:to_care:

tool.keenan
5.1.2007, 12:02
Definitivno GTR2 !

milann
6.1.2007, 15:17
FINAL FANTASY XII definitivno!!
Bolja od svega sto sam igrao na PCu i PS2 ove godine.

SergejTheRussian
1.11.2008, 14:02
NajNaj igra,definitivno,jeste Company of Heroes a ima i jedan fenomenalan mod za nju (morate imati Opposing Fronts),zove se "Battle of the Bulge"

http://companyofheroes.filefront.com/file/Battle_of_the_Bulge;90069

Ljudi su postigli nemoguće,gotovo da su napravili potpuno novi CoH,obavezno za sve fanove
pozz svima:ciao:

paulvandyk68
1.11.2008, 14:04
GTA IV Call of duty 5

Packy
1.11.2008, 14:07
GTA IV Call of duty 5
Koje poredjenje izmedju realnosti i nebuloze.

DeCoy
1.11.2008, 14:23
Temu o igri godine, pred kraj svake godine pokreće urednik Test Play rubrike - Nenad Vasović. Tako će biti i ovoga puta.