PDA

Prikaži potpunu verziju : Snizenje WoW pretplate?


Insecticide
23.6.2007, 17:38
Da li blizzard razmislja o tome da snizi cenu mesecne pretplate na WoW?
Igrao sam na piratskom serveru,svidela mi se igra ali ping je bio prevelik i nisam mogao nastaviti.Voleo bih da imam original wow ali 13e mi je puno.Voleo bih da je cena niza za negde 3-4e jer mora se i adsl placati :n-cc2:
Da li je blizzard ista spomenuo o smanjenju cene?

dodgeme
23.6.2007, 17:46
ne blizzard moze jedino da razmislja o povecanju cene sa svakom expansiom, nikako snizenjejm.

genius
23.6.2007, 18:44
Nece da snizavaju cene dok god ne izadje neka igra koja ce da je zameni, ali nije realno da ce to skoro da se desi. Ako budes poceo da igras na legalnim serverima shvatices koliko je veliki posao odrzavanje tih servera i da sve radi normalno. Odrzavanje servera i dodavanje novih sadrzaja svakodnevno podrazumeva da pretplata nikada nece biti ukinuta.

Mada, Diablo je i dalje moguce igrati preko Battle NET a isto vazi i za Starcraft. Iako je proslo vise od deset godina te igre i dalje mozes da igras na netu potpuno besplatno. Moguce je i da WoW nikada ne bude ugasen ali ako bi i bio besplatan, toliko manijaka bi doslo da igra da bi bilo nepodnosljivo da se igra. To je jos jedan razlog sto drze skupu pretplatu. Da je jeftinije verovatno bi bilo i mnogo vise igraca i onda bi svima bilo gore...

Dr Zoidberg
23.6.2007, 20:07
ima, kada zavrse Diablo 3 :D [ako ga budu radili kao mmorpg]

Salu na stranu, imas odlican Guild Wars koji je besplatan [tj samo ti treba tvoja copy-a] Onda imas EVE Online on se placa ali je takodje extra i ima jos mnogih kineskih "farming" mmorpg-eva koji se placaju i posto su za azisko trziste bas su masovni :)

GaleOm
23.6.2007, 20:53
@Insecticide
Promasio si forum ovde niko iz Blizzarda nece da te cuje :)

holodoc
30.6.2007, 16:02
:offtopic:
Nićivo rasprava tipa nemoj ovo kupi ono u temi o WOW-u! Ionako sam vam progledao kroz prste kad ste otvorili "yet again" WOW temu.